Foszek oszalal :-)

Zaczęty przez foszek, 10 Paź 2007, 16:53:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

foszek

Do slubu mam dokladnie 7 miesiecy (   :!: ) a juz mam suknie slubna w domku... Kupilam na ebay za astronomiczna sume 81 € lacznie z wysylka. Suknia nowa, tylko troszeczke dla mnie za mala, ale mniej niz myslalam  :-P  Bede miala w koncu dobry pretekst aby zzrzucic te 5 kg nadwyzki.
Suknia na ebay wygladala tak.

nionczka

No i super! Za 81 euro mozna zaszalec. Koniecznie wklej zdjecie w niej!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Pierwsze zdjecia na szybko, suknia nie dopieta (trudno samej nawet jak wciagne brzuszek, ponadto musze jakies 3-4 kg zgubic.), drzwi zamkniete aby maz nie wpadl, sama zdjecia z reki robie do lustra, wyginam sie aby cos widziec w aparacie, mniejsza z tym. Jak jutro maz pojedzie gdzies, to zrobie moze wiecej fotek na spokojnie.

Sukienka pochodzi z Chin, ale wyslana byla z Niemiec, tak wiec taniej i bez obawy o clo itp.
Suknia nie byla szyta na moj rozmiar, tylko juz gotowa, stad ta szalona cena. ale wzrost sie zgadzal, rozmiary inne troszke mniej, ale uznalam ze to nic takiego, do czego przy drobinie samodyscypilny i kosztem naprawde niewielikich wyrzeczen, nie bede w stanie dojsc.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

To ja jeszcze raz pogratuluję zakupu :) Pięęęękny tren :)
Imagine there is no hate

maroonbug

Foszek oszalal i dobrze zrobil. Po pierwsze: Foszkowi niewiele zrzucac potrzeba, coby w sukni owej idealnie sie prezentowac. Po drugie: suknia jest bardzo smakowita i druga taka za taka cene mogla by sie nie trafic. Tylko bron boze rekawiczek do niej nie zakladac, jak modelka na zdjeciach  :lol:
Poza tym ten tren mnie oglupia kompletnie i jakby byla taka w nieco cieplejszym odcieniu bieli (bo Twoja jest chyba biala ze srebrzystymi aplikacjami?) to sama zaraz bym kupowala a u mnie do slubu nie wiadomo ile :mrgreen:

nionczka

Ladna suknia, ale ta chalupa w tle tez niczego sobie... Marze o tym, zeby ja zaobaczyc w strefie 4 katów. Skoro juz masz aparat pod reka...

[ Dodano: 10-10-2007, 17:20 ]
Gorset obciskajacy na takie i biodra, wypchac cycki i nie trzeba bedzie wcale sie odchudzac :-) :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

foszek, uwielbiam treny, bo sama miałam:) troche nie wiem jak ten przód CI sie ułozy, ale domyslam sie ze trzeba go dopiero ułozyc:) a kg zrzucisz na pewno-ja nic nie robiłam a przed slubem schudłam tak, ze suknie mi babka zmniejszyla o cały rozmar!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

didi_loczek

Jak dla mnie bomba!! I ten tren nieziemski :)
Tez mi przeszlo przez mysl zeby moze na ebayu poszukac albo kannaca...
ale sparzylam sie ostatnio jak kupowalam sukienke na wesele przyjaciolki.
O maly wlos nie stracilam 200 euro i teraz szkoda mi ryzykowac.
Ach... wroce do Krakowa to pobuszuje po salonach :)

foszek

nionczka, popstrykam pare fotek mieszkanka, to pokaze w 4 katach :-)
A zwlaszcza lazienke, zebyscie troszke mnie pozalowaly :-)
salsa, z przodu trzeba ten tiul ladnie ulozyc, sztywny powinien sie prezentowac jak na zdjeciu :-)
didi_loczek, ja tez myslalam o kanacca nawet dalam 30 $ i mi probki materialow przyslali, ale ie mial mnie jak do tej pory kto pomierzyc, wiec nie zamawialam. A jak ta zobaczylam to stwierdzilam: sprobuje, ak cos za ta cene na pewno w Niemczech opcham :-)
Jeszcze usczesliwie siebie 2 zdjatkami Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


[ Dodano: 10-10-2007, 17:40 ]
Jak myslicie? Bedzie do niej pasowal taki dluugachny welon ??

salsa

Cytujsalsa, z przodu trzeba ten tiul ladnie ulozyc, sztywny powinien sie prezentowac jak na zdjeciu :-)
tak tez myslałam:) bardzo ładna sukienka, zapomnialam napisac  :oops:  :oops:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

foszek

Narazie zawinelam suknie w stare biale przescieradlo, nie wiem czy to wystarczy aby ja uchronic. Macie moze jakies inne ppomysly jak przechowac suknie do dnia slubu Ä??
Cytat: "salsa"bardzo ładna sukienka, zapomnialam napisac
A ja zapomnialam wszystkim podziekowac  :-D

maroonbug

Cytat: "foszek"Jak myslicie? Bedzie do niej pasowal taki dluugachny welon ??

tak tak! taki dlugi niemal jak tren (siog miala taki piekny welon wlasnie) moze sie nawet uda znalezc wykonczony taka sama jak w sukni koronka!? uch ale bedzie cudnie!

salsa

Cytat: "foszek"Narazie zawinelam suknie w stare biale przescieradlo, nie wiem czy to wystarczy aby ja uchronic. Macie moze jakies inne ppomysly jak przechowac suknie do dnia slubu Ä??

wystarczy
to dobry i sprawdzony sposob

ja trzymała w takim bawełnianym pokrowcu, ktory dostałm od madonny
w worku suknia juz nie oddycha

[ Dodano: 10-10-2007, 17:46 ]
CytujJak myslicie? Bedzie do niej pasowal taki dluugachny welon ??

oczywisce!! ja miałam welon taki długaśny, do trenu, Inka tez miała i jeszcze kilka osob miało-te treny sa do welonów wrecz stworzone!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

gioseppe

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

foszek

Mi sie marzy welon nawet dluzszy niz tren :-)
A zastanawiam sie czy pasuje, bo jednak to nie jest taka klasyczna rybka tylko od kolana z tylu robi sie taki ogon :-)
Cytat: "maroonbug"moze sie nawet uda znalezc wykonczony taka sama jak w sukni koronka!
Bede musiala zmolestowac kolege aby mi poszukal takiego  w Chinach :-)

elizapj

jestem w szoku...81e!!!
nie spodziewalabym sie nigdy ze za taka cene mozna dostac cos tak ladnego:) albo mialas wielkiego farta...albo wszystkie sklepy robia z PM idiotki i za identyczne (ba ..czesto za duzo dzuo gorsze kiecki ) chca po 50 razy tyle....
masz racje za tyle warto bylo zaryzykowac i ciesze sie ze Ci sie udalo:) i super ze rozmiar trafiony..no tak plus minus:) 7m to spokojnie sie 'dotrzesz'
gratuluje szalonego pomyslu:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: "foszek"A zastanawiam sie czy pasuje, bo jednak to nie jest taka klasyczna rybka tylko od kolana z tylu robi sie taki ogon

oczywisce ze asuje
welon nie tylko do rybek-ja rybki nie miałam, a welon i owszem:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

foszek

elizapj,  w sumie sukienka kosztowala 56 € a 25 przesyka z ubepieczeniem.
Cytat: "elizapj"lbo mialas wielkiego farta...albo wszystkie sklepy robia z PM idiotki i za identyczne (ba ..czesto za duzo dzuo gorsze kiecki ) chca po 50 razy tyle....
I jedno i drugie.

elizapj

Cytat: "foszek"sukienka kosztowala 56
nie no....prosze nie zalamuj mnie
teraz juz zadnej nie kupie...bo moje skampstwo bedzie mi przy kazdej nowo ogladanej przypominalo Twoja cene...
gratuluje naprawde...to cena nie z tej ziemi..nie z tej epoki...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

julka

Foszek - Ty szczęściaro  :-D
Sukienka piękna, a cena jeszcze ładniejsza :mrgreen:

aniak1211

Piekna suknia...

Ach ten tren... piekny :!:

zwierzatko_mojej_mamy

foszku oszalaly, super zakup ;D sliczna,

ale ja tez ponawiam prosbe o obfotografowanie mieszkanka :D i to natychmiast ;)

jak tam fotoszopa?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

foszek

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"jak tam fotoszopa?
przeinstalowalam na angielski i jecze mniej umiem zrobic :-) Tak to jest jak czlowiek w szkole sie rosyjskiego uczyl :-D
Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"ale ja tez ponawiam prosbe o obfotografowanie mieszkanka
Dobrze dziewczyny juz ide, tylko ze nie ma za bardzo czym sie chwalic :-D
Cytat: "didi_loczek"ale sparzylam sie ostatnio jak kupowalam sukienke na wesele przyjaciolki.
No ja tez jeden niewypal mam w szafie... na szczescie kosztowal zylko 150 zl, wiec moze gdzies komug go kiedys sprzedam.
Najbardzien mnie zezlosciolo jak wylicytowalam na allegro Agnes 1606 i mi ja nie sprzedano  :cry:  (to ta licytacja byla http://www.allegro.pl/show_item.php?item=214787722)

kate.zet1

Foszek!!!! Super zakup :mrgreen: że też się nie bałaś kupować przez internet....no ale opłacilo się  ;-)

foszek

Cytat: "kate.zet1"że też się nie bałaś kupować przez internet...
No coz balam sie ale to ne bylo w koncu tak duzo :)
Wiedzialam ze ta suknia (styl rybki) calkiem calkiem na mnie wyglada, bo przymierzylam juz w tym stylu kilka.
Placilam przez Paypal, to jest troszke bezpieczniejsze mimo ze dluzej trwa, no i mialam ubezpieczona przesylke, bo zdaza sie ze ludzie nie wysylaja a pozniej mowia ze wyslali i pokazuja jakis kwitek, ze w danym dni cos wysylali