fajny film&serial ostatnio widziałyście? ze staroci, nie granych obecnie nigdzie

Zaczęty przez nionczka, 11 Mar 2008, 20:36:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siog


salsa

Siogu ;) i dałoby sie cos zrobic dla mnie ?? - wiesz z czym (sorki, ze tak męczę lol )
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

suegro

Cytat: siog w 25 Cze 2009, 13:17:06
teraz nalogowo ogladam The Office i Extras.

O, ja też!NAŁOGOWO :)
Uwielbiam Dwighta K. Shrute i Michaela!
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

suegro, ale to chyba amerykanska wersje ogladasz w takim razie, nie? :) Ricky Gervais rzadzi :D. Mam na mp3 wersje Free love on the free love highway lol.

suegro

Cytat: szelma w 25 Cze 2009, 15:28:43
suegro, ale to chyba amerykanska wersje ogladasz w takim razie, nie? :) Ricky Gervais rzadzi :D. Mam na mp3 wersje Free love on the free love highway lol.

Tak, amerykańską.

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

amerykanska wersja jest niezla, chyba nawet lepsza niz brytyjska. moim zdaniem lepsi aktorzy podebrani, umieram ze smiechu

nionczka

Cytat: siog w 25 Cze 2009, 13:17:06
teraz nalogowo ogladam The Office i Extras.

Jak u nas! Do sniadania bozonarodzeniowy specjalny dvd the office i jeszcze ten teledysk w stylu lat 80 co spiewa...


Dodany tekst: czw 25 cze 2009 14:59:34 GMT-1

Amerykanska lepsza od BBC? Jakos mi sie w to nie chce wierzyc... trzeba bedzie rzucic okiem chociaz to wbrew moim zasadom...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Tez ciezko mi uwierzyc, ze amerykanska lepsza, ale przy najblizszej okazji sprawdze :).

siog

Cytat: szelma w 25 Cze 2009, 16:00:57
Tez ciezko mi uwierzyc, ze amerykanska lepsza, ale przy najblizszej okazji sprawdze :).

amerykanska wymiata! mowie wam, bylam bardzo sceptyczna a teraz sikam ze smiechu. aktorzy tak swietnie dobrani ze szok no i Steve Carrel jako Michael a Dwight po prostu RZONDZI:)

a Extras ogladacie? jest zaje...ste

szelma

Widzialam chyba 4 pierwsze odcinki. Smieszne, ale takie rzeczy musze sobie dawkowac, bo po prostu mnie wkurzaja - tak jak The Office i Hiacynta Bukietowa ;).

panikarola

oglądałam wczoraj odcinek GA, w którym Mark Sloane złamał sobie interes.
co za straszny fragment!!!!!
ciekawe, czy po emisji ilość seksu spadła w społeczeństwie ze strachu :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

nionczka

Obejrzalam chyba cala serie The Office amerykanskiego i wcale mi sie nie podoba. Tzn. podoba mi sie srednio. Scenariusz owszem owszem nie jest zly i podobaja mi sie Pam i Jim, ale Michaela nie znosze. Wyglada i zachowuje sie jak przyglup. Daleko mu do Davida Brenta!
No i nie ma Garetha w amerykanskiej wersji, jest Dwight (tak sie pisze?) ale to nie to samo.
Gdy pierwszy raz obejrzalam TO brytyjski nie wiedzialam co to jest. Czy to jakis reportaz czy co, ale wydalo mi sie to przesmieszne. Wersja BBC jest smieszna jakby mimo woli, od niechcenia. Po prostu im to wychodzi. Amerykanska wydaje mi sie bardzo na sile. Wychodza z zalozenia, ze musza rozsmieszyc publicznosc od 1 minuty, ale jednak tego nie osiagaja. Przynajmniej nie w naszym wypadku. Mój maz nie uwaza,ze jest srednia. Uwaza, ze jest bardzo kiepska ta wersja.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wczoraj sie uplakalam ze smiechu z "pani X to dal nas najwazniejszy klient, bo kazdy klient jest dla nas najwazniejszy, nawet taki co nic nie znaczy" i dali jej czek na 25 ryz papieru do drukarki lol lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Anupka

Powiem krótko: Everything Is Illuminated   - no uwielbiam, odświeżam go sobie co jakiś czas i za każdym razem uwielbiam :)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Anupka, tez uwielbiam!  :highfive: She is deranged but so so playful  :rotfl:. I niektore rzeczy weszly nam do slownika stamtad :). A scena z ziemniakiem jest swietna :D.

Anupka

hehe, no Alex jest moim idolem ;) ten wygląd, ten akcent! rotfl! i sućzka, rzecz jasna, wymiata!
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

A masz soundtrack? :) Fajny jest tez :). Sammy Davies Jr. Jr. lol

Anupka

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

renata

a ja ostatnio widziałam "dzieci gorszego boga", film z lat 80-tych, bardzo przyjemny..

wrobelek0403

w zasadzie to mam pytanie, a nie opinie ;)

zaposiada moze któras z Was True Blood sezon 1 i 2 ?? bede dozgonnie wdzieczna za pozyczenie/przegranie itp ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Lwica

Cytat: wrobelek0403 w 16 Sty 2010, 22:09:32zaposiada moze któras z Was True Blood sezon 1 i 2 ?? bede dozgonnie wdzieczna za pozyczenie/przegranie itp

Spóżniłas sie kurcze na przełomie roku skasowałam go z lapka.  :zly:
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

tachogti

IT Crowd!!!! Zabija mnie ten serial i bawi do lez!
zwierz SCIAGNIJ TO SOBIE!! ;)
w ogole wszystkim polecam,
opis:
http://www.imdb.com/title/tt0487831/
link:
http://isohunt.com/torrent_details/27813623/IT+crowd?tab=summary
moj ulubiony cytat:
Roy: [singing] We don't need no education.
Moss: Yes you do; you've just used a double negative
ulubiony cytat mojego meza:
Roy: Hello, IT. Have you tried turning it off and on again?
napisy polskie sa na napiprojekt.pl
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zwierzatko_mojej_mamy

#197
tachogti jakbym nie znala to bym byla glupia lol lol

martullek leca tez w godzinach dostepnych dla nocnych markow :D chyba to wymieniaja co miesiac - godziny wyswietlania ;D aczkolwiek juz i tak mam chyba calosc obejrzana :D

Dodany tekst: 08 Lut 2010, 12:34:48

tachogti a to dziwne - meza nie zabija wkret, ze jak wpiszesz google w google to internet sie zepsuje ? lol lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

tachogti

zwierzatko tez zabija, ale jemu sie marzy taka maszyna do odbierania telefonow jak w pierwszym sezonie  lol
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zwierzatko_mojej_mamy

tachogti to chyba nawet pierwszy odcinek byl ;) no maszyna dobra  :rotfl: :rotfl:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl