ciuchy na lato

Zaczęty przez ddu, 10 Kwi 2024, 10:24:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

Dziewczyny,
nienawidzę chodzić po sklepach, nie umiem szukać na vinted, przypadek beznadziejny :P
a do tego mistrzyni selfie, wiadomo ;)

szukam:
cienkiego czarnego paska   (to znaczy nie niteczka, ale taki do materiałowych czarnych spodni)

marynarki - ładnej :P raczej dłuższej, do dżinsów, nie taka super elegancka

koszulki!!!! co roku to samo. mam same czarne.
wiem, że któraś pisała , @mobka ?, gdzie kupuje białe - gdzie?
ale potrzebowałabym także w innych kolorach, raczej gładkie, porządne, żeby się pod marunarkę właśnie nadawały...


przydałaby mi się letnia sukienka, ale przeżyję bez



@dragonfly on, jak się  nazywała ta boska droga biała koszula, której w zeszłym roku nie było https://wasalaa.com/koszule

inkageo

Koszulki to Marax polecała hollister na vinted.
Passek Massimo Dutti zobacz.
Marynarki to wg mnie zara ma fajne i na vinted masz ich za trzęsienie.
Imagine there is no hate

szelma

Koszulki to Tyszert.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

ddu

Cytat: inkageo w 10 Kwi 2024, 10:31:08Koszulki to Marax polecała hollister na vinted.
Passek Massimo Dutti zobacz.
Marynarki to wg mnie zara ma fajne i na vinted masz ich za trzęsienie.

z marynarkami MD mam ten problem, że 36 są mi ciasne, a 38 sporo za duże... mierzyłam w sklepie

fasolka1980

ja jestem teraz mega fanką Uniqlo i oni mają świetne gładkie t-shirty.

ddu

Cytat: fasolka1980 w 10 Kwi 2024, 13:22:15ja jestem teraz mega fanką Uniqlo i oni mają świetne gładkie t-shirty.

ja też ich bardzo lubię, masz rację, często z Londynu przywoziłam sobie po  t-shircie, a przecież teraz jest sklep w Wawie, dzięki!

ddu


ddu

i w ogóle godzinę siedzę na tym Vinted i NIC nie znalazłam :P

fasolka1980

ddu - dobrej jakości koszulki to raczej nowe kup. Będziesz je w końcu często nosić. Z takimi rzeczami, to akurat trzeba mieć farta na vinted, żeby ktos nowe sprzedawał. Bywa, że ktoś nie trafi z rozmiarem.

ddu

No właśnie. 

Ale szukałam też marynarek, paska a nawet przejrzałam sukienki.
No nic

Justynna

ddu, koszuli to z Mybasic. Polskie, porządne, będą na lata.

ddu


ddu

melduję , że marynarka jest całkiem spoko i wieeelka, choć zamwówiłam 36 z obawami, że będzie za mała

didi_loczek

Cytat: ddu w 17 Kwi 2024, 20:33:33melduję , że marynarka jest całkiem spoko i wieeelka, choć zamwówiłam 36 z obawami, że będzie za mała

Fajna, i super kolor 👍

malutenka

Ddu dobre jakościowo koszulki ma COS ale tutaj szukam nowe z metką na Vinted bo są drogie.

mayagaramond

Marynarki i paski zobacz na Sezanne. To jest francuska firma, nie jest super droga, a maja fajna jakość, dobre materiały. Mam od Sezanne garnitur, marynarkę i kilka swetrów. T-Shirt też miałam, ale umarł ;)

Paski możesz tez sprawdzić w Nashe.Pl

Koszulki nie wiem, jedna, która mam i jakoś trzyma fason to Allude.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


niewiemjaka


mayagaramond

Hej! Wszystko dobrze :) Znaczy codzienny chaos hahaha. Jesteśmy już wszyscy w tym samym czasie w tym samym miejscu :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


mayagaramond

bighug  bighug niewiemjaka
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ddu

Cytat: mayagaramond w 20 Kwi 2024, 16:06:38Marynarki i paski zobacz na Sezanne. To jest francuska firma, nie jest super droga, a maja fajna jakość, dobre materiały. Mam od Sezanne garnitur, marynarkę i kilka swetrów. T-Shirt też miałam, ale umarł ;)

Paski możesz tez sprawdzić w Nashe.Pl

Koszulki nie wiem, jedna, która mam i jakoś trzyma fason to Allude.
o jaaaaa!!!! maya wróciła  :kocham:
brakowało Cię tu :)

Kasia

#22
Maya, wracasz na stałe? Dawaj! :)


magdalinska

oooo czesc Maya! gdzie teraz mieszkacie? jak Vincent?