biżuteria już jest, a teraz problem co do włosów..

Zaczęty przez malybob, 15 Mar 2008, 00:10:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

spragnienie a to nie widziałaś mojego zdjęćia w Lornie?  ;D

golinda


Kasia


malybob

Bo z kolorem sukni to nie tylko sprawa jak kto wygląda tak naprawdę.. Wierzę, że Kasi było pięknie w kawowym czy podobnym, ale .. Jak PM chce być tradycyjna to nic nie przemówi do rozsądku ;)
Jakbym miała wybierać idealny kolor dla mnie to nie byłby tez biały, tylko jakiś róż ;) Ale kolorowych sukni nie brałam nawet pod uwagę. Tylko kamień spadł mi z serca, że w ecru wyglądałam duuużo gorzej :)
Zwierzak, DZIĘKUJĘ!!! I myślę. że też tylko z ogólną wizją pójdę do kwiaciarni, nie będę się upierać ,że ma być jak na zdjęciu..

justynaaaa2


emcia

Malybob, niebieski bukiet odradzam. To najgorsze rozwiązanie.

malybob

A ja właśnie przejrzałam wątek Isabelli .. blondynka, a jej proponujecie niebieskie kwiatki  :'( ja też chcę ;)
Pozwalam sobie wkleić ten który mnie się podoba
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

malybob, nie rozumiem zupełnie, dlaczego dziewczyny odradziły Ci najpierw fiolet, a teraz odradzają niebieski... Czy suknia będzie w jakimś bardzo ciepłym i głębokim odcieniu??? Za to ja bym Ci odradziła diadem - zupełnie mi nie pasuje do charakteru sukni...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

isabelles

o widzę że o mnie mowa :) - pojawił się niebieski ale ja zdecydowałam się na różowy :) zastanawialam się jeszcze nad czerwienią ale nie wiem czy to już by nie była przesada


sierpniowajulka

Cytat: malybob w 25 Cze 2008, 23:44:24
Suknia śnieżnobiała..

to jeżeli Ci się podoba niebieski, to ja bym na Twoim miejscu wzięła niebieski (czy biało-niebieski) bukiet. Ten ostatni, który wkleiłaś, wydaje się ciekawy. Nie mieszaj tylko niebieskich kwiatów z zielenią (liście itp) - jeżeli zdecydujesz się na niebieski monochromatyczny bukiet)...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malybob

za zielenią nie przepadam, więc nie będzie problemu:)
Hurra, sama Sierpniowajulka pozwala na niebieski ;) No, Twojego gustu to chyba nikt nie zakwestionuje ..

Kasia

no to masz zielone ....... tfu .............. niebieskie światło ;)

spragnienie

Cytat: malybob w 26 Cze 2008, 00:01:06
za zielenią nie przepadam, więc nie będzie problemu:)
Hurra, sama Sierpniowajulka pozwala na niebieski ;) No, Twojego gustu to chyba nikt nie zakwestionuje ..

ale mi np. nie chodziło o to, ze jest "be", bo niebiesko-biały ;)
tylko o to, ze tamten konkretny bukiet w takiej formie nie pasuje mi do Twojej superanckiej sukienki
wkleiłam linka do innych przykladowych bukietów

a szafirki albo frezje CI się podobają?
mi jakoś pasuje do ej sukinki bukiet z wrzosów, ale nie każdy musie je lubic..

malybob

I Kasia mi pozwoli?.. Chyba przestaną mi się śnić koszmary ;0

malybob

szafirków nie kojarzę , a frezje jak najbardziej biorę pod uwagę! :)

malybob

Spragnienie, nie wiem jak to się stało,że dopiero teraz zajrzałam na stronę, którą mi podałaś .Duuże piwo dla Ciebie, super niebieskie bukiety!

Kasia

malybob ja ci z bukietem nie doradzę bo
- się nie znam
- jako blondynka bardzo nie chciałam niebieskiego na ślubie (dziewczyny doradzały mi szafirową biżu)

dla mnie wiekszość blondynek w niebieskim wygląda jak pani zima
sama miałam białą suknię, srebrne buty więc kolejnego zimnego koloru bym nie zniesła



Kasia

szafirki to dla mnie kwiaty o podobnym charakterze co konwalia

malybob

Takie konwaliowe to ładnie brzmi :)
A propos szafirowej biżu- ja jestem jak najbardziej za- mam szafir w pierścionku zaręczynowym (taki troszkę jaśniejszy niż te najczęściej spotykane), N. twierdzi, że pod kolor oczu..

spragnienie

szafirki są też na tej stronce, do której link wkleiłam
i frezje też!! frezje pasuję , wg. mnie ;) , do tej sukienki

a filoetowo-biale bukiety jakoś b. mi podchodzą - wlasnie przegladam na necie

Kasia

nie nie one nie są do konwalii w ogóle podobne

one mi sie tylko tak kojarzą

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Monika

malybob ja Ci też nie odradzałam tego koloru - pisałam tylko, że barwione na niebiesko róże są wg. mnie okropne... zresztą nieodmiennie kojarzą mi się z odcinkiem smerfów ;) ja niebieskiego nie lubię, ale to nie znaczy, że Ty nie możesz go wykorzystać - ale te pierwsze bukiety niestety budziły we mnie wstręt :( a szafirki to akurat piękne kwiaty w ładnym odcieniu tego koloru :D