złota (oby!) jesień

Zaczęty przez ddu, 27 Sie 2014, 17:50:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

heeeeej, macie jakis pomysł co na szyje do tej mojej kiecki??? :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

ale świetne te tiulowe kiecki  :grats:

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

niezłe ceny
i żadna mi się nie podoba jakoś...

elve

golinda, mnie też
tylko jedna pikowana spódnica

większość "szyjących świadomie" produkuje rzeczy komletnie nie w moim guście, albo zbyt sportowe albo zbyt babcine
jak dla mnie, sieciówki pospolite, mjaą po prostu ładniejsze rzeczy i dlatego tam kupuję

Justynna

#1285
Cytat: elve w 11 Lut 2015, 13:33:26większość "szyjących świadomie" produkuje rzeczy komletnie nie w moim guście, albo zbyt sportowe albo zbyt babcine
ja bym jeszcze nie widziała gdzie to nosić...

mayagaramond

#1286
Cytat: rubin04 w 11 Lut 2015, 12:23:32e, ta to trochę jak do pracy przy tasmie w fabryce

W fabryce panuje taki dress code ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Cytat: Justynna w 11 Lut 2015, 13:46:55ja bym jeszcze nie widziała gdzie to nosić...

te tiulowe? Na niedzielne spacery ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marax

Eee u nas nawet sa spódnice dozwolone lol

konwalia

To może w temacie jakosci-gdzie kupię dobrej jakości ładne koszulki z długim rękawem bez nadruków

Justynna

Cytat: mayagaramond w 11 Lut 2015, 15:07:54te tiulowe? Na niedzielne spacery ;)
Tiulowe mi się podobają, tylko ze spacerami gorzej ;) Chyba nie bardzo na leśne i polne dróżki ;)

konwalia

Ja na spacery o tej porze roku zakładam leginso-dresy, emu, Bluzę lub sweter i płaszcz puchowy ;-)

A zamawialyscie coś z marki własnej zalando?

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


wrobelek0403

któras chciała kiecke z dzisiaj :D

tylko szpilki miałam czarne, zostaly w robocie.

było z paskiem, a tak jest bez paska :)

koniecznie musze kupic musztardowe rajty. Nigdzie cholera nie ma.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Super ta kiecka na tobie  wygląda wygląda!

Tylko co masz białego pod spodem?

Ja bym nosiła do niej cieliste rajstopy i kolorowe buty. I na szyję coś nowoczesne nowoczesnego.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

biały mam koszulkę na ramiączkach.

nie mam nic innego, chce sobie kupic taki wykonczony koronką. cieliste to w lecie, teraz za zimno :)

no wlasnie nie wiem, co na szyje :knuje: jakies pomyslły???
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia


zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 11 Lut 2015, 18:39:31biały mam koszulkę na ramiączkach.
wymien ;) nie pasuje do ciemnej reszty ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

#1299
NA SHWRMie dzisiaj NOC ZAKUPOW ;) do -70%

wymyslilam, ze kupie se cos fajnego do 100 zl :D

na razie mam to:
http://www.shwrm.pl/ona/odziez/t-shirty/56911_synthetic-100-natural-tees-kobalt-p.html
i mysle ;) nie wiem, czy to mi kolorystycznie pasuje do mnie, bo nadal nie wiem, kim jestem lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl