łóżeczka, mebelki pościel...

Zaczęty przez jusia, 13 Maj 2008, 14:36:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vobi

#150
nie no, jesli juz to cyrkulacji powietrza powiedzmy "w okolicy materaca", jakas tam powinna byc zapewniona, w szufladzie to pewnie cyrkulacja specjalnie potrzebna nie jest :D

Kasia

czego to się człowiek nie nauczy ;D

kasiad

#152
Cytat: konwalia w 06 Maj 2009, 22:48:51
a te szuflady nie zbierają kurzu??

i to ile, trzy dni po starciu kurzu szuflada jest siwa od kurzu

Dodany tekst: czw 07 maj 2009 06:16:12 GMT-1

Cytat: Kasia w 06 Maj 2009, 17:15:38

my wzięlismy w kolorze ciemnego orzecha i ta bejca też tak sobie jest połozona - momo iż za kolor się płaci

pokrywa szuflady ze zwykłej takie pofornirowanej dykty

znaczek drewexu krzywo przyklejony

myslałam ze Drewex jednak berdziej sie przykłada, no niestety tak nie jest


no właśnie ciemny orzech w przypadku tego łóżeczka to kompletny niewypał
łóżeczko wygląda jak niedomalowane ponieważ położona jest tylko jedna warstwa w taki sposób, jakby za każdym pociągnięciem pędzla ktoś "odrywał" rękę i widać miejsca styku
pokrywa szuflady to faktycznie zwykła płyta pilśniowa
ogólnie jestem rozczarowana, myślałam, że Drewex to jednak jakość, niestety niekoniecznie

Dodany tekst: 07 Maj 2009, 07:38:26

Cytat: elvelve w 06 Maj 2009, 22:51:04
ale dlatego ze i tak nie będzie jej jak otworzyć ;)

u nas tej szuflady faktycznie nie ma jak otworzyć ;D

marax

ja mam bez szuflady.my mamy duza sypialnie i obok lozka malzenskiego miesci sie jeszcze lozeczo-moim zdaniem to super rozwiazanie bo materacyk jest na poziomie naszego materaca -Laura zasypiajac widzi nas.Lozeczko nie ma szuflady dzieki czamu latwo moge je pszesowac i w nocuy dociagam je do lozka takze spimy prawie razem :) tym sposobem nauczylam bezbolesnie mala spac sama w lozeczku

twinnie77

Ja kupiłam takie

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Szuflada absolutnie nie przeszkadza w przesuwaniu łóżeczka. Przykrywa z dykty mi nie przeszkadza. Kurz się zbiera, ale gdzie on się nie zbiera???
Polecam łóżeczka z szufladą.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: twinnie77 w 07 Maj 2009, 14:59:05
Ja kupiłam takie

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Szuflada absolutnie nie przeszkadza w przesuwaniu łóżeczka. Przykrywa z dykty mi nie przeszkadza. Kurz się zbiera, ale gdzie on się nie zbiera???
Polecam łóżeczka z szufladą.
eee dziwne te szuflady myslam ze to sie chociaz laczy z lozeczkiem a to takie tylko wsadzane cos? chyba lepiej sobie kupic 2 kartoniki zamykane

konwalia

Cytat: maraxela w 07 Maj 2009, 19:40:00
eee dziwne te szuflady myslam ze to sie chociaz laczy z lozeczkiem a to takie tylko wsadzane cos? chyba lepiej sobie kupic 2 kartoniki zamykane

P. jak słyszy kartoniki, to się wkurza czy całe życie musimy jak studenci na kartonach  :rotfl:

marax

Cytat: konwalia w 07 Maj 2009, 19:54:35
P. jak słyszy kartoniki, to się wkurza czy całe życie musimy jak studenci na kartonach  :rotfl:
ja tam lubie sa przeciez takie drozsze bardzo pozadne

konwalia

Cytat: maraxela w 07 Maj 2009, 21:02:05
ja tam lubie sa przeciez takie drozsze bardzo pozadne

ja też lubię ;D

marax

#159
Cytat: konwalia w 07 Maj 2009, 21:02:50
ja też lubię ;D
do drewnianego lozeczka wiklinowe pasuja -ale ja tam wole nic nie miec pod  lozeczkiem ,przynajmniej o pozadek latwiej zadbac .Ja nie mam np zadnej szafy w domu tylko wszytko w pudelkach, ale to juz nie kwestia gustu ale $

Kasia

Cytat: maraxela w 07 Maj 2009, 19:40:00
eee dziwne te szuflady myslam ze to sie chociaz laczy z lozeczkiem a to takie tylko wsadzane cos? chyba lepiej sobie kupic 2 kartoniki zamykane


nie no, ta szuflada jest normalnie przymocowana do łóżeczka i jest normalna szufladą
nie jest to na zasadzie pojemnika stojacego POD łózeczkiem :)

kasiad

Cytat: Kasia w 07 Maj 2009, 22:32:53

nie no, ta szuflada jest normalnie przymocowana do łóżeczka i jest normalna szufladą
nie jest to na zasadzie pojemnika stojacego POD łózeczkiem :)

dokładnie :)

marax

na tym zdjeciu twini wyglada jakby byla nie przymocowana

twinnie77

Cytat: maraxela w 09 Maj 2009, 22:42:28
na tym zdjeciu twini wyglada jakby byla nie przymocowana

ale tylko wygląda...

Szuflada jest przymocowana do łóżeczka, całym łóżeczkiem można manewrować do woli bez problemu :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: twinnie77 w 10 Maj 2009, 09:59:16
ale tylko wygląda...

Szuflada jest przymocowana do łóżeczka, całym łóżeczkiem można manewrować do woli bez problemu :)

a no to ok -cierki mnie przeszly jak pomyslalam o suwaniu taka skrzynia po podlodze (te rysy na poddze !) lol lol

niewiemjaka

ja kupilam takie na allegro - tez z szuflada ktora jest przykryta niejako taka plyta zeby sie nie kurzylo bezposrednio to co jest w szufladzie,
no i narazie nie wiem jak sie sprawuje:D

fasolka1980

niewiemjaka - a co to za firma? tez drewex?


jowita

Odnalazłam wątek więc idealnie pasuje tu moje pytanie, może doświadczone mamy mi pomogą. Znalazłam łóżeczko które bardzo mi się spodobało, ale teraz zastanawiam się dlaczego jest tak tanie, fakt że nie ma szuflady, kółek czy opcji bujania i pewnie ta jasna część jest z płyty  nie drewna. Zależy mi na dobrej jakości produktach dla malucha i nie wiem teraz czy to łóżeczko warte jest zakupu czy lepiej postawić na znaną firmę np. Drewex choć i te jak wyżej napisano nie są super wykonane.
http://www.allegro.pl/item773498418_4b_klups_safari_stylowe_lozeczko_nowosc.html

Kasia

dla mnie Klupś to całkiem normalna firma

niewiemjaka

jowita bardzo ladne to lozeczko, musisz dokupic materacyk, pozatym ja taki kolor chcialam  :headbang: no ale niestety moje ma bardziej "żywy" kolor hehehe:D
teraz wydaje mi sie ze szuflada w moim przypadku nie jest potrzebna - fakt cos tam wepchalam ale primo - rzadko z niej korzystam bo nieciekawie sie ja odsuwa, secundo - wnerwia mnie jej odkurzanie maxymalnie  :zly:

jowita

No materacyk wole i tak sama wybrać, jak miałabym dostać w zestawie piankowy. A szuflada może i by się przydała na pampersy ale wygląd łóżeczka chyba by mi zrekompensował jej brak.

magdalinska

na co zwracac uwage przy wyborze łozeczka i materaca? z tego co sie zorientowałam, to chyba chce wyciane szczebelki (pozniej dziecko samo wychodzi/wchodzi), 2-3 poziomy wysokosci, na szufladzie mi nie zalezy w sumie wolalabym nawet bez.
a materac? widziałam ze macie gryka-kokos? (dobrze kojarze?) piankowe nie sa dobre? bo ja zielona.......
aha, i na co zwrocic uwage przy wyborze poscieli (kołdra, poduszka), z czego ona powinna byc? i posciel-poszewki  -  bawełna?


elve

ponoć najlepsze są lateksowe, ale dość drogie
większość ma chyba kokos-gryka

dla dzecka bawełna, li i jedynie

a na początku pościel nie będzie ci potrzebna, może tylko prześcieradło, np. z gumką