jest już biżuteria:D

Zaczęty przez rilla, 13 Lis 2007, 16:27:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kata

sukienka ładna, ale bolerko do niej jakieś delikatne i z krótkim rękawkiem, bo to jakoś nie bardzo mi wizualnie pasuje do reszty, za bardzo zabudowana się w nim robisz. A może jakiś szal by tutaj pasował?
Pozdrawiam

Kata

tachogti

Mo z tym bolerkiem jest jakis problem ;) wydaje mi sie ze krociutkie rekawki bylyby lepsze... poza tym suknia ma gorna krawedz prosta a bolerko falista i jakos mi sie to gryzie  :-D ale w samej sukni bajecznie wygladasz!  :-D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zuzia

Cytat: "Kata"sukienka ładna, ale bolerko do niej jakieś delikatne i z krótkim rękawkiem, bo to jakoś nie bardzo mi wizualnie pasuje do reszty, za bardzo zabudowana się w nim robisz.
zgadzam sie z Katą. Może cos na kształt mgiełki welonowej? albo chociaz krótki rękaw.

rilla

mnie też coś nie pasuje, ale najgorsze, nie widziałam tego w salonie:(

Wersja na dziś jest taka, że odbieram bolerko i idę do znajomej krawcowej i obcinamy je na kształt Nalonowego... innej opcji nie ma. Bolerko zamówione, a chcę mieć coś na ramiona...

Szal zbyt zakryłby suknie:/

mary

a nie można zadzwonić do madonny i się umówić na przymierzanie innych bolerek?

Kasia

właśnie
jedż do Madonn
poprzmierzaj
a jak inne wpadnie ci w oko to DOPIERO WTEDY zapytaj o moliwoś zamiany :)

mślę że nie powinno być problemu :)
wkońcu sztuka to sztuka :)

rilla

hm tylko bolerko musi być chociaż z kawałkiem podobnej koronki, a tak jak pisałam są takie trzy: Indii, Rondalii i Lorny.
Więc wyboru nie ma za bardzo.

Mogę z niego zrezygnować albo pomyśleć jak je przerobić

mary

a madonna nie może go przerobić dla Ciebie? W końcu jesteś ich klientką i zostawisz u nich chyba 4 tys.

rilla

hm tylko, że tu obawiam się są problemu. W Krakowie Panie powiedziały mi, że wszelkie przeróbki ponad dopasowywanie kosztują 200 zł.

W Katowicach powiedzieli mi, że wszystko zrobią. I pytanie co jest prawdą:)

hm sama już nie wiem;(

mary

to koniecznie skontaktuj się z paniami z K-c i przypomnij co Ci mówiły. Poza tym dodaj, że dopiero w domu zauważyłaś - I NIKT Ci W SALONIE NIE UŚWIADOMIŁ - że tego wszystkiego jest za dużo.
Przypomnij mi jeszcze cenę kolekcji 2007- też 4090zl?

rilla

hm muszę to spokojnie przemyśleć i tyle:)

Nie spoko, ja sobie z nimi poradzę:) Na razie nic na siłę. Najwyżej tak zostanie i będę bezą:D

Muszę pomyśleć co właściwie chce:) A w piątek się przejdę i tyle:)

mary

bezą nie będziesz, najwyżej PM z przesytem ;)
Ponoć od przybytku głowa nie boli, więc się nie martw zanadto ;)

rilla

hehe a ja chciałam skromnie no i mam:D:D mogłam nie robić tych zdjęć, bym sie tym nei przejmowała:)

ze_nitka

rilla84, moim zdaniem to jest po części wina aparatu i światła. W salonie tego nie widziałaś bo było inne światło i tiul na którym naszyta jest koronka nie zlewał się. Cyfrówki mają to do siebie że troche przekłamują z kolorami, wydaje mi się że tiul odbił światło z flesza i dlatego to wygląda tak nienaturalnie.

A co do przeróbek. Ja będę mieć wszywany klin, czy tam godet, jak kto woli, w te Lorne, żeby móc całkiem swobodnie tańczyć i nikt mi nie mówił że będę za to dopłacać.

[ Dodano: 18-12-2007, 00:06 ]
Myśle że mozna sie potargowac zeby nie doplacac za te obciecie rekawkow.

mary

zdecydowanie myślę podobnie. Z jakiej racji miałabyś dopłacać, skoro już jesteś ich klientką?

rilla

ja tylko powtarzam , c o mi powiedziano w Krakowie:)

[ Dodano: 14-01-2008, 13:08 ]
Dziewczyny znalazłam na allegro dziewczynę w takim krótkim bolerku do Rondalli.

Co o tym myślicie?

http://allegro.pl/item295304404_suknia_slubna_rondalla_kolekcja_2007.html

nio i mój "koszmarek" dla porównania

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika

nie wiem czemu ale jak klikam ten link z allegro to nic się nie dzieje :-|

Kasia

Cytat: "mika9983"to nic się nie dzieje
u mnie też :(

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika

Dziękujemy Ci Boże za Zwierzaka :mrgreen:

[ Dodano: 14-01-2008, 13:33 ]
rilla84, to motylkowe bolerko bardzo bardzo bardzo dobrze się prezentuje, ciekawie wygląda i jest super

rilla

hm i jak?:/

[ Dodano: 14-01-2008, 13:43 ]
no właśnie, czy by nie skrócić tego lornowego... szkoda tylko tyle tej koronki:D

[ Dodano: 14-01-2008, 14:04 ]
jeszcze takie bolerka- tzn kształt znalazłam

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dagi

Mnie się bardziej podoba to 2 bolerko (do łokcia)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

rilla

hm no mnie też. Ale jak to będzie wyglądało. Czy ktoś potrafi obciąć na zdjęciu Lorny to bolerko do wysokości łokcia?:D:D

mika

mnie się oba podobają ale do rondalli bardziej pasuje to drugie jeśli chodzi o jego długość na tłuowiu a jeśli chodzi o rękawki - to co kto lubi