Stylizacja Beesok - i lekkie zalamanie slubne mnie jednak nie ominie :(

Zaczęty przez beesok, 09 Lip 2008, 20:33:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

beesok

Cytat: nionczka w 09 Lip 2008, 21:49:03
Krotsze chyba sa praktyczniejsze. Ja chyba mam krotka szyje albo nie wiem co bo za dlugie kolczyki troche mi sie pokladaja na szyi i nie ma efektu.

Dwie pierwsze spinki sa super. Moja kolezanka miala cos takiego i bylo bosko. W sumie nie lubie kompletów (w niczym ani w bizuterii ani w meblach) ale tu mi nie przeszkadza bo ten kto widzi spinke nie widzi kolczyków i na odwrot.


Nionczka - ja tez mam krotka szyje i obawiam sie ze te 8 cm to bedzie za duzo.....
spinki mi sie bardzo podobaja ale jakos nie moge sie przemoc - strasznie nie lubie kompletow i takiego "matchy-matchy" szczegolnie ze wtedy efekt jest troche "bazarkowy" :)

chyba ze kupie tylko spinke a kolczyki inne?


salsa

może jakieś foto nam swoje wrzucisz-żebyśmy wiedziały jak wyglądasz:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

beesok

Cytat: nionczka w 09 Lip 2008, 21:52:04
Beesok,  a ile mierza te kolczyki pierwsze? mzoe one nam sie dlugie wydaja a w rezczywistosci sa krotsze?  Ile kosztuje dolar australijski bo nawet gdyby to byl amrykanski cen ajest atrakcyjna.

Z tego co doczytalam chyba 8cm - to duzo!

Ceny sa w $ australijskich i firma wysyla do polski - podobno przesylka idzie max 3 tygodnie wiec zdaze jezeli sie zdecyduje w miare szybko.
Nie wiem po ile jest $ ale ceny sa naprawde atrakcyjne w porownaniu do tych w Londynie :)
Zreszta ta firma sprzedaja tez tutaj swoje wyroby ale jak zamowie w UK to sredniu 30-40 funtow drozej za sztuke i wymagaja 6 tygodni na zrealizowanie zamowienia!!!

Jak przestanie jutro lac postaram sie poszukac w Londynie i zobaczyc te cuda na zywo (mam nadzieje, ze sie nie rozczaruje :)

nionczka

Poczekaj ze spinka. Najpierw zastanów sie czy wiesz jak sie uczeszesz i czy ja napewno wykorzystasz?

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

beesok widziałas moje zapytanie o slub w Krakowie?? ;)  lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

beesok

Cytat: salsa w 09 Lip 2008, 21:54:20
może jakieś foto nam swoje wrzucisz-żebyśmy wiedziały jak wyglądasz:)

Tu bylo kilka moich zdjec  :-[
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,2267.75.html

wredotka

australijski stoi nizej niz amerykanski obecnie 1zl=1.99 dolara australijskiego

wredotka

odwrotnie 1 dolar to 1.99 zlotego
sorki pomieszalam :)

beesok

Cytat: salsa w 09 Lip 2008, 21:54:20
może jakieś foto nam swoje wrzucisz-żebyśmy wiedziały jak wyglądasz:)


Salsa - wrzucilam :)

A odnosnie pytania - widzialam i odpisalam! Cos mi chyba nie poszlo:)

Slub bedzie w Krakowie ale nie w kosciele - ceremonia i wesele w Ogrodach Muzeum Archeologicznego :) Niestety - inaczej bym Cie z przyjemnoscia zaprosila  :-[

salsa

Cytat: beesok w 09 Lip 2008, 21:57:49
Cytat: salsa w 09 Lip 2008, 21:54:20
może jakieś foto nam swoje wrzucisz-żebyśmy wiedziały jak wyglądasz:)

Tu bylo kilka moich zdjec  :-[
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,2267.75.html


ale ze mnie matoł:) przeciez juz Cie na tych fotkach widziałam  :-[
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

Cytat: beesok w 09 Lip 2008, 22:00:35
Cytat: salsa w 09 Lip 2008, 21:54:20
może jakieś foto nam swoje wrzucisz-żebyśmy wiedziały jak wyglądasz:)


Salsa - wrzucilam :)

A odnosnie pytania - widzialam i odpisalam! Cos mi chyba nie poszlo:)

Slub bedzie w Krakowie ale nie w kosciele - ceremonia i wesele w Ogrodach Muzeum Archeologicznego :) Niestety - inaczej bym Cie z przyjemnoscia zaprosila  :-[

oj:) ale miejsce piękne, i przy plantach:) mam stamtąd kilka foto z naszego pleneru ślubnego:)
teraz mi sie przypomniało, że ty masz przecież slub w obrządku muzułmańskim:) sorki, zaćmienie mózgu:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

goga

beesok buty od Manolo ach,........ sam miód i malina :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

beesok

Salsa - no worries :)
A Ogrody to jedno z moich ulubionych miejsc w Krakowie - bylam tama wieku temu na imprezie i tak mi sie strasznie spodobaly ze pomyslalam jezeli kiedy kolwiek pomysle o zamazpojsciu to tutaj byloby idealnie ;) I jaki piekny widok na Wawel bede miec :)




beesok

Cytat: goga w 09 Lip 2008, 23:23:55
beesok buty od Manolo ach,........ sam miód i malina :)

Moj Ukochany, Ulubiony i Najwygodniejszy  :thx: :thx: :thx:

beesok

Dziewczeta Kochane:
Musicie mi pomoc w bardziej zorganizowany sposob bo ja sie zaczynam gubic:

1. Bizuteria:
kolczyki - ktore Wam sie podobaja?
Jakie sklepy polecacie w Polsce (najchetnej w krakowie) a juz idealnie gdyby to by jakis antykwariat itp ktory sprzedaje stara bizuterie "vintage"

2. Wlosy - na 99% bedzie kok - choc powiem Wam, ze troche sie lamie bo S. strasznie nie lubie spietych wlosow :( ja nigdy nie upinam wlosow - nawet w kucyk........i on twierdzi ze woli rozpuszczone....
Tylko ja mam takie sobie wlosy i boje sie ze fryzyura mi sie nie utrzyma i na zdjeciach bede wygladala jak rozczochrana ...juz sama kurcze nie wiem. Umowie proby u fryzjera jak bede w PL to sie moze cos wyjasni :)


3. Kolor kwiatow - pamietajcie o moich kolorach "przewodnich" :) wkleje Wam kilka fotek z rzeczami ktore kupilam:


beesok

jeszcze kilka:

boje sie kurcze ze ja z ta moja suknia srebrna nijak sie mam do ogonego wystroju :S



beesok


mayagaramond

Moim zdaniem wystarczy zebys kolor szyfonu uwzglednila w bukiecie i w ten sposob stworzysz most miedzy Toba a wystrojem sali.

Mniej najbardziej podobalaby sie fuksja/fiolet, niestety nie mam zadnych bukietow do wklejenia. Ja w zasadzie od poczatku chcialam gerbery i za wiele nie szukalam :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

beesok, no ja bym ci chetnie pomogla, ale sie nie znam... mi sie wydaje, ze jak bedziesz miala taka bizuterie, jak pokazalas kolczyki te na pierwszym zdjeciu, nie te z perelka, to one beda nawiazywac troche do tych wzorow np. ktorymi sa wykonczone chusty. a co do koloru, to przychodzi mi tylko do glowy, zebys wziela bukiet w kolorze np. tego intensywnego rozu. wtedy bedziesz miala jeden wzor i jeden kolor, ktory jest tez w dekoracji, dekoracja bedzie dodatkowo miala jeszcze inne kolory (pomarancz, zloto). a mi sie podoba wlasnie, ze bedziesz taka perlowa na plamka ognistym tle.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

justynaaaa2

A może zdecydować się na wiązankę, w takich żywych kolorach, pomieszać różne kwiaty w kolorze różowym, pomarańczowym i czerwonym, żeby nawiązywały do kolorów materiałów :)
Taki bukiecik jest dosyć mocnym akcentem, ale tutaj może fajnie pasować.

zwierzatko_mojej_mamy

ja tylko na sekunde i z doskoku - a moze taki piekny turkus do tego rozu w wiazanke i w kolczyki ?  czy raczej bizu chcesz niekolorowe?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

beesok

Dzieki dziewczyny - ja wlasnie tez po tej linii mylse - zeby dopasowac kolory bukietu do dekoracji. To chyba najbardziej bezpieczne forma :)

Zwierzaku - turkus jest ladny ale przy tym wszystkim zrobilby sie chyba z tego miszmasz - bo biel + srebro + perly + intensywne pomarancze, fuksje i czerwienie -- nie widze tu juz turkusu :P


aha mierzylam wlasnie te kolczyki do ktorych linkowalam zdjecia - i niestety na zywo one nie sa takie piekne :( najbardziej mi sie podobaly i w sumie najlepiej lezaly te:
http://stephaniebrowne.cart.net.au/details/699435.html

i ogladalam tez spinki i chyba najladniejsza byla ta:
http://stephaniebrowne.cart.net.au/details/699389.html

Tylko teraz nie jestem na 100% pewna ostatecznej fryzury i w sumie chyba sie lamie nad pol rozpuszczonymi wlosami.....ta spinka jes dosyc spora i myslalam jako alternatywe zamowic komplet spinek:
http://stephaniebrowne.cart.net.au/details/621256.html

Bedzie dyskretniej?????

Sama nie wiem! Najbardziej wkurzylo mnie to ze ceny w londynskim butiku sa 2x drozsze niz w australii - np spinka na stronie $266 a w sklepie choler 270 FUNTOW! Wkurza mnie cos takiego wiec jezeli sie zdecyduje to wole zaplacic koszty przesylki i zamowic bezposrednio z australii......



panikarola

beesok, z rozpuszczonymi bedzie bardziej dziewczeco, a spiete bardziej klasycznie, ale tez moze byc romantycznie. ja bym sie na spiete zdecydowala, bo moje takie sobie sa pod wzgledem urody, znaczy puszyste, ale z rozpuszczonych fryzura to by sie nie utrzymala dlugo. poza tym goraco w rozpuszczonych. spinki mi sie podobaja wszystkie...
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

nionczka

Beesok, ja tez sie wahalam czy isc w rozpuszczonych wlosach na moj plenerowy slubv. Balam sie, ze jak zepne je i to jeszcze w koka bedzie zbyt klasycznie i powaznie.
I nie zaluje. Wlosy uczesane przez fryzjera tez sie inaczej trzymaja.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

Nionczka - Ty wygladalas przepieknie :)
Po moich doswiadczeniach z suknia mam paranoje lekka na tym punkcie a moze za bardzo sie przejmuje zdaniem S.
Mnie sie tez wydaje ze taki spiety kok bedzie troche klasyczny i sztywny a ja chce wygladac mlodo i naturalnie :)

W sumie dopiero teraz zaczynam sie zastanawiac na rozpuszczonymi wlosami - wczesniej myslalam ze na 100% kok.

Mama jest za kokiem - wiekszosc kolezanek ktora widziala suknie tez....a S. twierdzu ze on lubi rozpuszczone i juz :)

Chyba podejme decyzje po konsultacji z fryzjerem :0)