Stylizacja Beesok - i lekkie zalamanie slubne mnie jednak nie ominie :(

Zaczęty przez beesok, 09 Lip 2008, 20:33:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

beesok

Cytat: mayagaramond w 12 Lip 2008, 00:34:38
Troche poguglowalam i znalazlam jakis antykwariat, nie wiem tylko czy cos beda miec:

http://www.antykwariat-pasja.pl/index.php?category=22



Maya dzieki i piwko  stawiam :drunk:

Wlasnie o cos takiego mi chodzilo tylko kurcze czemu tak u nich drogo  :hammer: :hammer: :hammer:
Ale mam jeszcze czas wiec bede szperac i tu i w Krakowie moze cos znajde - z kolczykami mam wizje troche jak Eliza z welonem, ze kupie strare ze szlachtnych materialow i nie dosc, ze bede je miala pozniej na specjalne okazje to moze kiedys wlasnie przekaze corce..no bo przekazywac takie sztuczne to tak troche glupio prawda:)

elizapj

Cytat: beesok w 13 Lip 2008, 12:45:37
z kolczykami mam wizje troche jak Eliza z welonem, ze kupie strare ze szlachtnych materialow i nie dosc, ze bede je miala pozniej na specjalne okazje to moze kiedys wlasnie przekaze corce..no bo przekazywac takie sztuczne to tak troche glupio prawda:)

tzn z kolczykami masz o tyle lepiej...ze faktycznie bedziesz je mogla czesciej wlozyc...ja welon...hhmmm...niechcacy moje mysli powedrowaly do jakby tu z welonu uwinac becik na chrzest hahha nie niszczac go of course
no ale najwyzej poczeka 30 lat na corki...lub 60 na wnuczki:)  ;D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

Eliza - z tym becikiem to w sumie niezly pomysl :) ha ha na pewno sie uda  :P


Mam pytanie - S. strasznie nie cierpi krawatow i pol zartem pol serio proponowal zeby pojsc na slub bez...w samej biale koszuli zapietej pod szyje oprocz jednego guzika....na poczatku bylam przeciwna zupelnie ale w sumie czemu nie??? My nie mamy "black tie" wiec nie wymagamy "oficjalnych" strojow od gosci - raczej "cocktail dress"....i S. wyglada bardzo dobrze w samym garniturze bez krawata - mialby elegancki czarny garnitur, dress shirt (bardziej elegancka koszule niz "zwykla" + mankiety.....czy musi by ten nieszczesny krawat?

Co sadzicie?

aha przechodzilismy wczoraj obok sklepu ze strojami dla pana mlodego w slynnej londynskiej chiltern street (jest tu duzo salonow slubnych) i mieli z 6 manekinow z roznymi wersjami garniturow i morning suits i w tym jeden BEZ krawata! Wlasnie tak jak chce S. - charny garnitur z biala dress shirt!!! Ha! Czyli wg sztywnych angielskich stnadardow jednak mozna  :P :P :P :P :P


Glosujcie please  :thx:

elizapj

#78
wg mnie mozna - ale ja jestem kiepskim opiniodawca w kwestii mody, bo ponoc lamie standardy;) za krotki welon, pantofle do slubu w kt widac szparki miedzy palcami;)

nie wiem, moze sie mnie nie sluchaj


mowiac serio , osobiscie bym na swoim slubie nie chciala miec meza bez krawata (w senise ja si emecze..upal a jak w sukni do ziemi..na obcasie, szykujaca sie od switu etc etc..niech on tez byw ykazal jakies poswiecenie...)..ale jesli by to mialo byc wielka krzywda dla niego, to bym przebolala, to raz. a po drugue, jesli jest hiper chic suit...to wg mnie bak krawata nie boli...wychodzi efekt very urban chic...(ja tez do niego zmierzalam...ale wlasnie chyba kupujac welon minelam sie z celem lol)
widzialam gdzies kiedys takie zdjecie Brada i Jen, nie jako gosci weselnych, ale zdecydowanie bylo to zdjecie z jakiegs wyjscia...byl bez i wygladal dobrze...jestem w stanie wyobrazic sobie i S. na slubnym kobiercu bez:D

tamtego nie mam..ale sa inne:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

ha ha - wlasnie ja tez tak najpierw myslalam o tym "umeczaniu" sie - ale co tu duzo gadac - ja CHCE sie umeczyc :) tzn sama wybralam sobie suknie, buty itp - S. uwaza ze spokojnie moglam isc jak chce *cytuje* "wear what you want" wiec w sumie nie odczuwam potrzeby zmuszania go do krawata - mysle, ze jego mama i babcia beda bardzo wkurzone :P

Przemyslimy sprawe jeszcze - w koncu mamy czas a kupic krawat w londynie to zaden problem :)

Mnie sie podoba "urban chic" - w koncu wyszlam za maz w...jeansah :P

maroonbug

Beesok mysle, ze brak krawata jest ok. Na pewno jest szalenie sexy i cool. Takiego zawadiackiego uroku dodaje mezczyznie, nonszalancji. Jesli Twoj Maz dobrze sie czuje na codzien w garniturach (swobodnie i dobrze mu ise nosi) to nawet bez krawata bedzie wygladal elegancko i szykownie.

beesok

Dzieki Maroon - kurcze - lamie sie bo on mi sie podoba w garniturze bez krawata - i spoko, ma bardzo duze ego :) i jest kompletnie non szalancki wiec na pewno bedzie wygladal "swobodnie" :)
ale jakos nie wiem czy wesele to odpowiedni moment na takie "statements" - w koncu i swiadek i ojcowie i goscie beda raczej w krawatach a tu Pan Mlody bez - i mlodzi nie beda na to zwracac uwagi ale boje sie, ze nas rodziny zlinczuja ze to nie chlujne, brak szacunku itp...........

chyba sie przejde do tego sklepu o ktorym wspominalam o popytam ich o rady :)

tachogti

beesok jesli ma wygladac jak Brad Pitt to mu odpusc ten krawat niech sie chlopak nie meczy  :D mnie sie faceci w garniturach i bez krawata baardzo podobaja  :-[ a jeszcze bardziej w smokingu z rozwiazana muszka ale to dlatego ze za duzo przeminelo z wiatrem i bondow sie naogladalam  :P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

maroonbug

A mi sie podobaja z rozwiazana muszka bo to zwykle zapowiada jakies namietne wydarzenie ;)
Beesok go for it!

beesok

No dobra Wy non szalanckie bond kobiety :P
to w takim razie - z paskiem czy bez? do spodni oczywiscie - tzn. mnie sie wydaje ze tak ale juz sama nie wiem :)))

a z tym bradem - no on wogole nie podobny do brada - ale sexy jest owszem (przynajmniej moim zdaniem :P)

mayagaramond

Cytat: beesok w 15 Lip 2008, 17:05:15
No dobra Wy non szalanckie bond kobiety :P
to w takim razie - z paskiem czy bez? do spodni oczywiscie - tzn. mnie sie wydaje ze tak ale juz sama nie wiem :)))

a z tym bradem - no on wogole nie podobny do brada - ale sexy jest owszem (przynajmniej moim zdaniem :P)

tam gddzie brad tam i maya ;)

Bez krawata OK (zeby moj to wczesniej zobaczyl, to by w zyiu krawatu nie zalozyl ;) ), ale pasek juz tak. Bez jakos lyso :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elizapj

tzn powiem tak
sexy ludziom, kobietom czy mezczyznom , uchodzi wiele na sucho;)

lamanie kananow wyglada w ich wykonaniu dobrze, czasami nieziemsko, bo ich sexyness jest tak silne, ze widzi sie aure jaka od nich emanuje a nie ich szatki..

nie kazdemu sie to udaje...i nie ma to wiele wspolnego z silnym staraniem sie, byciem  ubranym przez najlepszych kreatorow, ani najwikeszy portfel zuzuyty na ta szatke, ani najlesze poczucie smaku...
po prostu na niektórych osobnikach rzeczy, kt innym by sie odradzalo lub zakazywalo, wychodza nieziemsko dobrze...

jedyny sposob przekonac sie czy mozemy jak inni 'kanony lamac' do sie tak ubrac, obstrykac i zadecydowac:D

no co by pierce brosnan nie zalozyl kobietom bedzie sie podobal i beda mezom sugerowac by sie tak ubral lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: elizapj w 15 Lip 2008, 17:14:36
no co by pierce brosnan nie zalozyl kobietom bedzie sie podobal i beda mezom sugerowac by sie tak ubral lol

a jeszcze lepiej, jakby niczego nie zalozyl  ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

beesok

Znalazlam pelne zdjecia Rity!!!
Tu link:
http://www.brides.com/fashion/dresses/gallery/wedding_dresses/runway/designer/peterlangner/detail/159077

pokazuje suknie z tylu i z welonem - wlasnie taki mi proponowali w salonie - jest OK ale rozejrze sie jeszcze w Polsce....

I co sadzicie?? Moja przymiarka dopiero 28go ale teraz suknia mi sie mniej podoba niz na tych czarno bialych zdjeciach --- i czy nie bede wygladala grubo w niej przy moich biodrach....help mam atak paniki !!!!!!!!

mayagaramond

Cytat: beesok w 15 Lip 2008, 22:58:33
Znalazlam pelne zdjecia Rity!!!
Tu link:
http://www.brides.com/fashion/dresses/gallery/wedding_dresses/runway/designer/peterlangner/detail/159077

pokazuje suknie z tylu i z welonem - wlasnie taki mi proponowali w salonie - jest OK ale rozejrze sie jeszcze w Polsce....

I co sadzicie?? Moja przymiarka dopiero 28go ale teraz suknia mi sie mniej podoba niz na tych czarno bialych zdjeciach --- i czy nie bede wygladala grubo w niej przy moich biodrach....help mam atak paniki !!!!!!!!

Suknia jest piekna! Nie mam pojecia skad przychdzi ci do glowy, ze bedziesz grubo wygladac :hammer: :hammer: :hammer: W Niemczech mowia na to "Brauthormone" (hormony panny mlodej ;) )

Ale co ja widze, welon ma lamowke! To jest mgielka? Domyslam, sie ze chca za nia jakies straszne pieniadze, a przeciez taki welon to zaden problem zrobic samemu, wystarczy duzo tiulu.

Chyba ze chcesz hiszpanski obszyty koronka.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elizapj

beesok, jestes gorsza ode mnie hahaha!!!


jaka gruba???
wlasnie chcialam pisac ze tej modelce bioder by sie przydalo do tej sukni bo jej wisi na bokach
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

Dzieki dziewczyny - nalezalo mi sie :) ja juz mam kurcze paranoje :) pomimo, ze bardzo schudlam (dzieki bieganiu) to jednak caly czas mam paranoje na punkcie swoich "child bearing hips" ;)


no wlasnie to prosty welon z lamowka i w sklepie zycza sobie 300 funtow!! Nie zebym byla malostkowa ale uwazam, ze to lekkie przegiecie wiec poszukam w Polsce.......koronka moim zdaniem tu absolutnie nie pasuje - nie wiem jakos tego nie widze.......nie chce calkiem pustej mgielki bez niczego ale nie wiem czy lamowka to jest to?

Co sadzicie? Eliza - Ty ostatnio w temacie welonow jest ekspert nr 1 - natknelas sie na cos co by dobrze wygladalo z moja?

Mierzylam tez prosty welon mgielka z perelkami pororzucanymi na calosci  - brzmi kiczowato ale nawet nie wygladalo to zle....w sumie niech ma cos w sobie a nie tylko tiul?


poli

suknia jest absolutnie i totalnie przepiękna. z twoją gorącą urodą, ta zimna szlachetność będzie wyglądała niesamowicie! z tym nielubieniem, to może tak jest, bo ja za swoją, mówiąc delikatnie, nie przepadam.
jeśli chodzi o welon: jak dla mnie lamówka odpada. suknia ma wyraźne, poziome i strukturalne cięcia, a lamówka bardzo przeszkadza w ich odbiorze. jak gapiłam się na zdjęcia z linka, to mnie strasznie mnie wkurzało, że zasłania tył  >:(

elizapj

#93
w villaisie maja kilka rozwiaza pomiedzy mgielka a klasycznym obszyciem koronka...
np prostokatny z aplikacjami tylko na 4 rogach...
ale to byly kwiaty wiec nie wiem czy nie za soft jak na ta sauknie


jeden welon, kt moglby sie nadawac do Twojej, to taki tez tyl i przod, kt wzdluz brzegu mial mini koraliki i chyba wlasnie pereleki czy cekinki nie pamietam dokladnie bo to bylo malusienkie.
dawalo fajny efekt bo naszyte bylo w rownych odstepach i dawalo niby iluzje lamowki, nia nie bedac...i sie ciekawie migotalo...

ale w sumie wiekszosc welonow nie-mgieleek zmiekcza wlasnie wyglad sukni...i te graficzne wzory traca swoje graficznosc...
nalezaloby decydowac jedynie mierzac razem z suknia. wiec choc nie chcesz placic w londynie idz moze tam i poudawaj ze chcesz zamowic...i pomierz wszytskie mozliwe ocje razem z suknia.

w tym roku tez CH miala ciekawe rozwiazanie zamiast welonu takie chusteczki...kojarzyly mi sie z diabel ubiera sie u prady;)
to by do Twojej pasowalo wg mnie..ale Ty chcesz na twarz tak? czyli nie...

patrzylabym po sieci/pismach jedynie na podobne do Twojej

a moze taki jak miala mette marit? pasowalby do graficznych, a inny niz zwykla mgielka:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

Dzieki Eliza :) problem polega na tym, ze suknie bedzie do przymierzenia dopiero 28go a ja chce cos zalatwic do tego czasu....niestety w sklepie nie mieli duzego wyboru - nic mi sie nie podobalo.

Bylam w rosa clara i tam tez glownie mantille z koronka - mierzylam tez bardzo nowoczesny welon kwadratowy z grubsza lamowka ale wygladal zle - przytlaczal i nie podobalo mi sie jak lezy kwadrat na ziemi - zdecydowanie wole okragle.

chcialam bardzo delikatny efekt - tak zeby widac bylo suknie z tylu (Poli - dzieki za komentarz - tez mi sie wydawalo ze ta lamowka przeszkadza z tylu..)

zaintrygowal mnie ten welon o ktorym mowilas z koralikami - dlugi byl?

Ten na zdjeciu jest ladny ale za ciezki chyba - troche jak material ....

Jak nic nie znajde to zrobie po prostu prosta mgielke i tyle - ewent. z lamowka tylko na samym dole przy trenie???? Czy to by glupio wygladalo???

elizapj

#95
beesok jak znajdziesz swoj welonto ci starczy 2 dni:)
wiec spoko 28 jak przyjdzie, masz kupe czasu:)

nie martw sie tym teraz, na serio nie dasz rade wybrac bez sukni...chyba ze mgielke...w ciemno..ale to zawsze kupisz, na ostatnia chwile...

bo w kazdym salonie zawsze maja mgielke..byleby odcien sie zgadzal


ten z koralikami byl bardzo dlugi, chyba 4m:) czyli 1 m z przodu, 3 z tylu:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

Eliza - dzieki - tez tak mysle, i w najgorszym wypadku wezme zwykla mgielka i bedzie ok :)

Mam wielka prosbe - czy moglabys mi podac namiar do tego sklepu z welonami w warszawie - tam gdzie byly koraliki?

I na wszelki wypadek czy moglabys polecic jakies sklepy z bizuteria? Cos mowilas o lewanowiczu? Czy myslisz ze mieliby cos do mojej sukni?

Sorry za zawracanie glowy - nie musisz dzisiaj - jest pozno :) ale caly czas sie lamie czy nie przejechac sie do Warszawy na jeden dzien - zreszta mam cos mowila, ze chciala tam poszukac kreacji na moj slub :) Dzieki WIELKIE Z GORY!!!!!

:) a jak mamie si enie bedzie chcialo i pojade sama to moze uda mi sie wyciagnac Cie na szybka kawe :)

elizapj

#97
o byloby super:)
a jakbys byla 2ego to moze wpadniesz na slub? haha

lewanowicz ma kiepska str internetowa, -http://www.lewanowicz.com ...ale wzorow bardzo duzo w sklepie , bardzo duzo w stylu vintage...i duzo z duzych kamieni
warto tam zajrzec na pewno. sa w zlotych tarasach czyli przy samym dworcu centralnym

salon promesa z welonami jest relatywnie niedaleko bo na Jana Pawła II 52/54; 00-152 Warszawa. Telefon: (022) 831-87-50, Fax: (022) 831-87-50. strona ich rzestala dzialac:(
otwarci od 11.
to tam byl ten z koralikami
i jak bys juz bys byla w okolicy to niedaleko na nowoliu jest ona i on, mieli wbrew pozorom duzy wybor welonow innych niz mgielka i sama lamowka. jeden sliczny z kwiatkami mialam na oko od 2m..ale okazal sie za bardzo bialy do mojego off white. http://www.slubne.pl/index.php?pid=15

w zlotych tarasach jest jeszcze drugi belgijski jubiler... http://www.starjubiler.pl/index.html  i ma styl taki troche art deco
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

Eliza you are awesome!  :drunk:

Dzieki za wszystkie wskazowki - jezeli mi sie uda to na pewno dam Ci znac --- strasznie bym chciala zobaczyc Twoj slub - jestem przekonana, ze to bedzie niezla impreza :) niesetety wracam do Londynu 28go wiec dam rady sie wprosic  :P :P :P :P

elizapj

a no tak zpaomnialam,...Ty odbierasz suknie w londynie..

no dobra, to jakbys sie na stolYce zdecydowal to daj znac:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login