remontujemy kasiadowe mieszkanie :)

Zaczęty przez kasiad, 15 Lut 2010, 11:09:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasiad

Cytat: justynaaaa2 w 16 Lut 2010, 19:03:09
zwłaszcza, że to mieszkanie tymczasowe, więc przeróbek ścian też nie ma sensu robić ;)


o to to :)

inkageo

Zrobiłam salon z łóżkiem odgrodzonym regałem i kanapa się też zmieściła :)
Imagine there is no hate


mayagaramond

inkageo tylko dalej lozko widac od strony pokoju.. A mnie chodzi po glowie takie rozwiazanie zeby lozka nie bylo widac z pokoju
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

#179
Cytat: kasiad w 16 Lut 2010, 19:09:50
inka a ten regał to tak naprzeciwko drzwi?  :hmm:

Tak może być taki z prześwitami i nie za wysoki, to nie zabierze przestrzeni. One są w różnych wymiarach.


Dodany tekst: 16 Lut 2010, 19:12:36

Cytat: mayagaramond w 16 Lut 2010, 19:11:51
inkageo tylko dalej lozko widac od strony pokoju.. A mnie chodzi po glowie takie rozwiazanie zeby lozka nie bylo widac z pokoju
Tam można dać parawan, albo zasłonę, albo makarony ;)
Imagine there is no hate

kasiad

boję się, że takie rozwiązanie jednak sporo miejsca zabierze  :hmm:
chyba nie ma co na siłę wydzielać "sypialni", bo w tym pokoju za dużo nie wymyślimy ;D

mnie się bardzo rozwiązanie justyny podoba :)
wtedy bysmy spali na tej kanapie i codziennie ją składali ;D

mayagaramond

#181
Nie umiem rysowac, ale ja bym dalej kombinowala z podzieleniem pokoju olka. Czy on moglby juz spac na pietrowym lozku? Chodzi mi o cos takiego (tylko w innych kolorach raczej ;) ). Wtedy uzyskalabys dodatkowy przestrzen i miala miejsce na sypialnie. Moglabys ja oddzielic parawanem albo kotara. W dzien bys ja odslonila (zeby bylo swiatlo) - lozko musialabys dalej sprzatac, ale mialabys swoj kat.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

dla mnie takie wygradzanie miałoby sens, gdyby chcieli przesunąć ścianę i zmniejszyć Olkowy pokój, ale skoro nie da rady tak zrobić to przy obecnym ustawieniu ścian nie ma chyba sensu szaleć z "sypialnią" bo zabierze to faktycznie dużo miejsca :) no i ułożenie pokoi, typowe, podłużne, bez żadnych wnęk, załamań utrudnia sprawę bo nie ma jak za bardzo tego łóżka sypialnianego schować  :hmm:
skoro kasiadom nie przeszkadza spanie w salonie to mamy ułatwioną sytuację :)

kasiad

#183
maya Olek na piętrowe łóżko jeszcze za mały ;D
i pewnie jeszcze trochę pośpi w łóżeczku ;D

Dodany tekst: wto 16 lut 2010 19:24:11 GMT-1

Cytat: justynaaaa2 w 16 Lut 2010, 19:21:58
dla mnie takie wygradzanie miałoby sens, gdyby chcieli przesunąć ścianę i zmniejszyć Olkowy pokój, ale skoro nie da rady tak zrobić to przy obecnym ustawieniu ścian nie ma chyba sensu szaleć z "sypialnią" bo zabierze to faktycznie dużo miejsca :) no i ułożenie pokoi, typowe, podłużne, bez żadnych wnęk, załamań utrudnia sprawę bo nie ma jak za bardzo tego łóżka sypialnianego schować  :hmm:


justyna myślisz moimi myślami :D
dokładnie to samo miałam napisać  ;)

Dodany tekst: wto 16 lut 2010 19:25:01 GMT-1

Cytat: justynaaaa2 w 16 Lut 2010, 19:21:58

skoro kasiadom nie przeszkadza spanie w salonie to mamy ułatwioną sytuację :)

chętnie bym zrobiła sobie sypialnię, ale w tym mieszkaniu nie ma na nią warunków ;D
więc chcąc nie chcąc zostaje nam spanie w salonie ;D

mayagaramond

Cytat: justynaaaa2 w 16 Lut 2010, 19:21:58skoro kasiadom nie przeszkadza spanie w salonie to mamy ułatwioną sytuację

masz racje, bedziesz wpadac od czasu do czasu i kontrolowac czy sciela lozko ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

suegro

Właśnie tu przyszłam, żeby proponować antresolę, ale jak widzę nie bardzo.
Ale myślę, że maya idzie dobrym torem - piętrowe łóżko, przedzielenie pokoju ściankami itp
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

Cytat: mayagaramond w 16 Lut 2010, 19:25:34
masz racje, bedziesz wpadac od czasu do czasu i kontrolowac czy sciela lozko ;)
mika będzie wpadać i zda nam relację :D

inkageo

#189
Wersja z najmniejszym narożnikiem który się nadaje do spania (po rozłożeniu wymiary 140 na 200 cm).
Imagine there is no hate


justynaaaa2

inkageo jakie ty ładne rysunki robisz  :bravo: moje to takie przedszkolne  :mocking:

kasiad

Cytat: suegro w 16 Lut 2010, 19:30:19
kasiad Olo? :)

ale na piętrowym łóżku śpią zazwyczaj dwie osoby  ;)
a jak na razie dziecia mam jednego  ;)

poza tym Oluś jest za mały na piętrowe łóżko ;D

inkageo

Cytat: kasiad w 16 Lut 2010, 19:31:06
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


taką kanapę bym wstawiła w tym miejscu, gdzie justyna narysowała  ;)
Ta kanapa chyba nie wygląda na wygodną do spania  :hmm:
Imagine there is no hate

suegro

Cytat: kasiad w 16 Lut 2010, 19:22:47maya Olek na piętrowe łóżko jeszcze za mały


ahaaa, doczytałam ;)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

#195
Cytat: justynaaaa2 w 16 Lut 2010, 19:32:19
inkageo jakie ty ładne rysunki robisz  :bravo: moje to takie przedszkolne  :mocking:
Hehehe :D W końcu jestem inżynierem ;)
Imagine there is no hate


justynaaaa2

#197
takie coś jak maya wkleiła miałam na starym, starym mieszkaniu :) mieszkanie miało 28 m2  :crazy: i wydzielony pokoik dla mnie ścianą nie wiem z czego, ale była to normalna ściana do sufitu i drzwi między pokojami zrobione ;) jako, że nie bardzo było w nim miejsce na wszystko to jedynym rozwiązaniem było zrobienie czegoś takiego :) robił to własnoręcznie mój ojciec i dzięki takiemu łóżku w pokoju o pow. mniej więcej 2x3 m. zmieściło się łóżko, pod spodem biurko i mała szafa do tego jeszcze komoda i druga szafa i wąska stojąca półka na zabawki - to był kosmos :D a jaka radocha, że od małego miałam piętrowe łóżko  :aaaa: wszystkie dzieciaki znajomych jak do nas przychodziły to bawiliśmy się na łóżko, bo na ziemi to nie była atrakcja :D

Dodany tekst: 16 Lut 2010, 19:40:54

kasiad podoba mi się ten narożnik, ale wygląda na wielki ;) no i musicie sprawdzać czy ma opcję spania ;)

inkageo

#198
Cytat: kasiad w 16 Lut 2010, 19:38:55
a taka kanapa? :hmm:

Kasiad to raczej nie są narożniki do spania ;D No i za duży. Zobacz ile miejsca taki najmniejszy zabrał..
Imagine there is no hate

kasiad

mnie bardziej chodziło o kącik wypoczynkowy z takim małym stolikiem  ;)

a narożnik bardziej by pasował ten, który wkleiła inka :)