odebrałam zaproszenia :)

Zaczęty przez wrobelek0403, 11 Kwi 2008, 19:11:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

oto moje zaproszenia - zeby było zabawnie, mamy identyczne auto do slubu :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

twinnie77

Bardzo ładne!!! To były gotowce czy wasz projekt?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: twinnie77 w 11 Kwi 2008, 19:39:45
Bardzo ładne!!! To były gotowce czy wasz projekt?

gotowe, zupełnie przypadkowo trafilismy :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonja

super dopasowane:) teraz jeszcze tort w tym kształcie;)

konwalia

Wróbelek, a gdzie zamawialiście i za ile? jeśli można.
Bo my jesteśmy na etapie szukania zaproszeń, tzn powinniśmy wreszcie  :-[

zwierzatko_mojej_mamy

konwalia zamowcie u mnie :D hihi
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia


zwierzatko_mojej_mamy

konwalia no chce rozkrecac biznes ;D albo zamawiasz sam projekt i drukujesz u siebie (jak masz jakas drukarnie pod reka), albo zamawiasz wszystko u mnie :D hihi ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kamelia04.08.2007

legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

wrobelek0403

Cytat: konwalia w 15 Kwi 2008, 15:47:17
Wróbelek, a gdzie zamawialiście i za ile? jeśli można.
Bo my jesteśmy na etapie szukania zaproszeń, tzn powinniśmy wreszcie  :-[

konwalia, to nie tajemnica. :) Placilismy po 3,90 juz z nadrukiem, ale bez personalizacji (tę zrobię sama ręcznie). Ale personalizacje można tez zamowic.

do zaproszen bedziemy miec winietki z motywem, ksiege gosci, table planner, menu. I tez za nieduze pieniadze.

wszystko tutaj: www.agasia.pl
Trzeba tylko zadzwonic i sie umowic, bo pracownia nie jest otwarta stale. SZCZERZE POLECAM :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: sonja w 12 Kwi 2008, 23:59:50
super dopasowane:) teraz jeszcze tort w tym kształcie;)

to juz byłby chyba przerost formy nad treścia ;) tort bedzie zwykły - okrągły, kremowy z zywymi kwiatami jak dekoracja sali :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login