Suknia zamówiona proszę o pomoc w dodatkach

Zaczęty przez isabelles, 12 Kwi 2008, 18:56:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Monika

justynaaaa2 wprawdzie to nie mój wątek, ale może isabelles wybaczy, bo poczułam się żywo tym bukietem zainteresowana ;)
mam do Ciebie dwa pytanka:
1. a co to są te kuleczki? to roślinka czy jakiś sztuczny badziew?
2. a jak Ci się widzi ten bukiet w kolorze pomarańczowym? są te kuleczki w takim kolorze?

mika

te kuleczki tzn. dziurawiec ja miałam w bukiecie ale mój był już dojrzały i był brązowy, a taki jeszcze nie dojrzały jest od żóltego przez pomarańczowy do brązowego, chyba że te moje brązowe to było jeszcze coś innego

Monika


justynaaaa2

o kolorach kulek mika już napisała - są różne odmiany a przez to i kolory (od zielonkawego przez te wszystkie pomarańcze do mocnego bordo).
Te brązowe u Ciebie mika to też było to :) tylko właśnie już takie ciemne.
Monika ja myślę, że można ten bukiet zrobić bardziej w pomarańcz. Kalle pomarańczowe są, te astromerie także, kulki jakieś by się dobrało i pomarańczowy jak się patrzy  :P pomyśl koniecznie :)
Ja jakoś nigdy za tymi asromeriami nie przepadałam, ale w tym bukiecie nabierają mnóstwo uroku  :)

isabelles

dziewczyny dzięki (polewam oczywiście) :) już zaczynałam panikować że coś z nim wyjdzie nie tak i powstanie jakiś koszmarek - ale z waszych wypowiedzi wnioskuję że jednak dobrze wybrałam :)
Monika będzie mi bardzo miło jeśli będziesz miała podobny bukiet :) pomarańcz napewno też będzie ładnie wyglądał :)

isabelles

przez jakiś czas się nie udzielałam na forum - niestety wypadki się zdarzają i mi się właśnie takowy przytrafił – pech chciał, że akurat miesiąc przed ślubem ale cóż .... – jednak już prawie w pełni sprawna (mam nadzieję ze po rehabilitacji będę już w pełni) przystępuję do kontynuowania przygotowań do ślubu :)

Udało mi się dziś kupić kolczyki ciekawe tylko czy uda mi się coś do nich dobrać :) myślę o bransoletce i może wisiorek z cyrkonią w kształcie kwadracika lub owalu (coś takiego jak w kolczykach tylko większy kamyk) na łańcuszku żmijce chyba by pasował. Jak myślicie? 

zwierzatko_mojej_mamy

isabelles bardzo mi sie podobaja Twoje kolczyki ;) zycze duzo zdrowka  :flowers:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

tachogti

isabelles ojoj rehbilituj sie migiem!!! :) zdroweczka  :flowers:
kolczyki sliczne  :) :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

isabelles

#58
dzięki dziewczyny :)
Dziś byłam na przymiarce sukni (niestety nie mam zdjęć ale  poniższe rysunki pomogą
zrozumieć czym się martwię –  nie są zbyt piękne ale to szczyt moich możliwości :)
Niby wszystko ok. ale po podpięciu trenu z tyłu i z boku suknia ładnie się układa ale z przodu
zmienił się na dole kształt  o ile przed podpięciem jest taki jak na moim rysunku A to po
podpięciu ma kształt jak na rysunku B – do sukni mam halkę z kołem (podobno najmniejszym) i mam wrażenie że granicą tego załamania na dole jest to właśnie kolo)
pzs powiedziała że jak odprasują te falbany które znajdują się pod spodem sukni to na dole inaczej się będzie układać ale ja mam wątpliwości a może to podpięcie było za wysoko zebrane – no nie wiem – bo może niepotrzebnie panikuję- miała może któraś z was taki przypadek?

isabelles

Wczoraj siostra mojego narzeczonego kupiła sukienkę – ale jak ją dziś zobaczyłam to mi mina zrzedła – sukienka jest biała - nie długa ale taka do kolana - nie mogła kupić chociaż  ecri czy kremowej musiała czysto białą - na górze przy biuście leci naokoło tylko cieniutki tak szerokości 1 mm czarny paseczek - domyślam się więc, że pewnie planuje założyć czarne buty ale to tylko moje domysły ponieważ się z nią nie widziałam tylko przypadkiem widziałam sukienkę – co zrobić? Zostawić to czy delikatnie jej napomknąć, że nietaktem jest ubieranie się na ślub w sukienkę w kolorze białym? Normalnie nie myślałam, ze ktoś może tak elementarnych zasad nie znać.

wredotka

isabelles wrzuc ja do pralki z czarnymi skarpetkami :D

rilla

a ja wlaśnie dziś kupiła sukienke na ślub przyjaciol... neistety tylkojedna byla w miare - biała na ramiaczkach ale w duze czarne kwiaty.. no coz, naprawde nic innego na mnei nie bylo;(

isabelles

ta jej niestety nie ma wzoru jest poprostu biała :(
Ja nigdy bym się nie ubrała na czyjś ślub w białą sukienkę - moim zdaniem poprostu nie wypada

malybob

Spokojnie.. jeśli to krótka sukienka to nikt jej z Tobą nie pomyli!
Byłam ostatnio na weselu, gdzie świadkowa miała białą krótką (nie-ślubną!) sukienkę i to nawet ładnie wyszło- przynajmniej kolorystycznie zdjęcia były dograne:)

isabelles

no nie wiem ale moim zdaniem jest to dość ryzykowne i przed zakupem takiego koloru sukienki powinna zapytać PM czy nie ma nic przeciwko - ale coz ona ma najwyrazniej inne zdanie na ten temat.
Moj N napomknął jej wczoraj delikatnie, że troche nie wypada zakładać białej sukienk -i a co ona: "A własnie, że ostatnio bardzo modne jest przychodzenie na ślub w białych sukienkach" no niezle ale tego sie spodziewałam - nie mam zamiaru juz nic jej mowic na ten temat. Po tym jednak co powiedziała stanał mi przed oczami troche kiepski widok - wyobraziłam sobie wszyskie babki na ślubie ubrane na biało - brr.... chyba za bardzo sie tym przejełam - albo to juz stresik przedslubny :)

tachogti

Na slub mojej przyjaciolki mialam biala ale w wielkie granatowe kwiaty, z granatowym tiulem w okolicy kolan i granatowymi ramiaczkami  do konca mialam wyrzuty ze w bialej ide - ale w koncu nie wyszlo tak zle ;) a jakie masz uklady z tesciowa? moze ona jej cos powie? bo to troche chamskie co Twoja przyszla bratowa robi.. a z reszta nie przejmuj sie Ty bedziesz najpiekniejsza i tak :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

kamila13

Nie przejmuj sie sukienka bratowej.Pamietaj ze to ty jestes Pania Młoda i to Wasz dzien.To na Ciebie beda zwracac uwage, a nie na siostre brata.To ty bedziesz najpeikniejsza i o tym musisz pamietac


isabelles

Nie chciałam już robić afery ale mój N nie darował i powiedział swojej mamie aby może ona przemówiła siostrze do rozsądku - i co? okazało się że przyszła teściowa nie widzi problemu i jej zdaniem nie ma zwyczaju zgodnie z którym nie wypada iść na biało na ślub na dodatek siostra jeszcze ta rozmowę usłyszała i zrobiło się podobno niemiło (siostry nastawienie było wręcz agresywne)

Mnie przy tym nie było ale w sumie bardzo dobrze bo naprawdę kiepska atmosfera mogła się zrobić a tu juz tylko tydzień do ślubu :)
a tak porostu trudno - to na nią będą źle patrzeć a nie na mnie

tachogti

No i olej to naprawde nie mysl o niej i juz.. Tylko pamietam jak sie niemieckie brukowce rozpisywaly niedawno ze jakas ksiezniczka na slub innej ksiezniczki wlozyla jasnoniebieska suknie i jak tak mozna :P zajmuj sie soba, a jak bedziesz pewna siebie i usmiechnieta to olsnisz wszystkich i na nia nawet nie spojrza ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

isabelles

dzięki tachoghi mam nadzieję, że tak będzie :) 
Suknia już odebrana wczoraj jeszcze byłam w kwiaciarni bo zapomniałam przy zamawianiu kwiatów wspomnieć o płatkach to sypania :) I zaczynamy odliczanie za tydzień o tej porze będziemy już małżeństwem :)

isabelles

dziewczyny nie znam się na kwiatach ale planuję mieć wpięte we włosy i tu pojawia się problem w kwiaciarni dowiedziałam się że astromeria we włosach nie wytrzyma długo :( naprawdę nie da rady? bo kwiatek na zmianę nie wiem czy by się sprawdził w moim przypadku bo będę pewnie miała go dość mocno wplecionego. A może lepiej wpleść kalie?