Maluszkowa moda - ciuszki naszych dzieci

Zaczęty przez temp_doda, 15 Gru 2009, 15:57:03

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

kotabma

Kasia, ja kupowalam żółte rajstopy w normalnym sklepie z dziecieęcą odzieżą. Sądzę ze powinnaś bez problemu dostać.
Albo allegro.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kotabma

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Jak nie znajdę nigdzie stacjonarnie to zamowie na Allegro. Mam w obserwowanych :)
Moze gdzies w sklepie stacjonarnym widziałyście?

zuzia

Cytat: Kasia w 19 Sty 2018, 13:11:24
Jak nie znajdę nigdzie stacjonarnie to zamowie na Allegro. Mam w obserwowanych :)
Moze gdzies w sklepie stacjonarnym widziałyście?
zadzwoń do gatty w factory w ursusie. to ci najwyżej jutro kupimy.

fasolka1980

Kasia, ja swego czasu szukałam i to nie było proste zadanie :D kupiłam musztardowe w Reserved, ale ostatczenie nauczycielka gdzies kupila wszystkim jednakowe.

Kasia

No ja bym najchętniej kupiła całej grupie jednakowe, rajstopy kosztują 4 zł a przesyłka 7zł i drożej. Rajtki na jeden raz bo to takie cienkie więc się pewnie więcej razu nie przydadzą jak w ogóle przezyją ;)  Załuję że nie uzgodniłam tego z Panią :/

zuzia

Cytat: Kasia w 19 Sty 2018, 14:20:29
No ja bym najchętniej kupiła całej grupie jednakowe, rajstopy kosztują 4 zł a przesyłka 7zł i drożej. Rajtki na jeden raz bo to takie cienkie więc się pewnie więcej razu nie przydadzą jak w ogóle przezyją ;)  Załuję że nie uzgodniłam tego z Panią :/
na kiedy je potrzebujesz? może napisz do rodziców i się zrzucicie.

Kasia

Najszybciej byłoby kupic z grupowych potem w przedszkolu zostawic.
Na 2 lutego, spokojnie z Allegro by doszły.

justynaaaa2

może będzie któraś z was w zarze w najbliższym czasie i mogłaby zobaczyć na dziale maluszkowym czy nie ma tej bluzki w rozm 86 lub 92
to poprzednia kolekcja więc tylko na wyprzedaży może być

Kasia


Kasia

Justyna, a próbowałaś dzwonic? Oni go prawda podglądu nie maja śle idzie pracownik na sklep i szuka ręcznie.

zuzia

Kasia,
poszliście poszaleć na wyprzedażach?

justynaaaa2

Kasia, nie próbowałam i mam wrażenie że w trakcie wyprzedaży i to jeszcze produktu z wyprzedaży nikt mi w tym bajzlu szukać nie będzie ;)

Kasia

Nie, wpadliśmy oddac garnitur oraz zobaczyć kurtke 4me

Kasia


zuzia

Cytat: justynaaaa2 w 21 Sty 2018, 16:54:33
Kasia, nie próbowałam i mam wrażenie że w trakcie wyprzedaży i to jeszcze produktu z wyprzedaży nikt mi w tym bajzlu szukać nie będzie ;)
poszukaliby


fasolka1980

#10117
dziewczyny, chce ktoras?

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0527720002.html

rozm 110/116, przez przypadek kliknelam na 2 szt....bardzo spostrzegawcza jestem, wiem :D



Justynna

Mam problem, żeby kupić M. spodnie dresowe. Rozmiar 140 jest tak wielki w pasie, że zmieściłoby się w niego takich dwóch jak M. Gdzie mogę szukać spodni dla szczupłego dziecka?  Zawiodło mnie Endo i 5 10 15.

Kasia

a patrzyłaś czy na dziale dziecięcym nie mają czegoś człopiecego/unisex?

Michał ma joggersy z HM, on jest fest szczupły ale ten krój ma być taki pumpowaty więc sa ok.

Wcześniej dość szczupłe miał joggersy z reserved

Justynna

Kasia, szukam jedynie przez net, bo ciężko nam się wybrać na zakupy. Popatrzę na H&M i Reserved.

zuzia

Justynna,
z doświadczenia ci napiszę jak Kasia - unisexy z działu dziewczęcego. są szczuplejsze :D M. miał ich sporo w szafie.

feeling.good

Justynna, mnie najczęściej udaje się coś upolować w Reserved. Ale bywa ciężko. Ostatnio już prawie zawsze nosi jeansy, a dres tylko treningowy.

justynaaaa2

Justynna, ja polecam szycie na wymiar ;)
ostatnio dla adasia trafiłam szczupłe na dziale dziewczęcym w zarze ;)

magdalinska

#10124
Justynna no ciezko jest, ja kupuje w 51015 i zwężam wszystko