Poszukiwany biustonosz ślubny ;)

Zaczęty przez mary, 02 Kwi 2008, 17:08:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panikarola

bu_hoooka, moge tak off topic? czy Ty gdzies zdradzilas, jaka jest geneza Twojego nicka?  lol
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

bu_hoooka

no właśnie mi tez 70f wyszło. a zanim sie przekonam do 65 to jeszcze trochę. na razie mi w 70 ciasno i ciężko sie przyzwyczaić do nagłej zmiany obwodu o 10cm :D

a czy panache ma jakieś sklepy firmowe?

genezy nicka nie zdradzilam jeszcze nigdzie.. a powinnam?  :-[
Just married...

salsa

Zuzia, 65 G byłoby ok, pytanie czy przy 76 zejdzie od razu, bo to jednak jest wyczyn;)no i przy 65 G na stówę musisz go rozchodzić :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

Bu - wszystyko zależy od jednej zasadniczej sprawy-czy to 70 mierzysz na kościstych żebrach czy też masz troche tłuszczyku
jak masz-zejdziesz szybciutko na 65
jak nie masz i po żebrach gołych mierzysz to 70 będziesz nosiła jeszcze długo jesli nie zawsze:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

panikarola

Cytat: bu_hoooka w 14 Kwi 2008, 21:49:14

genezy nicka nie zdradzilam jeszcze nigdzie.. a powinnam?  :-[

nieee... no co ty, nic nie musisz. ale mnie intryguje, wiec jak chcesz, to mozesz :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

salsa

panache jest spotykane na żywo gdzies podobno w tarasach w warszawie i na pewno w intimo4you w krakowie w stacjonarnym
o reszcie w polsce nie słyszałam
w londynie pod dostatkiem:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

Cytat: bu_hoooka w 14 Kwi 2008, 21:49:14
no właśnie mi tez 70f wyszło. a zanim sie przekonam do 65 to jeszcze trochę. na razie mi w 70 ciasno i ciężko sie przyzwyczaić do nagłej zmiany obwodu o 10cm :D

to moja rada jest taka:
kup sobie coś 70F, na spokojnie, nie musi być od razu panache czy avocado (może coś na allegro?) i poczekaj z kupnem docelowego ślubnego stanika tak do czerwca. Bo moze się okazać, że zejdziesz do 65 (ja mam 83 a noszę swobodnie 70) i co wtedy?

salsa

Zuzka, ale to o te żebra chodzi no;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

Cytat: salsa w 14 Kwi 2008, 22:11:16
Zuzka, ale to o te żebra chodzi no;)
wiem, dlatego radze na spokojnie ponosić 70F i po jakimś czasie decydować dalej. Bo może się okazać, że 70F jest super a równie dobrze może wyjść 65 G. A chodzi o to, żeby nie szaleć od razu ze stanikami tylko poczekać na ew. migracje biustu. Wiem, że ty to wiesz, ale napisalam ogolnie :D

wrobelek0403

Cytat: bu_hoooka w 14 Kwi 2008, 20:36:04
a czy któraś z Was widziała gdzieś stanik 70f, biały bez ramiączek?? bo mi pani w sklepie (już taka uświadomiona co do tego, ze istnieją inne rozmiary niż 75b) powiedziała, ze nic bez ramiączek nie znajdę i mam sobie do sukienki ramiączka dorobić, żeby było pod co schować te od stanika. a ja jej nie wierze!!! gdybyście widziały gdzieś konkretne modele to bardzo proszę o linki.

ramiączek sobie w kiecce nie dorobię choćby nie wiem co! :)

bu_hooka spróbuj z feliny. Ja mam 70E  biały z odpinanymi ramiaczkami. Bardzo fajny i wygodny.

o, tu znalazłam:
http://www.nastazja.pl/787_Felina_BH_493.html
nie maja rozmiaru, ale może w zwykłym sklepie... ja kupiłam w zwykłym :) 
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bu_hoooka

#235
salsa:

akurat na zebrach na szczęście tłuszczyku u mnie brak- na temat innych miejsc nie będę sie wypowiadać :P także nawet jakbym schudła to raczej nie tam :)

zuzia:

masz racje z tym odczekaniem. kupie sobie coś niedocelowego, a jak będzie ok to najwyżej potem zaszaleje jeszcze. gdybyś w necie natrafiła na cos ciekawego-ślubnego w moim rozmiarze i akurat o mnie pamiętała, to będę wdzięczna za wiadomość

pani_karola:

especially for you: w monsters inc. była taka mała dziewczynka, która jak chciała wystraszyć potwora to robiła "boo". nijak sie nie nazywała, wiec nazwalam ja z naszego: bu. a mnie tak nazywa mój n. a n jest hoook'iem. a ja jestem jego. no i tak powstała bu_hoooka. :)

wrobelek:
dziekuje. ale powiedz.. czy felina nie robi tylko do e??
Just married...

wrobelek0403

Cytat: bu_hoooka w 14 Kwi 2008, 22:52:39


wrobelek:
dziekuje. ale powiedz.. czy felina nie robi tylko do e??

a pojecia nie mam :(
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

fajna historia :D bu_hooka, od razu latwiej zapamietac :D
no to teraz especially for you: campari raz!!! (chyba, ze nie lubisz, to podstaw to co lubisz)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

bu_hoooka

campari biorę bez marudzenia :) dzięki panikarola!! i sorki za delikatny lifting Twojego nicka w ostatnim poscie.
Just married...

zuzia

Cytat: bu_hoooka w 14 Kwi 2008, 22:52:39
zuzia:

masz racje z tym odczekaniem. kupie sobie coś niedocelowego, a jak będzie ok to najwyżej potem zaszaleje jeszcze. gdybyś w necie natrafiła na cos ciekawego-ślubnego w moim rozmiarze i akurat o mnie pamiętała, to będę wdzięczna za wiadomość

:)
ja na ślub kupiłam 70FF czy 75 FF teraz mam 70G a tamten.... leży. Ale ja kupowałam tuż przed ślubem wiec inaczej się nie dało.
Ale jak ty masz jeszcze trochę czasu to poczekaj z tym docelowym. Biust zawsze trochę migruje przy zmianach.
A tak generalnie - odradzam kombinowanie z triumphem. Z tego związku rzadko wychodzi coś dobrego :)

panikarola

Cytat: bu_hoooka w 14 Kwi 2008, 23:09:36
campari biorę bez marudzenia :) dzięki panikarola!! i sorki za delikatny lifting Twojego nicka w ostatnim poscie.

zaden problem, bu_hooka! z lekkim liftingiem z reguly kazdemu do twarzy :)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

bu_hoooka

zuzia, o co chodzi z tym kombinowaniem z triumphem?? to znaczy, ze triumpha nie polecasz czy mam z tego wyciągnąć jakieś dalej idące wnioski???
Just married...

Kasia

w trumphie nie ma rozmiarów
oni mają tylko kilka podstawowych i tyle :(

zuzia

Cytat: bu_hoooka w 15 Kwi 2008, 13:17:11
zuzia, o co chodzi z tym kombinowaniem z triumphem?? to znaczy, ze triumpha nie polecasz czy mam z tego wyciągnąć jakieś dalej idące wnioski???

nie, po prostu ich nie polecam.
tak jak napisała kasia - rzadko mają rozmiary, Panie w większości salonów usiłują wcisnąć coś innego. a nawet jak już znajdziesz coś w swoim rozmiarze to jakoś to nie leży jak powinno. Oni to tylko A i B potrafią robić.

bu_hoooka

tak właśnie zauważyłam, ze u nich nic nie ma.. ale myślałam, ze może nagle odkryłyście jakąś kolekcje w normalnych rozmiarach ;) kiedyś kupiłam stanik bez ramiączek w triuphie i tera to bez rozpinania i prze głowę i przez nogi mogę go sobie zdjąć- beznadzieja  lol
Just married...

Basia

oj, a ja mam triumpha bez ramiączek już całkiem długo.. i nic a nic się nie rozciągnął!
dalej zostawia czerwone pręgi!

ale mimo wszystko jakoś nie mam przekonania do tej firmy
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

inspiracja

własnie zamówiłam na próbę stanik z Lupo (model 422) :D

nie wiem, jak to jest z ta ich rozmiarówką, no i miałam dylemat...  ???

ostatecznie wziełam 70C, i nawet jesli okaze sie za maly, to placzu nie bedzie, bo i cena baaardzo przystepna  :D

Moim celem jest model 465, ale kurcze nie ma białego  >:D a ten ecri mimo, ze jasny, to chyba jako ślubny do białej kiecy nie bardzo, co?  ??? heeeelp  :(

inkageo

Ja miałam 465 i chyba wklejałam gdzieś tu fotki 465 i 422 :)
Imagine there is no hate

inspiracja

wiem wiem inka  :) juz zdążylam oblookać   :D  i polewam za pomoc  :drunk:  ;)

kurcze, chyba jednak ten 465 odpada...  no bo wszystko pozostałe będzie białe  :(

i choć stanika widać nie będzie, to przecież ja będę wiedziała co, i w jakim kolorze/ odcieniu mam na sobie ....  ???

szukam dalej pancerniaka  :D





inkageo

#249
Gdyby ktoś szukał to ja znalazłam :)
Tu o dziwnych rozmiarach lupo:
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,29.msg1812.html#msg1812
A tu różnica w kolorystyce i gaciory których nie polecam ;)
Imagine there is no hate