najgorsze stylizacje :)

Zaczęty przez rubin04, 12 Paź 2007, 09:05:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

inkageo, hmm i do tego widzę czarne paznokcie i zegarek elektroniczny :mrgreen:

foszek

Fiu fiu Inka.
A  teraz moje:Fryzura fryzjerka byla zachwycona. Pol roku pozniej zamknela zaklad. Ciekawe dlaczego :?:

rubin04

Inka, siec rybacka jest całkiem fajna... Ale widze bardzo mroczne paznokcie u Ciebie...
Ja miałam wtedy chyba czerwone a że na codzień nie nosiłam takich to rano jak zobaczyłam te czerwień na tle jasnej pościeli to myslałam ze kogos zamordowałam w nocy (a powinnam np. fryzjerkę)

No to teraz rozumiecie juz czemu prosze Was o pomoc w stylizacji slubnej :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Ale najbardziej wysmakowane są czarne ramiączka od stanika i wystające majtki, jak ja się naszukałam modelu wyciętego w V żeby się zgrały z suknią ;)

[ Dodano: 12-10-2007, 10:03 ]
Foszku wyglądasz zdecydowanie za dobrze!
Imagine there is no hate

golinda

inkageo, zegarek i pazkokcie powaliły mnie na kolana!

dziewczyny, dajcie spokój, bo się popłakałam ze śmiechu!  :mrgreen:

mika

Cytat: "inkageo"Ale najbardziej wysmakowane są czarne ramiączka od stanika i wystające majtki, jak ja się naszukałam modelu wyciętego w V żeby się zgrały z suknią  

hehe dopiero teraz je zauważyłam :mrgreen:

[ Dodano: 12-10-2007, 10:06 ]
Cytat: "golinda"inkageo, zegarek i pazkokcie powaliły mnie na kolana!

dziewczyny, dajcie spokój, bo się popłakałam ze śmiechu!  

golidna dawaj swoje ja swoje wkleje jak będę w domu bo w pracy nie mam

inkageo

Co tam stylizacja, popatrzcie na nasze zalotne miny, Rubin wydyma usta, ja czaruję spojrzeniem, tylko Foszek taki obecny nieprzytomny ;)
Imagine there is no hate

golinda

mika9983, wkleję swoje na pewno, ale dopiero w pon. będę w pracy, więc musicie trochę poczekać
a mam ich sporo - same perełki!
w LO nosiłam spódniczki oszczędnościowe - takich krótkich w żadnym sklepie nie sprzedawali :D

inkageo

Haha, ja mikro spódniczki szyłam u krawcowej :)
Imagine there is no hate

mika

hehe ja z powodu że byłam wysoka to każda spódniczka w rozmiarze 34 była dla mnie baaardzo krótka

a pamiętacie modę noszenia do spódniczek adidasów??

Kasia

dziewczyny i pomyslcie że za kilka kilkanaście lat z takim samym uśmiechęm bedziemy patrzyć na nasze ślubne zdjęcia

teraz sie tak szykujemy cudujemy a za jakiś czas ktoś się będzie z nas śmiał :)

golinda

Cytat: "inkageo"ja mikro spódniczki szyłam u krawcowej

ja też, i mikrosukienki

Cytat: "mika9983"a pamiętacie modę noszenia do spódniczek adidasów??

oczywiście, takie zdjęcie też wkleję!
ale ja nosiłam raczej sportowe spódniczki i sukienki do adidasów, grałam w tenisa, więc miałam takie

Cytat: "Kasia"dziewczyny i pomyslcie że za kilka kilkanaście lat z takim samym uśmiechęm bedziemy patrzyć na nasze ślubne zdjęcia

to będzie dopiero ubaw! :)

mika

Cytat: "golinda"dziewczyny i pomyslcie że za kilka kilkanaście lat z takim samym uśmiechęm bedziemy patrzyć na nasze ślubne zdjęcia


to będzie dopiero ubaw!  

a nasze dzieci będą oglądać nasze ślubne zdjęcia jak my naszych rodziców z czasu PRL

malutenka

Cytat: "mika9983"a nasze dzieci będą oglądać nasze ślubne zdjęcia jak my naszych rodziców z czasu PRL
a ja zdjęć swoich rodziców nie oglądam, bo Mamuśka trafiła ze studniówką w stan wojenny i nie miała :-D Za to jak oglądam ich zdjęcia ze ślubu, to się nadziwić nie mogę, że takie szpetne dzieci im się urodziły :-P

inkageo

Wiecie co..moja siostra miała ślub 10 lat temu, postawiła na klasykę i nie ma obciachu. Miała prostą jedwabną suknię bez koła, ale też nie przesadnie wąską, włosy uczesane w klasyczny kok i normalnie patrzę na nią i mogłaby w tym roku tak samo wystąpić ;) Zresztą zobaczcie moje fotki w jej sukni, całkiem na czasie ;)
Imagine there is no hate

magdalinska

:mrgreen:  zaj.... to zdjecie!! ja glosuje chyba na... te rekawki:) chociaz fryzura tez ciekawa  :lol:    :mrgreen:  no ale racja, za kilka lat to posmiejemy sie z naszych zdjec slubnych  :-D  ja wkleje swoje ze studniowki ale dopiero za 2 tyg, bo nie mam tych zdjec w swoim obecnym miejscu zamieszkania, w kazdym razie wtedy wstydzilam sie swoich cycek i chodzilam w golfach, wiec uszylam sobie sukienke zabudowana do samej szyi, za to zostawilam duuzzzeeeee wyciecie z tyłu, dekold do polowy plecow  :-D

[ Dodano: 12-10-2007, 10:40 ]
inkageo,
ta suknia twojej siostry bardzo fajna, sama moglabym w niej wystapic w dzisiejszych czasach, bardzo mi sie podoba :)

elizapj

Dziewczyny pomysl swietny z tym watkiem. niestety nie mam fotek ze swoje studniowki ze soba...a ja wcale nie musialabym bym szukac az tyle lat wstecz by doszukac sie koszmarnej stylizacji...z reszta akurta na studniowke nadal uwazam, ze ladnie sie skompletowalam:)
ale chcialam w obronie rubinowej sukni stanac...te fotki ze slubu brata wygladaja zupelnie jak inne wcielenie kreacji, no i jestes zuplenie chyba w innym humorze i sie inaczej kreacje odbiera.....jest to idealny przyklad na to, ze to kobieta zdobi szate a nie szata kobiete:)
wniosek musisz sie zawsze tak pieknie usmiechac jak u brata na slubie:)
a i Inka...jaka Ty bylas chuda! nie to ze teraz nie jestes...ale czy Ty pamietasz ile wazylas wtedy? :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

lo matko, ale sie usmialam!! Rubin, wygladasz na nieszczesliwa bardzo i to jest najsmieszniejsze! suknia sama w sobie byla i jest naprawde ladna. ale te rekawy...
Inka, Twoja stylizacja przypomina mi wokalistke zespolu 2Unlimited (Anita zdaje sie miala na imie). Pamietacie ten zespol? Mieli taka piosenke "No-no, no-no-no-no, there's no limit!"
A suknia slubna siostry piekna. Kurcze fajnie jest suknie zachowac po slubie...

mika

inkageo, ta suknia siostry jest genialna bardzo w moim stylu :mrgreen:

elizapj

Cytat: "inkageo"moja siostra miała ślub 10 lat temu, postawiła na klasykę i nie ma obciachu
super ta suknia siostry:)
ja przymierzalam sukni tesciowej, slub w '66 roku....i szczerze mowiac byla to jak narazie ta w kt sie najbardziej sobie podobalam, bo byla taka wlasnie zupelnie ponadczasowa:) jak nie znajde to juz jej krawcowa wie, ze ma byc w pogotowiu:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kate.zet1

cześć dziewczyny....super wątek, kupa śmiechu :mrgreen:  :mrgreen:  :lol:
wklejam jedyne zdjęcie jakie mam...niewyraźne niestety...ale moja kiecka chyba niczego sobie (szyta na miarę) hehe taka ze mnie "panna młoda" 6 lat temu  :-D
Włosy miałam chyba najdłuższe w całej mojej historii ;-)

inkageo

Cytat: "elizapj"Inka...jaka Ty bylas chuda! nie to ze teraz nie jestes...ale czy Ty pamietasz ile wazylas wtedy?
Wstyd się przyznać, ale wtedy ważyłam tyle co teraz po ślubnym schudnięciu..
Imagine there is no hate

kate.zet1

Cytat: "inkageo"Zresztą zobaczcie moje fotki w jej sukni, całkiem na czasie
Inka, suknia Twojej siostry bardzo dzisiejsza, mogłas wystapic w niej na 2 dzień spokojnie :-D

inkageo

Kate wstyd, wcale nie wyglądałaś obciachowo!
Imagine there is no hate

mika

kate.zet1, ale jaki dekolt masz w tej sukience odważny, wyglądasz niczym nimfa hehe i do tego sandałki nie było ci za zimno??