najszczesliwszy dzien zwierzaka ? - yes yes yes :D + plener po 4rech miesiacach

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 02 Cze 2008, 21:39:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

bim bom!!!!!!!!!
widzialam juz zdjecia z przygotowan! :D lolilo lilolilo jupi
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika


zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

julka

a mi się nie otwiera.... :'(
ale opis zajefajny - prawie jakbym widział. Zwierzak, superancko  brawo

5czwartych

julka - flashplayer do przeglądarki potrzebny.

zuzia


mika

piękniste!!!!! miodzio!!! chcemy więcej!!!

julka

Cytat: 5czwartych w 03 Cze 2008, 13:49:28
julka - flashplayer do przeglądarki potrzebny.

dzięki, przeczytałam, w pracy nie mogę nic instalować, bo mnie  :hammer: :hammer: :hammer:

magdalinska

mi tez sie nie otwiera :( nie bede instalowac, bo po ostatniech moich zabawac padl mi home banking i ludzie wyplat nie dostali w terminie ;) poczekam az moze zwierzak wrzuci w picassie :)


5czwartych

o, już wiem: jutro ceremonia a pojutrze wesele pokażę :) to będziecie dziewczyny znać emocje mundialowe, a tylko na zachętę powiem: jest co oglądać :) bo się działo że hej!

twinnie77

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


sierpniowajulka

Pięknie!!! Naprawdę... Tylko wersja z dozowaniem przyjemności mi nie odpowiada. Nie da się tego obejść???  :P :P :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inspiracja

zwierzatko, ta Twoja fryzura to istne arcydzieło!  brawo

klimat fot z przygotowań- niesamowity  :)

zosia2007

Cytat: sierpniowajulka w 03 Cze 2008, 13:25:00
Zosia, a Twoje zdjęcia można gdzieś obejrzeć?
Julka postaram sie wrzucic kilka jak wroce do domu, bo w pracy nie mam, ale to juz w nowym watku

5czwartych

Cytat: sierpniowajulka w 03 Cze 2008, 13:56:52
Pięknie!!! Naprawdę... Tylko wersja z dozowaniem przyjemności mi nie odpowiada. Nie da się tego obejść???  :P :P :P

Julka, ja robię teraz plener z kwietnia. Zwierzak wskoczył na czerwonych światłach pod prąd na autostradę :D skończę plener, wjedzie Ceremonia Zwierzaka. normalnie ruszam materiał conajmniej tydzień po wydarzeniu :) bo tyle mi zajmuje selekcja :) - no i tak oglądacie zdjęcia bez retuszu etc. tylko wstępnie obrobione.

maroonbug

O rany!! Jak pieknie!!! Zwierzu jakis Ty piekny!!!

sierpniowajulka

Cytat: 5czwartych w 03 Cze 2008, 14:02:38
Cytat: sierpniowajulka w 03 Cze 2008, 13:56:52
Pięknie!!! Naprawdę... Tylko wersja z dozowaniem przyjemności mi nie odpowiada. Nie da się tego obejść???  :P :P :P

Julka, ja robię teraz plener z kwietnia. Zwierzak wskoczył na czerwonych światłach pod prąd na autostradę :D skończę plener, wjedzie Ceremonia Zwierzaka. normalnie ruszam materiał conajmniej tydzień po wydarzeniu :) bo tyle mi zajmuje selekcja :) - no i tak oglądacie zdjęcia bez retuszu etc. tylko wstępnie obrobione.
domyślam się... i tak tylko droczę (a nuż się uda).  :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosanka

Cytat: 5czwartych w 03 Cze 2008, 13:52:32
o, już wiem: jutro ceremonia a pojutrze wesele pokażę :) to będziecie dziewczyny znać emocje mundialowe, a tylko na zachętę powiem: jest co oglądać :) bo się działo że hej!
bo nam podpadniesz! :P my chcemy dziś! Już!
Zwierzak, no cóż powiedzieć??!! Pięknie!! Wyglądaliście fantastycznie!! I zdjęcia rewelacja, bo jak mogło by być inaczej??!! :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

zosanka

zosia2007 a Ty jakąś relację napisałaś? Wieczorem prosimy zdjęcia z ładnym (długim) opisem :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

zosia2007

Cytat: zosanka w 03 Cze 2008, 14:07:18
zosia2007 a Ty jakąś relację napisałaś? Wieczorem prosimy zdjęcia z ładnym (długim) opisem :)

Wstyd sie przyznac, ale nie - slub byl 23 czerwca 2007. Wieczorem odswieze sobie pamiec to i opisze i zdjecia wstawie. Do tej pory to jak tak z ukrycia was czytalam:) ale zwierzakowi to gratulacje musialam zlozyc:)

zwierzatko_mojej_mamy

zosia2007 nie wyglupiaj sie - bo Cie zbanuje :D szoruj do zdjec ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


dragonfly

zwierzatko_mojej_mamy, swietny opis!!! Gratuluje!!!  Wygladaliscie super (no bo jakze by milalobyc inaczej?)  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: