Kody rabatowe, info o promocjach i innych dealach ;)

Zaczęty przez mayagaramond, 16 Sty 2009, 19:23:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

w kruku dla posiadaczy karty lojalnościowej -20% do 27.05 :D
przysłali mi info na maila :D

rubin04

szukam kuponu do Empiku bo musze większe zakupy zrobić..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia


wrobelek0403

dla zainteresowanych sprzetem i odziezą sportowa: dzis w sklepie 8a.pl 20% znizki na cały asortyment :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Cytat: zuzia w 13 Maj 2012, 23:10:30ale sprawdź jeszcze www.bonito.ploni często mają bardzo dobre ceny na książki, lepsze niż empik, nawet z przesyłką.
:beer:

Kupiłam wszystko co chciałam,
wyszło mi ok. 150 zł taniej niz Empik :jupi:

Duuuże piwo dla Ciebie!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

asos dzis -20% na rzeczy nieprzecenione
kod SPECIAL20

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

W czerwcowym avanti kupony znizkowe na weekend 16-17.06.


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Polubilam to mohito ale juz dzisiaj chyba to nie dziala mimo tego ze kupon mozna sobie wydrukowac

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

25% zniżki na ksiażki w empiku. do dziś.
dostałam info na maila

feeling.good

w Sephorze wszysztkie produkty kąpielowe (ich marki) - 70 % Kupiłam wczoraj 40 zwierzątek do kąpieli dla Stacha :D


feeling.good






Kasia

Reserved
Kolejna dobra wiadomość dla poszukiwaczek zniżek.
W ten weekend w dniach 8-9 września, dzięki magazynowi HOT możecie skorzystać ze zniżki -20% na cały asortyment damski (zniżka nie łączy się z przecenami i innymi promocjami).
Wystarczy przy kasie pokazać specjalny kupon, który znajdziecie we wrześniowym numerze magazynu HOT.

zosia2007

-20% w sklepie internetowym C&A do końca dzisiejszego dnia - kod kuponu: RABAT20

wrobelek0403

Cytat: Kasia w 07 Wrz 2012, 11:57:12
Reserved
Kolejna dobra wiadomość dla poszukiwaczek zniżek.
W ten weekend w dniach 8-9 września, dzięki magazynowi HOT możecie skorzystać ze zniżki -20% na cały asortyment damski (zniżka nie łączy się z przecenami i innymi promocjami).
Wystarczy przy kasie pokazać specjalny kupon, który znajdziecie we wrześniowym numerze magazynu HOT.

fak, szkoda ze nie weszłam tu w sobote :headbang: a mam dwie rzeczy upatrzone w Re.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

wróblos jak ci się nie spieszy, to w elle 6-7,10 jest 20% w re