Fotoksiążka

Zaczęty przez inkageo, 10 Paź 2007, 12:37:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Nie bardzo kumam o co chodzi :( Widziałam fotoksiążki na targach ślubnych i efekt końcowy zależy tylko od pomysłu i wyobraźni. Zdjęcia mogą być wkomponowane jak w albumie - każde osobno oddalone od kolejnego, z ramkami i wolną przestrzenią wokół, albo jedno nachodzące na drugie czy wiele połączonych. Kwestia wyboru :)
Imagine there is no hate

mary

kurcze, nie umiem chyba wytłumaczyć o co mi chodzi. Więc na zasadzie Kali mówić- czy jak dotykasz strony fotoksiążki to jest to jedno zdjęcie (jedna strona jednym zdjęciem) czy też pod ręką czuć, że jest tych zdjęć wiele (przy założeniu, że na stronie umieszczam sobie 4 wybrane zdjęcia).
Jak teraz nie zrozumiesz o co mi chodzi to znaczy, że ja nawet na Kalego nie pasuje ;)

inkageo

Haha :) No to jest jak w gazecie, tam nie ma wklejonych zdjęć tylko nadrukowana strona :) Czy jak wolisz - jak w książce :)
Imagine there is no hate

mary

właśnie to miałam na myśli mówiąc "jedno zdjęcie"  :mrgreen:
Ufff, na szczęście zdołałyśmy to ustalić  :-D

foszek

mary_popins, teraz prawie kazdy forograf ma fotoksiazke w ofercie, przejdz sie do jakiego zakladu i zobaczysz.

inkageo

Dziewczyny mam :) Jestem zadowolona, solidnie wygląda :) Położyłam ją na albumie żebyście mogły ocenić rozmiar. Nasza jest skomponowana w 100% ze zdjęć amatorskich, więc z profesjonalnych ze ślubu pewnie wygląda to lepiej :)
Imagine there is no hate

mobka

Wygląda bardzo fajnie. a wiewiór jest moim ulubieńcem :D I po ślubie też sobie taką ksiązkę zrobię :) Znaczy się dla rodziców i dla teściów zapewne ;)

Kasia


mika

ale ładna, gdzie ją można wygrać??

Kasia

Cytat: "mika9983"ale ładna, gdzie ją można wygrać??

na opolskim forum ślubnym :)
forumka/forumowiczka miesiąca

mary

inka, strony są błyszczące czy matowe?
I co trzeba zrobić, żeby wygrać fotoksiążę na forum?

foszek

Cytat: "mary_popins"I co trzeba zrobić, żeby wygrać fotoksiążę na forum?
Musisz byc dluzej jak miesiac zarejestrowana, sluzyc pomoca innym foremka i przypasc im do gustu.
Tytul konkursu wprawdzie brzmi: Konkurs na forumowicza miesiąca i ma na celu  premiowanie aktywnych użytkowników forum, ale w praktyce to ma sie inaczej, nie ten co najpomocniejszy i najaktywniejszy wgrywa, ale ten kto cieszy sie najwieksza sympatia. Bo to inni forumowicze przyznaja nagrody dzieki swoim glosa w ankiecie.

Kasia

foszek,  foszek ty tam chyba szyszka jakąś jesteś

może po znajomości załatwiłbyś wygraną ?  ;-)

foszek

Cytat: "Kasia"foszek, foszek ty tam chyba szyszka jakąś jesteś

może po znajomości załatwiłbyś wygraną ?
Tylko moderatorka:-)
No i jedyne co moge to oddac komus swoj glos. Bo ja nawet udzialu w konkursie wziasc nie moge  ;-)

gioseppe

fajnie wyszło :)
moze i my kiedys sobie zasponsorujemy taka przygode na papierze ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

sierpniowajulka

inkageo, album wyszedł super. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

sierpniowajulka, skoro Cię tu widzę, to walę prosto z mostu - SUPER wyglądasz na fotce w galerii  :-D

sierpniowajulka

mary_popins, dziękuję bardzo... :oops:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

sierpniowajulka, Mi nie dziękuj, chyba rodzicom to zawdzięczasz ;)

aja

#144
Julka

sierpniowajulka

aja, co z tłem?
Cytat: "aja"masz zdjęcie swojeo bukieu ślubnego bo mnie zainteresował?
może być kiepsko... moi fotografowie nie uznali go za godny zrobienia choć jednej fotografii na pamiątkę. postaram się poszukać... był w każdym razie robiony na wzór tego:

[ Dodano: 01-12-2007, 16:45 ]
mary_popins, zastanawiałam się, czy tego bukietu nie wkleić w Twój sukienkowy wątek... Ale co tam, najwyżej dostarczę Zwierzakowi roboty...  :?:
Oto co znalazłam:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

sierpniowajulka, WOW :!:  :!:  :!:
Kto jest twórcą tego dzieła? Rozumiem, że to Twój ślubny? Na jakiej zasadzie on się trzyma? Usztywnienia?

sierpniowajulka

mary_popins, ten bukiet w całości był zrobiony z drutu i dodatkowych usztywnień nie potrzebował. :) Robiła go koleżanka mam6lat - Kasia B. Znalazłam ją przez forum GW. A tutaj link do jej strony: http://www.pracowniazieleni.pl (ale tam za wiele nie ma...)

[ Dodano: 03-12-2007, 19:37 ]
Jeżeli kogoś interesuje ten bukiet, to dorzuciłam jeszcze kilka fot w albumie picasy:
http://picasaweb.google.pl/sierpniowa.julka/MJBukiet?authkey=t2BDcd23Wdc
i jest jeszcze jedno zdjęcie w starym albumie:
http://picasaweb.google.pl/sierpniowa.julka/27072007SlubIWesele/photo#5125177207491151474
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

sierpniowajulka, ale to były żywe kwiaty? Co robiłaś by nie zwiędły? Trudno się rozeznać gdzie jest łodygi koniec.

sierpniowajulka

Cytujsierpniowajulka, ale to były żywe kwiaty? Co robiłaś by nie zwiędły? Trudno się rozeznać gdzie jest łodygi koniec.
no, wiesz! posądzać mnie o sztuczne kwiaty...   ;-)
jak najbardziej były żywe. Każdy kwiatek miał zostawionej ok. 1cm łodygi i wokół tej pozostałości łodygi okręcony był kilkakrotnie drucik.
Co do zapobiegania więdnięciu, to trzymałam bukiet po ślubie z miską w wodzie licząc, że dotrwa do pleneru. Jednak plener - z powodu niesprzyjającej pogody - został przełożony na półtora tygodnia po ślubie... Jak łatwo się domyślić, kwiaty nie dotrwały do tego czasu...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login