Wiosna/Lato 2011!!!!!!!!!!!!!!!

Zaczęty przez mayagaramond, 16 Sty 2011, 12:25:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

rudasek druga lepsza moim zdaniem

inkageo

#1901
Rudasek a ja wybieram nr 1, tylko zamiast tego paska sukienkowego dałabym fajny skórzany, cielisty, cienki, od razu będzie lepiej :) Prześwitująca na słońcu pewnie będzie jeszcze bardziej prześwitywać..

Dodany tekst: 05 Sie 2011, 16:12:12

Na przykład taki jak ten:
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,5477.msg1032290.html#msg1032290
Imagine there is no hate

abkasia

rudasek, dla mnei one obie chyba nie bardzo... jak dla mnei sa za dlugie i takie troche ciotkowate... :blush: :blush: :blush: :blush:
mam nadz, ze sie nei obrazisz.. ;)

inkageo

Ja chcę bardzo, bardzo tą:
http://www.oasis-stores.com/Pleat-Skirt-Skater-Dress/Dresses/oasis/fcp-product/3470068825
Pięęęęęękna i super fason... Ale 60 euro... Miałam już nic nie kupować  :crying: Jestem uzależniona  :crying: Już i tak oglądałam tylko te przecenione...
Imagine there is no hate


siog

#1905
nie mam czasu zrobic dobre zdj. kolory sa przeklamane. Top ma gleboki niebieski kolor taki jak ciemny szafir. Pomaranczowy zakieto-top jest glebszy zgaszony pomarancz. Sukienka jest granatowa dzianina a z przodu ten zielony jest taka ciemna mieta...


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login




Dodany tekst: 05 Sie 2011, 17:15:41

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


inkageo

#1906
Cytat: dragonfly w 05 Sie 2011, 16:57:57
inka - tez na nia patrzylam :)

i jakie 60 - 40 tylko ;)
Mi się wyświetla 50 euro, a dziewczyny pisały, że 10 euro przesyłka  :hmm:

Dodany tekst: 05 Sie 2011, 17:18:55

Siog najbardziej podoba mi się sukienka! Super :)
Imagine there is no hate

siog

#1907
musze cyknac te ciuchy na mnie bo tak nic nie widac

Dodany tekst: 05 Sie 2011, 16:22:21

ten zakiet tez kupie no i czekam na boska sukienke z cos
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Dodany tekst: 05 Sie 2011, 17:27:09

ten top mam ale nie umim zrobic foty,
znalazlam. kolor pieeekny i do moich czarnych wlosow super

http://www.my-wardrobe.com/joseph/gitane-deborah-silk-vest-184462

ddu

lubię taki kolor...no ale nie dla mnie

ten pomarańczowy top dziwnie wygląda, musisz na sobie pokazać :)

inka, bardzo mi się podoba ta sukienka! masz kiedy je wszystkie nosić? bo mam wrażenie, że często coś ci się podoba, nie wiem, czy wszystkie kupujesz, ale ja nie mam pewnie nawet 1/3 a i tak mam wrażenie, że zakładam raz i wiszą....

inkageo

#1909
Ja w zasadzie codziennie noszę sukienki do pracy :)

Dodany tekst: 05 Sie 2011, 17:48:56

Zazwyczaj piorę 4 tygodniowo, czyli tylko raz zakładam spodnie/spódnicę :)
Imagine there is no hate

tachogti

inka to ja Cie podziwiam, bo zazwyczaj jak wieczorem naszykuje sobie sukienke to rano i tak zakladam spodnie ;D gorzej ze w nowej pracy bede miec dress code...
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

konwalia

Cytat: dragonfly w 05 Sie 2011, 16:57:57
inka - tez na nia patrzylam :)

i jakie 60 - 40 tylko ;)
u mnie na kompie 50euro
kazda ma inna cene?? lol

inkageo

Cholera jasna...miałam kupić tą sukienkę, ale na asosowej modelce trochę za bardzo się błyszczała...a na Tuskównie super wygląda i oczywiście już ją wykupili :(

Niektóre rozmiary jeszcze są:
http://www.asos.com/Asos/Asos-Drapey-Mini-Dress/Prod/pgeproduct.aspx?iid=1409462&cid=5235&sh=0&pge=1&pgesize=200&sort=3&clr=Olive
Imagine there is no hate

tachogti

inka to zwalilas bo kieca super...
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

inkageo

I już dawno przeceniona była :( Gooooopia ja ;)
Imagine there is no hate

mayagaramond

ddu - ja tez czesto zakladam sukienki. Ale nie piore ich po jednym zalozeniu ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

konwalia



inkageo

#1918
Cytat: dragonfly w 05 Sie 2011, 21:22:25
no 10 jeszcze jest  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ale tą modelkę mam już obcykaną :D Obie nosimy 8, tylko mi sięga do kolan, jej ledwo pupę zasłania :D

Dodany tekst: 05 Sie 2011, 21:33:15

Ta mi się widzi dla Golindy:
http://www.asos.com/Asos/Asos-Swing-Dress-With-Detailed-Halter/Prod/pgeproduct.aspx?iid=1597537&cid=5235&Rf-300=1880&sh=0&pge=0&pgesize=200&sort=3&clr=Mink
Imagine there is no hate

dragonfly

#1919
Cytat: inkageo w 05 Sie 2011, 21:32:39Ale tą modelkę mam już obcykaną Cheesy Obie nosimy 8, tylko mi sięga do kolan, jej ledwo pupę zasłania Cheesy
Inka - ja Cie uwielbiam :D

Dodany tekst: 05 Sie 2011, 21:40:44

Cytat: inkageo w 05 Sie 2011, 21:32:39Ta mi się widzi dla Golindy:
ale ma dziwny biust ta modelka....

zosia2007

Cytat: inkageo w 05 Sie 2011, 21:45:52Cholera jasna...miałam kupić tą sukienkę, ale na asosowej modelce trochę za bardzo się błyszczała...a na Tuskównie super wygląda i oczywiście już ją wykupili
zrobilam dokladnie tak samo, doszlam do wniosku ze jednak za bardzo blyszczaca, juz nawet ja mialam w koszyku i przed zaplata wywalilam :zly:

ddu

ja nie noszę sukienek, no bo nie mam gdzie :(
nie mam takich "codziennych", no a tych "lepszych" to przecież nie założę na spacer z heleną do parku

rudasekawf

#1922
Cytat: abkasia w 05 Sie 2011, 16:26:35
rudasek, dla mnei one obie chyba nie bardzo... jak dla mnei sa za dlugie i takie troche ciotkowate... :blush: :blush: :blush: :blush:
mam nadz, ze sie nei obrazisz.. ;)

:) Absolutnie się nie obrazam :) prosilam o zdanie. A ty masz takie. Jako młody nauczyciel dodaje sobie troche powagi na oficjalnych wystąpieniach :P:P


Cytat: inkageo w 05 Sie 2011, 16:11:03
Rudasek a ja wybieram nr 1, tylko zamiast tego paska sukienkowego dałabym fajny skórzany, cielisty, cienki, od razu będzie lepiej :) Prześwitująca na słońcu pewnie będzie jeszcze bardziej prześwitywać..

Dodany tekst: pią, 5 sie 2011, 14:12:12

Świetny pomysł, jak bede na zakupach to poszukam ;) bo nie mam takowego w szafie

Aaaa kupilam jeszcze jedną do Waszej oceny :) staralam sie sugerować Waszymi opiniami w odniesieniu do poprzednich sukienek. To białe to jest osobna bluzeczka pod spodem - zeby mi bimbałow nie było widac nadto)


mignon

Cytat: inkageo w 05 Sie 2011, 16:51:12
Ja chcę bardzo, bardzo tą:
http://www.oasis-stores.com/Pleat-Skirt-Skater-Dress/Dresses/oasis/fcp-product/3470068825
Pięęęęęękna i super fason... Ale 60 euro... Miałam już nic nie kupować  :crying: Jestem uzależniona  :crying: Już i tak oglądałam tylko te przecenione...

ale piękna!!
rzadko mi się aż tak sukienki podobają, ale ta jest dla mnie boska!