kwiaty dla świadkowej - takie jak PM?

Zaczęty przez mary, 01 Kwi 2008, 18:23:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mary

Czy Wasze świadkowe będą miały bukiet z tych samych kwiatów co Wy? A może jedynie w tej samej tonacji? I kto kupuje ten bukiet- chyba Pan Młody?

damka

Moja bedzie miala, kształtem nawiazujaca do mojej wiazanki, ale oczywiscie kolor dopasowany bedzie do jej sukni.

mary

to kwiaty muszą kolorem pasować do sukni?

mary

moja bukiet z chęciom będzie miała. Bardzo lubi kwiaty.
Wie o konieczności pomocy przy trenie i welonie. Ustaliłyśmy, że bukiet musi być mały, ewentualnie jeden kwiat

kffiatek

Już kiedyś tu pisałam o tym, kiedy byłam świadkową mojej siostry razem z jej przyjaciółką miałyśmy mini wersje jej bukietu w kolorach swoich sukienek :) Wyglądało to bardzo ładnie i myślę że świadkowa będzie się czuła lepiej z bukiecikiem niż z torebką ;)

mary

chodzi mi tylko o to, by wiedzieć czy jej bukiet ma być taki sam tylko pomniejszona wersja, czy też jest to obojętne?
Z własnym bukietem- tradycyjnie- ciężko mi się zdecydować ;)

mary

góra ecru, dół chyba bordowy. Ja nie planuję bordowych kwiatów dla siebie.

nionczka

Cytat: mary_popins w 01 Kwi 2008, 18:23:28
Czy Wasze świadkowe będą miały bukiet z tych samych kwiatów co Wy? A może jedynie w tej samej tonacji? I kto kupuje ten bukiet- chyba Pan Młody?

Moja nie miala. Gdyby miala miec z pewnoscia kupilabym bukiet ja sama.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

no wiadomo, że Pani Młoda wybiera a Pan Młody odbiera i płaci ;)

nionczka

Cytat: mary_popins w 01 Kwi 2008, 19:23:31
no wiadomo, że Pani Młoda wybiera a Pan Młody odbiera i płaci ;)

Ja bym placila sama. Za swoj tez sama placilam i sama odebralam. Nie powinnam byla ;-)?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

moje mialy korsaze na rekach z takich samych kwitow jak moj bukiet

wrobelek0403

a mnie sie podobała kompozycja golindy :) i moje druhny chyba beda miec bukieciki ecru , ale to jeszcze nic pewnego :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

a ja wlasnie trafilam na ten watek i nie wiem co planuje - po Waszych rozwazaniah dotyczacych pomocy przy trenie itp - tak sobie mysle -

moze korsaz nawiazujacy do mojego bukietu ?

wtedy rece wolne, a ozdobione ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kamelia04.08.2007

mój świadek nie miał, świadkowa mojego męża też nie miała, ale jej córka (2 lata) miała mikro-bukiet dla dziecka
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

elizapj

#14
ja bym chciala dla swoich biale bukiety. wydaje mi sie, ze biale kwiaty na tle kolorych sukni (kolorowych w sensie, ze nie biale) ladnie sie prezentuja:) ponadto ladnie wspolgraja z kolorem sukni mlodej.

O ile mloda sama nie ma  bialego bukietu..chociaz to tez mogloby niezle wygladac.

nie mam lepszych przykladow w 'archiwach', nie zwracajcie uwagi na suknie, chodzi mi wylacznie o biale bukiety na tych fotkach.
co do platnosci - raczej pochodzic beda z tej samej kwiaciarni co i moj bukiet, wiec placic bede razem.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Moje tez miala gerbery, ale kremowe i mniej. Miala bordowa sukienke i amarantowe by srednio wygladaly. Kwiaty zamawialam ja, odebral je H.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mika

moja świadkowa miała bukiet prawie taki sam jak mój, trochę mniejszy i na innych liściach i na łodygach, a mój był zabezpieczony dodatkowo, choć jej nie był zabezpieczony dodatkowo to i tak wytrzymał 3 dni

Kasia


cumberland

ja na moich dwóch świadkowaniach -także zawsze miałam bukiet świadkowej
generalnie bukiet powinien nazwiązywać do bukietu PM, być oczywiście mniejszy i skromniejszy, czasem działać na zasadzie kontrastu kolorystycznego - jak u druhen golindy - świetnie to wyglądało




magdarynka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

coś takiego mojej świadkowej bardzo się podoba, ale czy ona może mieć takie kwiaty, gdy ja będę miała całkiem inne?

ellena

Moja świadkowa będzie miała taką jakby bransoletkę - bukiecik, na górze kwiaty, na dole zawiązywany na satynową wstążkę. Kwiatów będzie dosłownie kilka, bo musi to jakoś zmieścić się na nadgarstku, będą nawiązywać do mojego bukietu, ale w kolorze jej sukienki.
Coś w tym stylu:

maroonbug

Moja swiadkowa nie bedzie miala bukietu, tylko korsarz na reke z kwiatow takich jak w moim bukiecie. Do trzymania bedzie miala moja torebeczke :)

mary

ja nie będę miała torebeczki ;)
Moja świadkowa też mogłaby nie mieć bukietu, bo mam suknię z trenem i długi welon, ale ona bardzo chce, więc nie zrobię jej zawodu ;)

maroonbug

Cytat: mary_popins w 24 Kwi 2008, 12:11:48
ja nie będę miała torebeczki ;)
Moja świadkowa też mogłaby nie mieć bukietu, bo mam suknię z trenem i długi welon, ale ona bardzo chce, więc nie zrobię jej zawodu ;)

no to wiadomo :) jak chce, to pewnie, ze warto jej zrobic przyjemnosc. moja swiadkowa, nie za bardzo chciala bukiet i podsunelam jej ten pomysl z korsarzem- bardzo sie jej spodobal.
Wydaje mi sie, ze to wazne, zeby porozmawiac ze swoja swiadkowa o jej oczekiwaniach. Wszak ona tez musi czuc sie dobrze, bo bedzie na drugim planie przez caly czas.