Nasze stroje kąpielowe:)

Zaczęty przez evelka, 14 Lip 2010, 09:02:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fasolka1980

Cytat: golinda w 29 Lip 2011, 10:38:25
eee tam fasolino ;D

to czerwonego, który dzisiaj popełniłam, pokazywać nie będę :)

daj, dobij mnie!

justynaaaa2

#226
ja tam się niezmiennie zachwycam brzuchem  :bravo:
kostium też świetny ale wg mnie na trochę mniejszych piersiach leżałby lepiej  :blush: ale zaznaczam że wiem że golinda lubi takie odkryte i dobrze się tak czuje więc super :)

wrobelek0403

ogladam stroje z calzedonii i sliczne sa :D ciekawe tylko jak beda wygladac na moich cyckach, ech...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

#228
dla mnie calzedonia nie zapewnia trzymania, więc tu nie tylko o rozmiar chodzi moim zdaniem (choć teraz i r5 byłby mi mały :D)

salsa

ja mam w sumie 3 kostiumy z Calzedoni i wszystkie dobrze sie sprawują, ale ja ne mam takch cycków jak Ty Wróblu  :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

Cytat: salsa w 29 Lip 2011, 11:27:04
ja mam w sumie 3 kostiumy z Calzedoni i wszystkie dobrze sie sprawują, ale ja ne mam takch cycków jak Ty Wróblu  :(

no wlasnie tego sie obawiam, ale nie uprzedzam sie, pojde pomierze, zobaczymy. :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

golinda cialo super tylko ta opalenizna szkoda skory- chyba ze to samoopalacz 

aniak1211

Cytat: maraxela w 29 Lip 2011, 13:06:40tylko ta opalenizna szkoda skory- chyba ze to samoopalacz

Ja uwielbiam sie opalac:)
jak tylko mam okacje to odslaniam co moge i siedze na sloncu:)
Czuje milion razy lepiej opalona niz blada;D

golinda-kostium fajny,ale Twoje cycki i brzuch fajniejsze :D

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

rubin zadzwon do sklepu w browarze, jakby był to mogę ci kupić i wysłać

marax

ja tez uwielbiam sie opalac i czuje sie super opalona . Minusem jest swiadomosc ze dramatycznie wzrasta zapadalnośc na nowotwory zlosliwe skory w Polsce .

salsa

#236
ja opalam w zasadzie tylko nogi, reszte smaruje mocnym filtrem
na wakacjach to mimo filtra troche sie opale, ale nigdy nie opalam twarzy szyi i dekolt
u mnie opalenizna raczej słaba przy wysokich filtrach bo moja skora opala sie bardzo wolno i od razu na brązowo

Dodany tekst: 29 Lip 2011, 13:05:32

Cytat: rubin04 w 29 Lip 2011, 12:35:13
zgadzam się!

Ja chciałam strój z Henri LLoyda, ale juz go nie ma: http://www.we-dwoje.pl/granatowe;bikini;henri;lloyd;w;paski;-;lato;2011,19,foto,31426.html
fajny i bardzo mi do Ciebie pasuje :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

#237
Mam kolezanke ktora tak sie smazy ze ho ho - jak tylko słonce pojawi sie na wiosne to az do jesieni jak tylko może i jest słonecznie to weekendy i popołudnia smażalnia
w sierpniu jezdzi na wakacje w upalne (tropikalne) miejsca i tam sie smazy dalej !!
jest w moim wieku ale skore na dekoldzie ma duzo starszą niz moja mama, ktora nigdy nie nie opalała z uwagi na jej uczulenie na słonce  :headbang:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

rubin04

Cytat: konwalia w 29 Lip 2011, 12:40:49
rubin zadzwon do sklepu w browarze, jakby był to mogę ci kupić i wysłać

dzieki wielkie! juz mi sprawdzaja i jak cos to dam znac czy będe Cie prosic!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Cytat: rubin04 w 29 Lip 2011, 13:19:47
dzieki wielkie! juz mi sprawdzaja i jak cos to dam znac czy będe Cie prosic!
nie ma sprawy, daj znać

wrobelek0403

ja juz sie nie opalam "specjalnie", mam tendencje do znamion, ostatnie opalanie w Hiszpanii przypłaciłam paskudnymi poparzeniami na dekolcie (mimo filtrow) - mam teraz takie brzydkie plamki i z tego robią sie wypukłe znamiona :(

nawet jadac rowerem do pracy smaruje sie kremami, a i tak jestem opalona, ze sie ostatnio kolezanka pytała, gdzie byłam na wakacjach.

no i mam schiza czerniakowego, na jesieni ide na kontrole i byc moze usuniecie kolejnych znamion. Wysyłam tez P, bo autentycznie w kazdym wiekszym piperzyku widze raka :crazy:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


aja

Golinda a gdzie zamawiasz stroje z VS?

aniak1211

Cytat: maraxela w 29 Lip 2011, 14:00:31Minusem jest swiadomosc ze dramatycznie wzrasta zapadalnośc na nowotwory zlosliwe skory w Polsce .

No ja mam ta swiadomosc,
uzywam filtry-chociaz te male;)
No i nie opalam sie kiedy slonce jest najmocniejsze;)
Ale ja opalam sie szybko i na brazowo,
no i jak jestem na wakacjach w PL-tu w UK nie mam gdzie:(


rubin04

Będe miała tenb strój HL :)

Konwalia - dzięki za natchnienie do sprowadzenia go z innych sklepów: majty będa z Poznania, a góra prosto znad morza - z Gdyni :)
..jeszcze tylko poprosze Golidowy brzuch z W-wy i będzie bosko :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

o nie brzuch golindy to ja biore :D

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

musze kupic jednoczesciowy, podtrzymujący biust i ukrywajacy brzuch. w przystepnej cenie :) jakbyscie widziały gdzies cos takiego, fajnego, to wrzuccie  :pray:

wrobelek0403

magdalinska na peachfield sa fajne promocje :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

A będzie prezentacja na właścicielce? :)
Imagine there is no hate