TUSZ DO RZĘS ----POMÓŻCIE

Zaczęty przez kar0la80, 27 Lis 2007, 11:50:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

abkasia


zwierzatko_mojej_mamy

nie wiem, taki chyba najtanszy, ale w dodatkowym kartoniku z napisami, ze boski ;) jak Ci nie pasuje to mi wyslij ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

abkasia


zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

abkasia

To wczesniej trzeba bylo mowic !! ;)

zwierzatko_mojej_mamy

a to ja dopiero w niedziele kupilam
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

abkasia

#306
To brac chanell czy lancome???

Dodany tekst: 29 Maj 2013, 13:39:26

Jest 1punkt dla chanell

jo_miekka

Ja lancome zawsze bardzo lubię.
Ale w Biedronce nie mają ;)

wrobelek0403

ja miałam kilka szaneli extracils, boskie były :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

#309
Zwierzu no chyba ze ;) to wybaczam.. :)

Dodany tekst: 29 Maj 2013, 13:49:34

Ja lancoma mialam. Kusi mnie chanell ale nie chce wywalic kasy w bloto...

wrobelek0403

abkasia a skad kupujesz?

ja zauwazyłam roznice miedzy tuszami kupowanymi w europie i usa. te pierwsze były trwalsze.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

#311
Kiedy kupowałam tusz dla takiej jednej, to z pogrubiających pani poleciła stanowczo Diorshowa. Ja miałam Diorshowa wydłużającego i był bardzo fajny.

Efekt pokazany tutaj w kwestii tego tuszu Chanel w ogóle mnie nie przekonuje.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

Cytat: szelma w 29 Maj 2013, 13:54:38
Kiedy kupowałam tusz dla takiej jednej, to z pogrubiających pani poleciła stanowczo Diorshowa. Ja miałam Diorshowa wydłużającego i był bardzo fajny.

Efekt pokazany tutaj[/b] w kwesti tego tuszu Chanel w ogóle mnie nie przekonuje.

ta pani chyba zapomniała wyszczotkowac rzesy i zostały sklejone :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

No cóż - moją dziwną kulką maluje się ładnie i bez sklejania na niewyszczotkowanych rzęsach :D W życiu rzęs nie szczotkowałam :D Szczotkowanie włosów to dla mnie nowość zresztą ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

szelma mówiąc o szczotkowaniu miałam na mysli przejechanie szczoteczką (czystą, nie tą od tuszu) po pomalowaniu rzes, celem ich rozdzielenia. :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Cytat: szelma w 29 Maj 2013, 14:54:38Kiedy kupowałam tusz dla takiej jednej, to z pogrubiających pani poleciła stanowczo Diorshowa.

:D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ziuta

Cytat: abkasia w 29 Maj 2013, 08:09:11Lancome hypnose
Diorshow
to moje dwa ulubione tusze, czasem je zdradzam z czymś innym, ale któryś z nich zawsze mam praktycznie od 4 lat, wg mnie efekt po nich jest bardzo zbliżony, może hypnose trochę bardziej pogrubia, przy czym ja go kupuję w wersji doll eyes, moim zdaniem jest dużo lepszy niż zwykły
więc dla mnie jest tak:
1. hypnose doll eyes
2. diorshow
3. hypnose

szelma

Cytat: wrobelek0403 w 29 Maj 2013, 15:06:59mówiąc o szczotkowaniu miałam na mysli przejechanie szczoteczką (czystą, nie tą od tuszu) po pomalowaniu rzes, celem ich rozdzielenia.

A ja nadal nigdy tego nie robiłam, bo nie mam efektu sklejenia :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

inkageo

Imagine there is no hate

wrobelek0403

matko, co Wy z tym pogrubianiem, blechhh, one sie wtedy najbardziej sklejają, nienawidze tego, :D

dla mnie istnieją wyłącznie wydłuzajace :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

#320
wrobelek0403 ja mam wchuj dlugie, jak pomaluje czymkolwiek to mi zawadzaja o szkla w okularach jak mrugam, no to se odpowiedz na pytanie ;)

Dodany tekst: 29 Maj 2013, 14:28:17

inkageo ja chetnie wezme, skoro oddajesz ;P a najlepiej za jakis trunek ;) zorganizuj sesje we wro, to se odbiore ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

abkasia

Wrobel kupuje w dubaju
I ja wydluzyc nie chce. I tak sa pod same brwi ;)

inkageo

Dobra to trzymię dla Ciebie :D Nie chcę nic w zamian :D
Imagine there is no hate

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka

diorshow - super
chanel- super
lancome - dla mnie najsłabszy


ale benefit rewelacja !!
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=45822