no to startujemy ;) justynaaaa się stylizuje :)

Zaczęty przez justynaaaa2, 06 Paź 2009, 22:49:41

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

bozena.dp

#500
Cytat: justynaaaa2 w 08 Cze 2010, 16:33:26a tak poważnie to na mojej jest "całym sercem..." a na M. "...aż do końca świata" wink

też mamy taki grawer ;)

a tak w ogóle to bardzo ładne obrączki, szczególnie twoja mi się bardzo podoba :D

mobka

Cytat: justynaaaa2 w 08 Cze 2010, 16:33:26a tak poważnie to na mojej jest "całym sercem..." a na M. "...aż do końca świata" wink
Mamy to samo :D

magdalinska

justyna ale piekna obraczka!! chyba zmienie swoja ;)

magoo

Justyna, a co z suknia?? mialas juz przymiarke?

justynaaaa2

magoo jeszcze nie miałam :(
dzwoniłam już oczywiście do nich, ale mają się do mnie odezwać miesiąc przed ślubem, więc czekam ;D


justynaaaa2

magoo tzn kiecka pewnie już jest w polsce, ale w kraku w magazynie bo oni ich w sklepach nie trzymają ;)
dostarczają je do sklepu na miesiąc przed ślubem, bo nie mają ich gdzie składować ;)
a że ja zamówiłam ją tyle czasu przed ślubem to pewnie dlatego się tak długo wydaje ;D


konwalia

justa ja mam pytanie w imieniu kolezanki, będziesz sprzeddawac? czy zostawiasz sobie? może być na pw

justynaaaa2

konwalia szczerze mówiąc to nie mam pojęcia ;D
teraz tak myślę, że strasznie mi szkoda będzie ją sprzedać i chciałabym ją zostawić, ale z drugiej strony nie wiem po co miałabym ją trzymać  :knuje:
na obecną chwilę zostawiam, ale może po ślubie mi się odmieni ;) może tak jak martullek po kilku miesiącach od ślubu dojrzeję do sprzedaży :D

konwalia

ja nie dojrzałam i wiem, że nie sprzedam ;) ale pytam, bo laska z pracy chce coś w tym stylu
ja miałam możliwość sprzedać ostatnio moją, bo laska sama zapytała mojej psiapsióły ale jakoś nie mogłam :D lezy sobie w kartonie z suknią mojej mamy

zosia2007

justynaaaa2 a nie chcesz tak jak twoja babcia zostawic dla wnuczki :D

justynaaaa2

#512
Cytat: zosia2007 w 28 Cze 2010, 20:44:52
justynaaaa2 a nie chcesz tak jak twoja babcia zostawic dla wnuczki :D
:D rozważę taką opcję  :P

Dodany tekst: 28 Cze 2010, 20:54:22

z nowszych wieści to my i moi rodzice rozdaliśmy już większość zaproszeń i jeszcze nikt nie odmówił, każdy potwierdza od razu ;D nie wiem jeszcze co mówią goście rodziców M. ale chyba się nie zapowiada aby nam dużo osób odpadło  :knuje: co mnie w sumie cieszy, bo to taka moja zmora, że nikt nie przyjdzie :D

justynaaaa2

wiele mnie to kosztuje ale macie na pożarcie  :blush: :blush: :blush:
http://picasaweb.google.pl/justynaaaa2/MakijazIFryz#

kilka ostatnich zdjęć jest z dolną kreską w kolorze - tak na próbę ;)
będzie jeszcze drugie podejście i do makijażu i fryzury dlatego czekam na opinie co do poprawy :) chyba, że powiecie, że wszystko to się załamię  :headbang:

nie patrzcie na głupie miny bo to wszystko przez aparat  :crazy: jak mi go nie zdejmą to niestety na ślubie będę z takimi minami  :crying:
na żółte gumki na zębach też nie patrzcie, jutro idę na wymianę ;)

sonja

Moim zdaniem jest pięknie, i z kreską w kolorze i bez. Ależ długie rzęsy! Fryzura też mi się podoba :)

szelma

Rzucilam szybko okiem przy gotowaniu obiadu i powiem Ci tylko - wygladasz BOSKO! Jak grecka bogini! I jakie Ty masz oczy! Ach i och!

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia


aja

wow
bardzo ładnie wyglądasz - taki świezy makijaż rozświetlający Ci twarz - az promieniejesz


Dodany tekst: 08 Lip 2010, 19:01:18

u kogo się malujesz?

justynaaaa2

#519
uffff boże aż się bałam tu zajrzeć  :padam: :padam: :padam:
czyli jest dobrze :)

aaa rzęsy niestety doklejone po kilka ;) ale koleżanka zgubiła nożyczki i nie miałyśmy jak przyciąć :D będą bardziej naturalne i trochę krótsze ;)

jezu kamień z serca  :beer: :beer: :beer:

Dodany tekst: 08 Lip 2010, 19:06:27

aja maluję się u swojej zdolnej przyjaciółki ;)
w takim razie chwała jej za to, że się tym zajęła :)

zwierzatko_mojej_mamy

jezu jak to fantastycznie jak ktos cie robi na bostwo... dlaczego to tak tylko do slubu ;( ;(

justa - re-we-la-sją!!!
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Lwica

Justaa ty wiesz że ja jestem twoją fanką  :friends:...ale dzisiaj jak cie zobaczyłam to aż załuję że nie jestem lesbijką.... zajebiaszczo wyglądasz!!!  :thumbup: :thumbup:
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

wrobelek0403

justa, BOMBA!!!!!!!! po prostu rewelacja!!!! :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

czyli jest szansa że jak jechałam dziś metrem to ktoś sobie mógł pomyśleć że ja tak na co dzień wyglądam :D
to ja może pójdę jeszcze pojeździć  :rotfl:
dorotka  :blush:  :thankyou:


mobka

Justyna, ja bym rzes nie skaracala. Fajny efekt robia :D Bombowo wygldasz :D