fajny film&serial ostatnio widziałyście? ze staroci, nie granych obecnie nigdzie

Zaczęty przez nionczka, 11 Mar 2008, 20:36:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panikarola

ja mam na CSI LV fazę dużą, ale teraz mam obejrzeć odcinek co agent jeden ginie, nie podoba mi sie taki scenariusz bo agent jest grrr, wiec bojkotuję

a poza tym na bieżąco Sheldona, Big Bang Theory znaczy się (puk, puk, Penny!!! puk, puk, Penny!!!)
Desperate Housewives zaczęłam, ale znudziło mi sie chwilowo

hmm

Greys Anatomy i Private Practice

z filmów to kurczę nie pamiętam co dobrzego obejrzałam ostatnio
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

tachogti

pani kto ginie???  :ohboy: jak Warrick zginal to pol dnia przeryczalam  :blush:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

panikarola

tacho, no właśnie Warrick...

ja się nie zgadzam!!!

tak nie chcę tego odcinka oglądać!!! czuję, że też przeryczę ;)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

panikarola

a propos Bree van de Kamp, to co u niej ;)?

ogląda ktoś ten serial na bieżąco?

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

szelma

Niestety,nie puszczają najnowszego sezonu u nas w TV jeszcze :(.

panikarola

a na którym stanęłaś etapie? bo ja na odcinku, w którym była promocja jej książki...
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

szelma

Patrzę właśnie na Wiki i już jestem dwa sezony do tyłu :crazy:. Skończyłam na piątym - w którym Bree jest super businesswoman i żoną Orsona.

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zwierzatko_mojej_mamy

a ja wczoraj widzialam "Rewers" i jest boski :D
wreszcie polski film o zacieciu allenowskim i wreszcie foty z przemyslanymi plenerami oraz ladne ujecia i widac, ze ktos sie postaral, zeby cz-b film mnie byl szary i bez wyrazu, tylko sie troche pomeczyl przy tym, i muzyczka tez daje rade ;) ogolnie rewelka :D:D:D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

effik

ano Rewers dobry jest :) :)
z rzeczy na diwidi oglądałam ostatnio "8ą Milę" i "Misję w Kaszmirze".
Eminem daje radę :)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: effik w 16 Cze 2010, 16:15:08"8ą Milę"
przeczytalam "BĄ" mile i sie zastanawiam, czy to francuski film o dobrej mili lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jo_miekka

zwierzatko_mojej_mamy "obejrz se" jeszzce "Dom zły" i "Wszystko, co kocham" a zmienisz zdanie o polskim kinie :D

zwierzatko_mojej_mamy

jo_miekka powoli - niech chlop znosi z wypozyczalni - jak film za 4 zyle to tylko ogladac :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

effik

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 16 Cze 2010, 15:48:15
przeczytalam "BĄ" mile i sie zastanawiam, czy to francuski film o dobrej mili lol lol

lol bą mille lol

claridad


cherry

niedawno ogladalam "Plac Zbawiciela" tematyka trudna i smutna, ale bardzo mi sie podobal
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Zaczęliśmy oglądać serial Doc Martin :). Taki trochę angielsko-wiejski odpowiednik House'a :D. Fajne :D.

siog

 Czy ktos oglada Mad men, The Wire ???

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma


cherry

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

Ally McBeal wraca! :D od czwartku w tvn7 o 19tej. jakże się cieszę :D :D

zwierzatko_mojej_mamy

dokonczony Dystrykt 9 - nie wiem dokladnie jakie przeslanie ma ten film nawet po doogladaniu ostatnich 40 minut, ale mi sie podoba nie wiedziec czemu lol lol

Julie&Julia w ogole mi sie nie spodobal, a tak sie cieszylam i czekalam na ten film.. dziwne.. taki jakis niedorobiony o dupie maryni - ani o Julie, ani o Julii, oba watki potraktowane po macoszemu tak, byle dobic do konca filmu.. mozliwe, ze tak nie bylo, ze oba watki wiecej danych w sobie nie mialy do przekazania i tak wyszlo ;) jedyny plus za meryl, ktora idealnie odtworzyla Julie i w sumie tyle, laska od bloga nudna, ze same powieki opadaja od patrzenia na nia, flaki z olejem :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

callja

Od zawsze moi faworyci:
- "Amadeusz" Milosa Formana - kawał kina, świetnie zagranego, zrealizowanego z niesamowitym rozmachem i dbałością o realia, a że muzykę Mozarta wielbię niezależnie od kontekstu, to już tylko wisienka na torcie ;)

- "Tom Jones" Tony Richardsona - najbardziej bezczelny i urzekający jednoczesnie film, jaki w życiu widziałam :) czysta radość życia, nie uciekająca jednocześnie od jego ciemnych stron; akcja rwie z kopyta, aktorstwo najwyższego rzędu, a bohaterowie puszczają oczko do widza całkiem dosłownie - i kupujemy to bez zastrzeżeń!! dziś takich reżyserów już nie ma, chlip!!

- "Niepotrzebni mogą odejść" Carola Reeda - kino z lat 40-tych, po obejrzeniu którego nie mogłam dojść do siebie przez kilka godzin; genialnie wyreżyserowany film o akcji skonstruowanej z precyzją szwajcarskiego zegarka; szczegółów nie chcę zdradzać, bo po prostu trzeba to obejrzeć

Cytat: suegro w 08 Wrz 2010, 22:35:59
A ja dziś oglądam "Absolwenta" :)

helllo, Mrs. Robinson :)
Baaardzo lubię. A nogi Anne Bancroft - ech, w czasie słynnej sceny "z pończoszką" nieodmiennie zazdrość mnie zżera ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

szelma

Z seriali: The Thick of It :D. Ach, kocham Malcolma Tuckera, kocham, kocham :D.Ogólnie to taka brytyjska, dużo bardziej niegrzeczna wersja West Wing :D.