Sobieska walczy ;)

Zaczęty przez sobieska, 17 Lis 2009, 19:45:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

Cytat: sobieska w 05 Gru 2009, 23:21:45
:jupi: :jupi: super rozwiazanie!!! a jakimi kosmetykami będzie cie malowala? warto zainwestować w kryoline, są profesjonlane i maksymalnie wytrzymale :) te wszystkie diory i inne się nie umywają :)

ale fajnie, ze mozesz tak sobie probowac :D

ona jest po szkole wizażu i stylizacji i maluje/czesze dziewczyny na śluby więc kufer ma już potężnie wyposażony :D

a co do bukietu to w sumie pole do popisu jest spore, bo kiecka jest gładka, nie ma moim zdaniem żadnego narzucającego ani wykluczającego stylu/faktury więc myślę, że nie będziesz miała problemu z wyborem :)
ta kokarda jest na lewym ramieniu ??? sorry ale zawsze mam problem z odczytaniem stron ze zdjęć  :blush:
w ogóle tak sobie myślę, że fajnie by było żeby pociągnąć motyw kokardy na inne rzeczy  :hmm: jest ona na tyle wyrazista, że może się stać takim nieco motywem przewodnim ;) "motyw przewodni" - modne określenie na forum gazetowym :D
jeśli kokarda jest na lewym ramieniu a bukiet zwykle trzyma się w prawym ręku to ze wstążki przy bukiecie zrobiłabym też taką małą kokardę, żeby zachować jakby symetrię  ;)
a jakie kolory lubisz? jakie kwiaty?

sobieska

och jak ja uwielbiam takie kuferki z cudenkami :) moja sis bawi sie z paznokciami, wiec chociaz w takim kuferku sobie buszuje :)

co do kwiatów, to wrzucalam wczesniej sporo zdjec- byla dyskusja na temat bereł, wiązanek :) jeśli mogę pokombinowac to super, raczej w kierunku rózowej wiazanki, ale to na spokojnie, bo mnostwo czasu jeszcze an to :)

teraz musze zamknac suknie i 19/12 mam probe tapetki i fryzu (chyba skorzystam szerzej z fryzjera, bo akurat na swieta bedzie ;P) musze zdecydowac, ktora babka i fryzjer, dlatego tak szybko... plus zrobimy sobie zdjecia do zaproszen, zeby zaczac kolejny etap :)

oki moje drogie, bardzo dziekuję za dzisiejszy wieczór! musze isc spać, strasznie duzo wrazen...  :thankyou:
buziaki!!! i do lozek!!! ;) :hello:

magoo

sobieska a to bolerko koniecznie ci potrzebne?? bo chyba zasloni jedyna ozdobe sukni - kokarde  :hmm: i moze z tymi halkami tez poczekaj na przymiarke kiecki juz we wlasciwym rozmiarze, bo moze wcale nie bedzie konieczna

sobieska

#228
Cytat: magoo w 05 Gru 2009, 23:50:38sobieska a to bolerko koniecznie ci potrzebne?? bo chyba zasloni jedyna ozdobe sukni - kokarde  hmm i moze z tymi halkami tez poczekaj na przymiarke kiecki juz we wlasciwym rozmiarze, bo moze wcale nie bedzie konieczna

jestem za bolerkie-etolą, ze względu na kościoł i nową wersję sukni, chce połaczyc kokardę z bolerkiem, nie wiem jeszcze zobaczymy, jak bedzie dostępność identycznego materiału, na spokojnie

a z halkami tez czekam, dlatego zalezy mi, żeby była w miarę szybko, to będę mogła się nad nimi zastanowić :)

Dodany tekst: 06 Gru 2009, 08:53:51

Cytat: kama w 05 Gru 2009, 23:29:14Ja też jestem za kokardą - piękna jest ta suknia Smiley


dziękuję :)

emcia

bardzo fajnie będzie, ale nie bierz bolerka

magoo


Anupka

sobieska, bierz kokardę! Widać, że za duża, ale widać też, że Twoja... taki masz fajny myk w oczach, jak mierzysz tą kieckę... i jak Ci dopasują do Twojego rozmiaru, będzie bosko!

Mówię Ci, jak Cię N zobczy w tej kiecce i z tym mykiem w oczach, to.... no wiesz co ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sobieska

ja jestem za, ale po raz pierwszy mam do czynienia z ukrytym sprzeciwem rodziny :D tj. dzisiaj rozmawialam z mama i delikatnie, ale sugerowala dalsze przymiarki... babka  w salonie jeszcze jej powiedziala, ze nie zdecydowali sie na sprowadzenie tej sukni, bo jest za skromna no i to ze nie ma tyhc halek etc... a ona jest tak zajeb.... wrazliwa na punkcie jakosci... a teraz widac ze zaczyna jej odbijac, zebym bron boze nie wygladala biednie... :DDDD zaczyna sie masakra jakas... a szlo z gorki wszystko... teraz zaczynam czuc na wlasnej skorze niektore wasze opowiesci... no i ta etola, dodatkowe halki, nakrecila sie kobieta ze hoho... a ma zdecydowanie trudniejsze sprawy nie zwiazane ze slubem do zalatwienia..

jak sie zdecyduje to nie uslysze wprost, ale do momentu przymiarki, a nie daj boze jak bedzie jednak cos nie tak,  bede czula, ze hmmm my chcielismy dla ciebie dobrze... cholera, ze tez chce wszystkich zadowolic i jeszcze miec to co ja chce,.... a ja nie wiem czy rzeczywiscie dobrze wybralam, tzn suknie jest super, ale nie wiem czy dla mnie,...

:padam:

Nika1980

Ja właśnie dlatego chodziłam przymierzać suknie sama, potem jak już wybrałam ostatecznie 3 modele to wzięłam ze sobą Mamę i przyjaciółkę. Ostatecznie wybrałam ta, która mi się najbardziej podobała i po włożeniu której czułam, ze to TA...

malybob

Ale Sobieska, pochodz sobie jeszcze z rodzinka po salonach, wszak  raz w zyciu ta przyjemnosc sie zdarza ;)
A potem wroc po kokarde :P

sobieska

#235
opcja, która najbardziej podobała się tacie i reszta tez ją wolała, ze wzgledu na mój wygląd jak i na jakość wykonania to ta http://www.madonna.pl/pl/whiteone.php?s=33.3006  chyba tak zrobię poprzymierzam, pomarudzę i wrócę  ;)))

Dodany tekst: 07 Gru 2009, 20:50:15

Cytat: Nika1980 w 07 Gru 2009, 20:27:34Ja właśnie dlatego chodziłam przymierzać suknie sama, potem jak już wybrałam ostatecznie 3 modele to wzięłam ze sobą Mamę i przyjaciółkę. Ostatecznie wybrałam ta, która mi się najbardziej podobała i po włożeniu której czułam, ze to TA...
no ja tez tak zrobilam i jak wyszlam w TEJ, to była cisza jak makiem zasiał... (chciałam napisać jak trupem zasiał :DDD ) szok po mierzeniu non stop koronkowych i dopasowanych rozmiarów dal sie odczuć... ;)

malybob

Tez ladna -i troche jak kokarda tylko bez kokardy ;)

Anupka

Hmm.. no ale ona prawie taka sama jest jak kokarda, tylko bez kokardy? Czy mnie już całkiem ślepota zalewa? I kokarda nie jest biedna, bo ma kokardę :P ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

sobieska kokarda kokarda  :bra: :bra: :bra: great great great

sobieska

no jest prawie identyczna, ale diabeł tkwi  w realnym świecie a nie zdjęciu fotoszopa... :D ma zdecydowanie wiecej halek, wiec lepiej się układa i ma ciut dłuższą talię, więc jest bardziej kobieca.. i ta tafta jest grubsza, plus jedna warstwa to satyna.. jest sporo cięższa i bez kokardy nie ma tego klimatu i lekkości.. nie widzi mi się...

ja chce kokarde!!!! z super bolerkiem, etolą własnego projektu, ew. halką, jeśli nie będzie się układała (wygodniej się chodzi, z halką, nie pałęta się nic pod nogami;)) i może delikatną broszką na łączeniu kokardy, zeby była niepowtarzalna i bardziej dostojna...

Nika1980


Anupka

Albo idż jeszcze przymierz eboli, heheh :P w sensie, że też jest asymetryczna na górze, noooo...
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sobieska

Cytat: justynaaaa2 w 07 Gru 2009, 20:59:09sobieska kokarda kokarda  bra bra bra great great great
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

justyna polewam!!!! za ilość staników... dobrze, że nie ma ikonki z paleniem ich na stosie ;D

Anupka

Justyna mnie zaraz kopnie ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sobieska

#244
Cytat: Anupka w 07 Gru 2009, 21:02:03Albo idż jeszcze przymierz eboli, heheh Tongue w sensie, że też jest asymetryczna na górze, noooo...
eboli to nie dla mnie... marisa jeszcze zrobila wrażenie..

Dodany tekst: 07 Gru 2009, 21:03:50

Cytat: Anupka w 07 Gru 2009, 21:02:33Justyna mnie zaraz kopnie wink

justyna wybrała inną :) eboli jest wolna :)

kama

mnie się bardziej podoba ta z kokardą, ale nauczyłam się, że to co nam się podoba a to w czym się dobrze wygląda to zwykle dwie różne rzeczy...pochodź jeszcze, przymierzaj...i wybierz tą w której będziesz czuła się najpiękniejsza na świecie :)

justynaaaa2

Anupka przecież ja nie wybrałam eboli  :P

Anupka

No wiem, wiem i też cudną wybrałaś :)

sobieska
, a jak Ty chcesz bolerko wcisnąć na kokardę? Moja wyobraźnia tu już nie sięga? Co to za bolerko? Pokazywałaś?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sobieska

Cytat: kama w 07 Gru 2009, 21:05:14mnie się bardziej podoba ta z kokardą, ale nauczyłam się, że to co nam się podoba a to w czym się dobrze wygląda to zwykle dwie różne rzeczy...pochodź jeszcze, przymierzaj...i wybierz tą w której będziesz czuła się najpiękniejsza na świecie Smiley

ja się w niej czuje piękna, w innych czuje sie bardziej seksowna ;) ale slub to chyba nei najlepsze miejsce na sex ;D raczej po ;) tym bardziej, ze mysle, zeby po polnocy może trzasnac jakis taniec brzucha ;P

justynaaaa2

sobieska a po co ci to bolero  :knuje: przecież ta suknia jest dosyć zabudowana, więc w kościele nie powinno być problemu ;) a pogoda będzie ładna, musi być ładna więc....;D nie bierz bolerka  ;)