co zamiast pigułek??

Zaczęty przez mika, 27 Lis 2007, 11:46:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

irula

Jeśli nie przeszkadzałoby Wam, że stronka jest po angielsku to warto skorzystać z http://www.fertilityfriend.com/ . Tutaj za darmo jest okrojona nieco funkcjonalność, ale myślę że spokojnie wystarcza.

panikarola

a, zwierzatko, az mi wstyd ze nie klinkelam na cennik, otworzylam na stronie rejestracji, a tam informacji nt brak.

nie przeszkadzaloby mi chyba ze po ang, ale juz otworzylam strone po pol i sie przyzwyczailam do kolorow ;) zarejestruje sie na ten okres testowy i zobaczymy co to warte :)

[ Dodano: 06-01-2008, 11:26 ]
zwierzatko, wprowadz abonament na strefie ;)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zwierzatko_mojej_mamy

panikarola,  bueheheh :D super pomysl ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika

nie wiem jak to się dzieje ale testy ciążowe działają chyba bardzo antykoncepcyjnie,. bo wczoraj po zrobieniu testu prawie od razu dostałam okres :mrgreen:

gioseppe

panikarola, nie wiem :)
moze naiwna jestem ale moze sprobuj czy da sie zalogowac kilku uzytkownikow z jednego komp.?
jesli tak to problem z glowy ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

nerinea

Cytat: "mika9983"nie wiem jak to się dzieje ale testy ciążowe działają chyba bardzo antykoncepcyjnie,. bo wczoraj po zrobieniu testu prawie od razu dostałam okres :mrgreen:

hehe, mówiłam, że to działa wywoływawczo ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

mój drugi okres po odstawieniu pigułek zaczął się jak w zegarku  :mrgreen:  cykl mam 30 dniowy - mam nadzieje że cały czas będzie tak regularnie :mrgreen:  tylko brzuch boli :-|

ishka82

mika9983, ja po odstawieniu 3 cykle miałam super regularne-29 dni, a później zaczęło "skakać" i się wydłużać, mój ostatni cykl miał 39 dni :-x  Mam nadzieję, że u Ciebie zostanie taki regularny :)

spragnienie

ja też mialam przez 3 m-ce normalnie, a potem organizm chyba dopiero odczuł brak typowiego poziomu hormonów i zaczął szaleć (miesiączka, włosy, cera..  :roll: )

mojej fryzjerce to po odstawienu pigułek tak wlosy poleciały, ze aż miala lyse placki miejscami..i też nie od razu po odstawieniu się to zaczęło, ale po 3 m-cach..
masakra, wydala parę ładnych tałsenów na lekarzy i kurację...

trochę mnie to przeraża, do pigułek na razie wracać nie chcę , ale boję się też założyć spiralę (tak jak proponuje lekarz)

ma/miałą któaś z was spiralę ? moja 1 koleżanka miala i nie narzekała, ale pamiętam, że zakładanie i wyciąganie bolało, no i te bolesne miesiączki ...

abkasia

Cytat: "spragnienie"ale boję się też założyć spiralę (tak jak proponuje lekarz)
:shock: brrrrr jak sobie to wyobraze to mnie wszystko boli w srodku...

spragnienie

jak jest już w środku to nie boli, malutka jest

gorzej, że najpierw JAKOŚ musi się znaleźć w środku

ciekawe czy pika na bramkach z wykrywaczami metalu  :mrgreen:

goga

ja miałam - byłam bardzo zadowolona!!! zakładanie nie bolało :mrgreen:  miesiączki też nie były bolesne :mrgreen:  wyciąganie  - żaden problem :mrgreen:  może po prostu miałam dobrego gina :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  i jaki komfort psychiczny
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

ishka82

Cytat: "spragnienie"ja też mialam przez 3 m-ce normalnie, a potem organizm chyba dopiero odczuł brak typowiego poziomu hormonów i zaczął szaleć (miesiączka, włosy, cera.. :roll: )
Mnie cera też się pogorszyła :( Teraz wyglądam jak pryszczata gówniara :-x  (nie obrażając nikogo ;-) )Najgorzej "wysypały" mi się plecy, niestety dekolt i twarz nie chcą pozostać w tyle :cry: Myślę, że to głównie dzieło hormonów, chociaż teraz po sporym stresie, to dopiero jest masakra.

spragnienie

mnie się właśnie trochę krostek porobiło na plecach
a jak mam okres to jeszcze na czole i parę na dekoldzie  :evil:
wkurw.. mnie to na maxa, jak byłam nastolatką to kuźwa pryszczy nie mialam, a teraz... normalnie szkoda słów... jak mi nie minie to zacznę znowu brać bo nie wyjdę z odkrytymi plecami przez wiosnę, no i w sukni
:-?

goga a Ty mialaś spiralę zakładaną przed czy po urodzeniu dziecka?

mary

mnie też trochę kusi by podreperować sobie cerę tabletkami. Brałam kiedyś diane i byłam zadowolona z jej efektu ubocznego. Nigdy na szczęście nie miałam prawdziwego trądziku ale z tych dziwnych wyprysków jestem b. b. niezadowolona. Z drugiej strony nie chcę atakować organizmu tabletkami, gdyż mam wizję (być może) przyszłorocznego zajścia w ciążę. Już sama nie wiem co robić.

goga

goga a Ty mialaś spiralę zakładaną przed czy po urodzeniu dziecka?

po urodzeniu ponieważ wcześniej mi to odradzano
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mayagaramond

Cytat: "mary_popins"mnie też trochę kusi by podreperować sobie cerę tabletkami.

Moze sie myle, ale tabletki tak dlugo reperuja cere jak dlugo je bierzesz....

Przejdz sie do dermatologa i popros o jakis preparat zewnetrzny (np. cos delikatnie zluszczajacego)

Cytat: "mary_popins"Z drugiej strony nie chcę atakować organizmu tabletkami, gdyż mam wizję (być może) przyszłorocznego zajścia w ciążę. Już sama nie wiem co robić.

Tabletki moze i najzdrowsze nie sa, ale mozna od razu po ich odstawieniu zajsc w ciaze.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

spragnienie

goga  no właśnie Ty byłaś już po porodzie, także mogło CIebie mniej boleć wkładanie spirali Teraz jest trend na spirale, są różne rodzaje A kiedyś wmawiano, że można tylko po porodzie i.t.d.

mary_popins
to, że teraz brałabyś tabsy nie przeszkadza w zajsciu za rok ;]
znam nawet 1 osobe, ktora miala problemy z zajsciem i jako czesc terapii kazali jej najpierw stosowac tabsy anty  przez jakis czas
:mrgreen:
Ja odstawilam, ze wzgl. na to, ze mialam dosc trucia organizmu przez x lat... musialam zrobic przerwe, ale teraz mam stresa :P  i mysle co dalej

mary

Cytat: "spragnienie"mary_popins to, że teraz brałabyś tabsy nie przeszkadza w zajsciu za rok ;]
Nie chcę truć sobie organizmu mając świadomość, że należy go przygotować i odświeżyć dla dziecka ;)

dragonfly

pani gogu i wszytskie lasencje ze spiralami :) ja mam moja od ok 2 tyg - no i normalnie nie czuje sie za komfortowo, nie wiem czy sie nakrecam czy jak, ale zwyczajnie czuje ten "sznureczek" i wydaje on mi sie, ze jest za dlugi.... skutecznie mnie to zniechcecilo do  :sex:..... wizyte kontrolna mam dopiero za tydzien, ale chyba pojde jutro ew wtorek. Czy Wy tez tak mialyscie?

nionczka

Dragonfly, ja spirali nie mam, ale znam kilkoro dzieci spiralowych :-)
Mam kolezanke, ktora ma i mówi, ze nic nie czuje. Calkiem o niej zapomina. Dopiero jej sie przypomina jak do lekarza idzie na kontrole.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

nionczka kurcze, no nie chce byc w ciazy jeszcze, tzn co najmniej do stycznia, plany by mi to popsulo troche ;)
musze sie z lekarzem jednak spotkac szybciej w takim razie.... a mowili, ze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze jest prawie takie jak na tabsach  :headbang:

nionczka

Cytat: dragonfly w 23 Sie 2009, 13:05:39
nionczka kurcze, no nie chce byc w ciazy jeszcze, tzn co najmniej do stycznia, plany by mi to popsulo troche ;)
musze sie z lekarzem jednak spotkac szybciej w takim razie.... a mowili, ze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze jest prawie takie jak na tabsach  :headbang:

No czyli nie 100% :-)
Ostatnio tez widzialam dziecko pomimo brania pigulki, podobno regularnie ;-)

Nie wpadaj mi teraz w paranoje! Ja to tak troche anekdotycznie powiedzialam. Sama wiesz, ze prawdopodobienstwo zajcia w ciaze w takiej sytuacji jest znikome, ale jest.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

Cytat: nionczka w 23 Sie 2009, 13:15:07
No czyli nie 100% :-)
Ostatnio tez widzialam dziecko pomimo brania pigulki, podobno regularnie ;-)

Nie wpadaj mi teraz w paranoje! Ja to tak troche anekdotycznie powiedzialam. Sama wiesz, ze prawdopodobienstwo zajcia w ciaze w takiej sytuacji jest znikome, ale jest.
biorac pod uwage moja aktywnosc spowodowana paranoja, ze cos jest nie tak ze spirala, to rzeczywiscie nie mam sie co martwic zajsciem w ciaze ;D


goga

ja mialam trzy lata i nic nie czułam, ale pod koniec chłop coś zaczął bredzić, że sznureczek czy cuś czuje ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)