czerwony dywan oskary 2015

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 23 Lut 2015, 09:37:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Nie, kieruje na główną stronę..
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

callja

Cytat: szelma w 23 Lut 2015, 19:45:04Rosamunda w cielistych rajstopach i czółenkach wyglądałaby bosko
Nikt jej nie każe nakładać pancernych buciarów i elastilowych rajstop w odcieniu niemowlęcej kupki, ani nawet "kryształkowych" pończoszek dających bykiem po oczach w świetle elektrycznym. Czółenka miewają różne formy. W tym bardzo lekkie i oszczędne. Ważne jest minimalne choć "ogarnięcie" stopy, by uniknąć efektu świetnie podsumowanego przez zwierzątko jako "dżdżownica". I tyle.

Cytat: mayagaramond w 23 Lut 2015, 19:25:41Szpilki do wielu z tych sukienek wyglądałyby fatalnie. Ostatnio oglądałam zdjęcia z polskiej gali w Monachium i tam właśnie królowały czółenka i rajstopy. Wyglądały nie na elegantki, a na prowincjuszki.
Jak się jest przyzwyczajonym do tego rodzaju wielkiego świata, gdzie miarą elegancji jest gołą noga i sandał w lutym (kiedyś Doda tak się "wyeleganciła", dziennikarze z podziwu wyjść nie mogli nad jej poświęceniem temperaturowym "dla wyglądu"), to rajstopy i czółenka będą prowincjonalne.
Mamy dziś taki wybór butów, rajstop, pończoch (plus co do oskarowców - na biednych nie trafiło...), że serio

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 23 Lut 2015, 19:52:36myslisz, ze by niczego innego nie dobrala z zakrytym palcem odjechanego?
Cytat: szelma w 23 Lut 2015, 21:04:28
Sandałki nadają tu lekkości.
Lekkości??
Wygląda, jakby była na bosaka, i szła sobie na paluszkach, przewiązawszy stópkę sznureczkiem.
Dla Ciebie - lekkość, dla mnie - odarcie balowej sukienki z "balowości". Kiecka na bal, noga plażowa. Niekompatybilne.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

szelma

Nie sadze, żebyśmy nagle po tylu latach miały się dogadać w tej kwestii :D Na bal nie szły, gale oskarowe i czerwone dywany rządzą się - moim zdaniem - innymi prawami niż protokół dyplomatyczny i mnie się podoba i mnie nie razi.

Tak z innej beczki - nie widziałam żadnej kiecy od Eliego Saaba. Którejś się w oczy rzuciło coś?
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

callja

Znalezione na szybko - taki fason bucika dodany do sukienki Rosamund wyglądałby "prowincjonalnie"?? :hmm:
http://www.snobka.pl/artykul/hit-czy-kit-mocno-wyciete-szpilki-deezee-17629/1/7#photo-gallery

A i Jennifer Hudson raczej pasowałoby coś zbliżonego do tej IMHO pięknej sukienki w odcieniu kogla-mogla ;)
http://papilot.mykmyk.pl/img/660/0/dee-zee-92055287.jpg

szelma, no nie dogadamy się raczej ;) Jakoś jednak kurka prowincjuszką się nie czuję ;) I nie chodzi mi o protokół dyplomatyczny (o którym gros gwiazdek i gwiazdeczek najzieleńszego pojęcia nie ma), tylko o to, że jakoś nie mam ochoty łykać jak pelikan tego, co nam owe gwiazdki wciskają ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: szelma w 23 Lut 2015, 21:29:56Tak z innej beczki - nie widziałam żadnej kiecy od Eliego Saaba. Którejś się w oczy rzuciło coś?
byla, nie pamietam teraz ktora, poszukam

no cholera, ze sie to gowno nie wyswietla

czy teraz macie w zalaczniku?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: szelma w 23 Lut 2015, 21:29:56Tak z innej beczki - nie widziałam żadnej kiecy od Eliego Saaba. Którejś się w oczy rzuciło coś?
jennifer lopez i emma stone
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Callja, ale ja nie daje sobie wcisnąć i niczego nie łykam. Nie pomykam teraz w sandałkach do pracy przeciez :D . Po prostu mnie sie podobają często takie zestawienia kieca-buty i nie bede narzekać, bo to wbrew zasadom elegancji. No nie jestem elegancka i trudno. Poza tym ja o prowincji niczego nie mówiłam, tak gwoli ścisłości.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

mayagaramond

Cytat: callja w 23 Lut 2015, 21:40:28ylko o to, że jakoś nie mam ochoty łykać jak pelikan tego, co nam owe gwiazdki wciskają

Nie musisz, możesz przy najbliższej okazji kroczyć po czerwonym dywanie w rajstopach i czółenkach :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

callja

maya mówiła ;)
Ty się podśmiewałaś z rajstop ;)

Ja też elegancka bywam, niekoniecznie jestem ;) Osobiście zdarza mi się z gołymi łydkami pomykać ;) Ale nie do koncertowej sukni - choć w szafie mam taaaakie cudne sandałki zdobione strasami, nawet dwie pary!!

Cytat: mayagaramond w 23 Lut 2015, 22:16:03
możesz kroczyć po czerwonym dywanie w rajstopach i czółenkach :)
Za tydzień śpiewam koncert, na estradę wchodzi się jak raz po czerwonym dywanie - i będę kroczyć w czółenkach rajstopach & sukni :jezor:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

suegro

Cytat: callja w 23 Lut 2015, 21:40:28tylko o to, że jakoś nie mam ochoty łykać jak pelikan tego, co nam owe gwiazdki wciskają

A co one Tobie/nam wciskają?
Zakładają to na co mają ochotę i często wyglądają bosko. :)

I IMO "gwiazdek" akurat na te czerwone dywany się nie zaprasza.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Cytat: suegro w 23 Lut 2015, 22:26:03I IMO "gwiazdek" akurat na te czerwone dywany się nie zaprasza.
Ojjjjjjjjjjjj, nawet w tym roku sporo po tym dywanie pomykało panien, co do których pojęcia nie mamy, kim są ;) a jednak tam trafiły, choćby i bocznymi drzwiami ;) Ichniejsze znane z tego, że są (?) znane.

Co do "wciskania" - gwiazdka na siebie coś nadzieje, mniej lub bardziej myślnie czy bezmyślnie, a laski potem często gęsto bezkrytycznie kopiują. Bo znaczy, można, nawet trzeba...
W efekcie "fryzjerskie" metalowe klipsy wylansowane w latach 90-tych na salÓnach przez Edzię Górniak do dziś śnią mi się w koszmarach ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Cytat: suegro w 23 Lut 2015, 22:38:22Tył mi się podoba.
Mnie też. Ciekawie rozwiązany kontrast tkanin i ładnie zaznaczona talia.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

suegro

Cytat: callja w 23 Lut 2015, 22:37:07Ojjjjjjjjjjjj, nawet w tym roku sporo po tym dywanie pomykało panien, co do których pojęcia nie mamy, kim są

To o niczym nie świadczy, może to być jakaś gwiazda kina z innego państwa. Chcesz powiedzieć, że jak kogoś nie znasz to od razu zasługuje na umniejszające słowa "panna, gwiazdka". O "Edzi" nie wspomnę.

Szczerze powiedziawszy zadziwia mnie ten sposób lekceważącego pisania.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

#139
No cóż, o Górniak mam opowieści na bieżąco i z pierwszej ręki (mój absolwent jest jej bbb bliskim krewnym) i... w efekcie jakoś nie do końca ją szanuję :( Choć głos ma ładny. A moda wpinania spinek fryzjerskich we fryzury dzienne i wieczorowe bbbb mi się nie podobała - tymczasem właśnie Górniak ją u progu kariery wylansowała. Połowa moich koleżanek z akademika latała z blaszkami we włosach "bo Górniak".

O celebrytach wkupujących się na Oscary opowiadano w komentarzach do ceremonii...

Do zdrobnienia "Edzia" mam akurat stosunek mocno osobisty, moja bliska koleżanka z PSM miała na imię właśnie Edyta i wszyscy (włącznie z nauczycielami) mówiliśmy do niej "Edzia", zero negatywnych podtekstów.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: callja w 23 Lut 2015, 23:28:19O celebrytach wkupujących się na Oscary opowiadano w komentarzach do ceremonii...
ja bym sie tam chetnie wkupila :D chetniej bym byla zaproszona of course, ale z braku laku lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

callja

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 23 Lut 2015, 23:30:19ja bym sie tam chetnie wkupila
Byłoby co & kogo pofocić, prawda?? :D
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: callja w 23 Lut 2015, 23:32:01
Byłoby co & kogo pofocić, prawda?? :D
a cos Ty, ja bym chciala tak siedziec i sie napawac, zadnej roboty lol lol i oczywiscie zalozyc cos boskiego ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

callja

#143
No to życzę ciuchowej boskości i napawania się  king :fajerwerki:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

no daj spokoj :D ale mozna pomarzyc :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

callja

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 23 Lut 2015, 23:40:25
no daj spokoj :D ale mozna pomarzyc :D
Jasne, że można - kto nam zabroni?? ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

dragonfly

jak Kate Middleton, tfu, Windsor, zaklada sandaly czy inne open toe do sukni wieczorowo - balowych to jedak wydaje mi sie, ze etykieta na to zezwala ;) No chyba, ze te bidne angole nic nie wiedza i powinny sie uczyc od nas ;)


ddu

Piękne zdjęcia!
Też chcę takie ;)

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl