Dodatki do sukienki Jess

Zaczęty przez Jess, 20 Lis 2007, 12:45:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

mary_popins,  prosze sie odczepic laskawie :D:D:D ja juz w histerie zaczyna wpadac ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Jess

Dziewczyny, z sukienkami jest o tyle problem, ze mozna je kupic tylko w W-wie, salon Tylko Ona, (lub zagranica, w USA najtaniej). Ja kupowalam w W-wie, to wyglada tak, ze wplaca sie najpierw 1000 zl zaliczki, a potem po ok 4 mies dostaje sie sukienke. Moja jest z kolekcji 2007, ktorej juz chyba nie ma w sprzedazy. Ceny to ok 3, 4 tys ale warto ba naprawde wszystkie sa piekne :)
Pozdrawiam Was wszystkie :)

[ Dodano: 20-11-2007, 18:37 ]
CytujJess, czy kupowałaś sukienkę w Jeleniej Górze ?  Też pochodzę z tego pięknego miasta i przymierzam się właśnie do rajdu po Jelonce w poszukiwaniu za suknią ;] Może masz jakieś salony godne polecenia?  
_________________
W Jeleniej Gorze to raczej nie ma nic godnego polecenia, ale nie wiem, co Cie konkretnie interesuje. Ja od poczatku chcialam sukienke Maggie, wiec w Jeleniej nie chodzilam po salonach. Sprobuj we Wroclawiu:)

aniak1211

Cytat: "FuneralMist"Jess, czy kupowałaś sukienkę w Jeleniej Górze ? :) Też pochodzę z tego pięknego miasta i przymierzam się właśnie do rajdu po Jelonce w poszukiwaniu za suknią ;] Może masz jakieś salony godne polecenia? :)

Ja kupowalam suknie w Jeleniej w salonie na Rozyckiego,salon GEBI
maja strine interntowa.
W sumie bylam zadowolana ale jest male ale,
drugi raz bym nie zdecydowala sie na szycie w salonie-tzw.podrobki z oryginalu,roznia sie troche i suknia byla troche za dluga,mowilam ale pani sie uparla ze krocej nie moze byc bo bedzie za krotka,a ja glupia sie nie przeszlam po salonie.

Poza tym nie polecam tam zamawiac butow-pracownica pod nieobecnosc wlascicieli mi odradzila a i widzialam ze ktos oddawal bo zle zrobione byly

tachogti

Jess, ta suknia jest baaardzo strojna i baaardzo lata 20 moze tym sie zainspiruj?
I welon odpada za ladny tyl sukni...
Wg mnie moze byc szeroka bransoleta i dlugie cienkie kolczyki, jakies fiubzdziu we wlosy (ale czy piora?) i starczy... Torebka plaska kopertowka jak miala sierpniowajulka i buty modne teraz peeptoe na slupku :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

Jess

Cytat: "tachogti"fiubzdziu we wlosy
Myslalam o kwiatach:)
Dzieki za pomoc, wersja a'la lata 20ste baaaardzo mi sie spodobala.