To Juz Dzis....

Zaczęty przez ulala28, 10 Cze 2008, 13:23:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ulala28

niebieski byl moim pierwszym wyborem, potem jednak nie  moglam znalezc zadnych sensownych bukietow wiec zmnienilam koncepcje. Roz zatem prosze panstwa bo mamy juz zaproszenia i krawat ;D co do rodzaju kwiecia to ja jestem otwarta na wszelkie propozycje bo wszystkie roslinki mi sie podobaja. Co do cantadesek sie nie upieram bo jakos za duzo ich wszedzie ostatnio, roze juz kiedys mialam w bukiecie wiec sie nie bede powtarzac ;), storczyki super, tylko jakie?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

mika

oj Golinda mi nie chodzi o kulke jako kulke tylko że taka wiącha kwiatów a nie coś zwisającego

mika

ooooooo taki storczyk jak Margolinka podała byłby idealny

cumberland

no tak...światła zazdraszczam ale o porach roku i myciu to już nie pomyślałam ;)

co do bukietu: ja bym w kulkę raczej nie szła, w ogóle nie pasują mi tutaj żadne obłe kształty bukietów
suknia jest duża, strojna, bogata, całość trochę bym więc "zsurowiła" i szukała piękna w minimalizmie dodatków ;)
bardzo na TAK wydają mi się tutaj kantadeski z lekkim zwisem ( ! ) na lewą strone - tak jak układają się plisy sukni
kantadesek oszczędnie 3-5 szt.

niebieski kolor nieeee...będzie za smutno

ulala28

mika sliczne te kwiatki, kulka chyba nie bo sama wygladam kulkowato  lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

mika

toć przecież gadam że nie kulka jako kulka figura geometryczna tylko taka wiącha kwiatów spięta nieregularnie, brakuje mi słowa na określenie takiego bukietu... albo berło

mika

i wcale nie wyglądasz kulkowato!!!!! goooooooooooopia jesteś

wredotka

ja bym  cos zielonego obstawiala :D


mika

no my to się idealnie nadajemy na kwiaciarki z tymi naszymi zwiskulkami lol

ulala28

ze goooooooooopia to wiem lol .Mika chyba wiem o co ci chodzi z tym wiechciem. Wredotka liscie beda zielone ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

cumberland

eeeee tam kwiaciarki, z takimi nazwami to my jesteśmy certyfikowane florystki :P

ulala28

zwiskulka  lol polewam paniom florystkom  :drunk:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

mika

to jak ulalal bierzesz zwiskulke ??? lol lol lol odlewam

ulala28

jak mi zaprezentujesz jakies zdjecie to moge to przemyslec  lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

mika

a oto i proszę: ZWISKULKI

ulala28

pytanie o kolczyki - takie dlugi zwisy  :o czy cos innego? zastanawiam sie nawet nad przebiciem...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

ulala28

wow sliczne mika, cos w stylu pierwszego? w rozu?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

mika

a no może być i w różu tylko nei wiem czy znajdziesz takie kwiatki, to są chyba storczyki o ile dobrze pamiętam, takie jak na tym ostatnim zdjęciu, ich jest kilka rodzajów takich małych więc może są i różowe

ulala28

dlatego te cantadeski wydawaly mi sie bezpieczne bo powinni je miec, jak ja wyjade w kwiaciarni z bardzo egzotyczna odmiana storczyka to mi sie popukaja w czolka :hammer:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

mika

Ulala a skąd jesteś jeśli mogę wiedzieć??

cumberland

Cytat: ulala28 w 11 Cze 2008, 15:27:42
pytanie o kolczyki - takie dlugi zwisy  :o czy cos innego? zastanawiam sie nawet nad przebiciem...

zwisów już starczy ;) coś innego
kolczyki raczej przy uchu bez szaleństw, minimalizm dotczy też biżuterii

ulala28

Bielsko Biala jak Vobi i Ishka. ale dopiero za 3 tygodnie, na razie na wygnaniu w Dublinie od lat 6
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

mika

no to nie powinni w takim mieście kręcić nosem na egzotyczne odmiany.. z resztą nigdzie nie powinni kręcić nosem

margolinka

Te drobne storczyki to dendrobium, jedni twierdzą że wszytkie kwiaty są dostępne przez cały rok (ale nie wspominają już o kolosalnych cenach) a inni że czasem lepiej wybrać inny bukiet bo jeśli już dostaną te kwiaty to po pierwsze cena wygórowana a po drugie gorszej jakości i mniej trwałe