Przeglad prasy ciekawe aktykuly - linki

Zaczęty przez cherry, 05 Maj 2010, 14:41:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 10 Wrz 2012, 20:06:03ale oddalili chociaz, juz sie balam, ze poparli

Ja też! Ale cała ta skarga jest po prostu... I trzeba uważać, jak się mówi, że życie zaczyna się po trzydziestce, bo to narusza prawa embrionów...
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

Cytat: szelma w 10 Wrz 2012, 19:27:49Nie z prasy, ale nie wiedziałam, gdzie to najlepiej wrzucić. Opad rąk...
http://www.radareklamy.org/uchwala,432.html


:padam: :padam: plus taki, ze oddalili skargę.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia


rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


mayagaramond

ja pierd***

najpierw znalazlam to na demotywatorach, wiec myslalam, ze to zmyslone, ale wyglada na to, ze nie:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-wroclaw,44/niepelnosprawni-do-gazu-satyryk-odpowiada-korwin-mikkemu,275781.html

Zawsze wiedzialam, ze korwin-mikke ma cos z glowa...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

a to prawda. jakos tak mnie uderzyło, ze na tym plakacie jest tylko matka.

szkoda, ze nikt nie pomyslał, ze paskudne zarcie dzieciom czesto dają tez ojcowie i dziadkowie... nie wspomne, ze jak widze otyłe dziecko, to zywle otyli sa rowniez oboje rodzice.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

moja koleżanka usłyszała, że to przez nią syn ma alergię, Szlag ją trafił!
ja jeszcze dodąłam,że ojciec to już niewinny :crazy:
jak można obwiniać rodizciów za takie rzeczy

Dodany tekst: 20 Wrz 2012, 10:28:16

moja koleżanka usłyszała, że to przez nią syn ma alergię, Szlag ją trafił!
ja jeszcze dodąłam,że ojciec to już niewinny :crazy:
jak można obwiniać rodizciów za takie rzeczy
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Norka

Cytat: jestynka w 20 Wrz 2012, 11:28:15moja koleżanka usłyszała, że to przez nią syn ma alergię
Szczyt szczytów :crazy: Że niby matka jest odpowiedzialna za emisję pyłów?

Też mnie wkurzył ten plakat otyłościowy. Mam wrażenie, że faceci są o wiele bardziej zapuszczeni pod tym względem.

wrobelek0403

#361
faktem jest ze otyłosc dziecieca jest juz powaznym problemem, wiadomo ze nawyki zywieniowe wynosi sie z domu i to rodzice ponoszą za to odpowiedzialnosc, tylko jakos  forma przekazu mi nie odpowiada.

z drugiej strony tak sobie mysle, ze moze my jestesmy zbyt wrazliwe, moze do ludzi rzeczywiscie trzeba z młotkiem, zeby zrozumieli :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

doda wlasnie dlatego napisałam, ze moze moze jednak tylko taka akcja jest w stanie dotrzec do przecietnych ludzi, bo nie oszukujmy sie, najbardziej oburzyly sie stowarzyszenia feministyczne, a nie pojedyncze matki  :mocking:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

#363
Cytat: Norka w 20 Wrz 2012, 17:45:56Szczyt szczytów crazy Że niby matka jest odpowiedzialna za emisję pyłów?


fu,fu! miałam na mylsi anemię, nie wiem dlaczego napisałam alergię :crazy:

Dodany tekst: 20 Wrz 2012, 18:58:40

Cytat: wrobelek0403 w 20 Wrz 2012, 20:05:03faktem jest ze otyłosc dziecieca jest juz powaznym problemem, wiadomo ze nawyki zywieniowe wynosi sie z domu i to rodzice ponoszą za to odpowiedzialnosc, tylko jakos  forma przekazu mi nie odpowiada.

ja myłse,że jednak więcej zła w temacie robią komputery.


Dodany tekst: 20 Wrz 2012, 20:03:49

posiadanie samochodów, niekŧore dzieciaki w przedszkolu mówiły,ze woŋóle nie chodzą z rodzicami na spacery i faktycznie po przejsciu 500 m.płakały,że je nogi bola,
wożenie przedszkolaków w spacerówkach tez robi swoje.....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: jestynka w 20 Wrz 2012, 20:57:43ja myłse,że jednak więcej zła w temacie robią komputery.


komputer to tylko maszyna, za jego uzytkowanie przez dziecko tez odpowiadają rodzice.


a cos na rozbawienie a propos zywienia :D
http://csw.blox.pl/2009/07/Poradnik-Supertesciowej-Rozdzial-II-Zywienie.html

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

#365
Cytat: wrobelek0403 w 20 Wrz 2012, 21:05:00komputer to tylko maszyna, za jego uzytkowanie przez dziecko tez odpowiadają rodzice.

oczywiście
użyłam skrótu myslowego

Dodany tekst: 20 Wrz 2012, 20:09:46

Cytat: wrobelek0403 w 20 Wrz 2012, 20:05:00

komputer to tylko maszyna, za jego uzytkowanie przez dziecko tez odpowiadają rodzice.


a cos na rozbawienie a propos zywienia :D
http://csw.blox.pl/2009/07/Poradnik-Supertesciowej-Rozdzial-II-Zywienie.html



:D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

generalnie wesoły blog, polecam ku rozrywce :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


golinda

Cytat: suegro w 21 Wrz 2012, 13:10:41
Co w ogóle o tym sądzicie?

http://wyborcza.pl/1,75968,12523765,Bicie_piany_wokol_smietany.html?utm_source=HP&utm_campaign=wyborcza&utm_content=cukierek1&utm_medium=AutopromoHP

mój mąż doszukał się nawet odniesień do religii - mycie ran Chrystusa ect., ale szybko go sprowadziłam na ziemię :D

dla mnie hardcore! ksiądz pojebany. perwers i obrzydliwość.

sorry...

zwierzatko_mojej_mamy

dla mnie zupelnie normalne w sensie oldschoolowym - milion razy bylam na obozach z tak zwanym chrztem i w 90% przypadkow byl zawsze jakis neptun czy prozerpina, ktorych to trzeba bylo ucalowac w kolano, a na nim byla piekna mieszanka keczupu, musztrady, pieprzu, cytryny, miodu, soku malinowego i cholera wie co jeszcze - jednakowoz czasy sie zmieniaja i watpliwym jest, zeby to nadal funkcjonowalo w umyslach ludzi jako zabawa - mogli to jednak przemyslec, "niewinnosc" sprzed 20 lat szlag trafil - o wszystko teraz pozwy i wszystko jest pedofilia i molestowaniem i znecaniem sie nad dzieckiem ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

#370
A ja uważam, że przesada, że rozdmuchano sprawę.

Sama jeździłam w młodości na rożne obozy/kolonie i tam były zabawy w "pasowanie na tancerza/harcerza/obozowicza". Co prawda nikt mi nie kazał lizać kolan (tego nie popieram), ale różne tory przeszkód trzeba było przejść. I różne zadania wykonać.



Dodany tekst: 21 Wrz 2012, 13:23:35

zwierzatko_mojej_mamy no otóż to!

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

no otoz otoz.. zal po prostu, ze czasy sie tak zmienily..
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

chyba żartujecie sobie?

obóz i picie soku z musztardą to coś innego niż lizanie kolan księdza!
litości!

golinda

już pomijam higienę...

lizanie kolan jakiegoś dziada... każdy po kolei... no przepraszam :bad:

zwierzatko_mojej_mamy

ja juz napisalam - standardem bylo pocalowanie kolana z jakims syfem - to ze ZLIZUJA to z fot nie wynika - dla mnie wlasnie widac calowanie, bo dzieci nie maja tego w gebie, tylko na twarzy i nosie - mysle, ze za ZLIZYWANIE spokojnie mozemy podziekowac genialnemu redaktorzynie chcacemu miec medialna bombe w tytule
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl