co teraz fajnego czytacie? co ostatnio czytalyscie?

Zaczęty przez panikarola, 11 Mar 2008, 22:31:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jusia

"Gdzie śpiewają raki" takie sobie
"Moja mroczna Vanesso" bardzo, bardzo dobre!
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"


jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"


magdalinska

szukam czegoś na temat żołnierzy wykletych. Najlepiej reportażu, z faktami. Ale coś, co znacie, czytałyście  i możecie polecić

malutenka

Aktualnie u mnie czytane jest "Ta, która stała się Słońcem" i jest bardzo fajne. "Siedem śmierci Evelyn Hardcastle" tu juz jest gorzej, pomysl fajny na taki kryminal z twistem, ale wykonanie mnie nie satysfakcjonuje. Skończylam wczoraj "Malice" i jest to udany retelling Spiacej Krolewny z reprezentacja LGBTQ oraz pierwszy tom "Ogien i Krew" R.R. Martina - to w audiobooku, sluchane na prędkości 1.3 daje radę, ale to taki pocztet krolow Westeros. On ma ciężką rekę do pisania, tak fantasy sie pisalo w latach 70-80 jak jeszcze wszyscy jechali na hype Tolkiena i kazdy chcial byc jak on.


magdalinska


jusia

Dziewczyny gdzie można kupić Babel po polsku, w papierze?
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

malutenka

Cytat: jusia w 14 Gru 2022, 09:57:38
Dziewczyny gdzie można kupić Babel po polsku, w papierze?
w marcu dopiero będzie. Fabryka Słów wydaje

jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

malutenka

Cytat: jusia w 14 Gru 2022, 17:01:50
O! A ja obiecałam koleżance pod choinkę
kup trylogię wojen makowych tej samej autorki, też jest super. Babel 3 marca 2023 w dwóch wydaniach, bardzo ładna jest okładka do wydania zintegrowanego https://fabrykaslow.com.pl/zapowiedzi/babel-oprawa-zintegrowana/

jusia

Dzięki malutenka, zamówiłam pierwszy tom!
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"


jusia

"Czerwona ziemia" Marcina Mellera. Fajnie się czytało!!!
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

malutenka

"Siedem śmierci Evelyn Hardcastle" calkiem spoko kryminal z wątkiem fantastycznym. Jestem w trakcie "Strange the dreamer" i podoba mi się bardzo!

jusia

Przeczytałam w 2022 roku 22 książki. Całkiem dobrze jak na mnie.
2019 - 22
2020 - 12
2021 - 19
2022 - 22
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

magdalinska

ja 62. Ale polowa to takie pierdoły. Polowa reportaże, mocniejsze. Pozneij musiałam dla równowagi jakąś pierdołe przeczytac i tak sie nabiło

jo_miekka

Brawo, wow!
Ja nie powiem, ile. Bardzo mało.

Ale teraz kończę Peszków. Kurde, jakie to dobre! Polecam Wam, masa mądrych spostrzeżeń.

Ja w ogóle się zestarzałam i nie umiem już czytać powieści nad czym boleję trochę...

magdalinska

Cytat: jo_miekka w 04 Sty 2023, 08:52:38Ja w ogóle się zestarzałam i nie umiem już czytać powieści nad czym boleję trochę...
ja tez miałam, wtedy biore reportaże. Mam swietną panią w biblio, zawsze mi coś fajnego podsunie


jestynka

magdalinska imponujący wynik.

jo co to za książka Peszki.

ja w przerwie swatecznej złapałam się na tym , że nie przyjmuje nowych treści. ( obstawiam, że to przez ilość bodźców w pracy) . Wypoczywam patrząc się w przestrzen. Dopiero teraz, po 2 tygodniach przerwy mam ochotę coś przeczytac/ obejrzeć i nawet z chęcią pójdę na koncert.

Biorę se za Kąkola.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

Cytat: jo_miekka w 04 Sty 2023, 08:52:38Ale teraz kończę Peszków. Kurde, jakie to dobre! Polecam Wam, masa mądrych spostrzeżeń.

jaki to jest tytul?

malutenka


jo_miekka


Justynna

magdalinska, imponujący wynik. Muszę podsumować mój rok. Ale myślę, że będzie to w granicach ok. 20 książek. Chyba że dodam sobie książki dziecięce. To pójdę na rekord
 :rotfl:  Czytam chłopakom sporo, więc dla siebie mam mniej czasu.