art. dla niemowlat - hity i kity

Zaczęty przez vobi, 17 Sty 2009, 13:30:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


zuzia


niewiemjaka

#827
edit skracam: smoczki trzeba schowac przed sobą i facetem bo dziecko sobie poradzi :D

dla mnie Hit moze malo dzieciecy... :rotfl: to plastikowe pudła Curver (na foto takie zwykle przezroczyste, jedno na kolkach co ulatwia odkurzanie ;) mamy tez pudlo kolorowe maskujace

generalnie w swiecie ciasnot i przechowywania polecam
stoja za drzwiami w kącie i nie przeszkadzaja

feeling.good

po wyjeździe stwierdzam, że HITEM jest organizer do wózka sunshine kids buggy mate. Nie trzeba taszczyć ze sobą torcy, wszystko jest pod ręką, nie przeszkadza nawet kiedy siedzisko jest rozłożone do spania. Bardzo jestem z niego zadowolona.


abkasia

#829
Cytat: golinda w 16 Cze 2011, 13:21:49w nocy nie ma problemu, ona nawet jak się obudzi to nie potrzebuje smoka
w dzień ma czasem takie dziwne ataki, stoi pod szafką, gdzie je trzymamy i jęczy "dylu, dylu..."
jak w nocy NIna nie potrzebuje smoka, to ja bym juz dawno zabrala!!
ja sie balam nocek wlasnie, bo w dzien Hugo nei dostawal...

Golinda wyrzuc wszystkie smoczki, nie baw sie w to odcinanie i tyle....

Dodany tekst: 23 Cze 2011, 09:12:42

ja Huguisa odsmokowlam wlansie jak mial gdzies rok i 7 mies...

Dodany tekst: 23 Cze 2011, 10:31:29

Cytat: kotabma w 16 Cze 2011, 10:55:37ja nie wiem jak bedzie dalej z Zosia ale na razie jesli chodzi o nocnik to jest rewelacja. codziennie rano jest kupka i nie wstaje tak dlugo z nocinika az nie zrobi jej do konca. dzis rano siedziala 15 min i sie smiala. posiedzenie zakonczone bardzo duzym sukcesem robionym na raty
jak chce siku to tez ladnie siedzi, ale jak jej sie nie chce to wyciaga raczki zeby ja wziac. potrafi juz nie siusiac w pieluche przez cala noc, robi rano na nocnik. na spacerach tez w pieluche nie siusia, czeka az w domu ja posadze na nocnik. jesli jest na dlugim spacerze i juz nie moze wytrzymac to czasem widze jak przy sciaganiu pampersa zaczyna sikac w niego, ale widzac nocnik przestaje i robi dalej jak ja juz posadze. czasem sama idzie do nocniczka i chce zeby ja posadzic.
jak dla mnie to rewelacja i modle sie zeby jej sie casem nie odwidzialo.
oczywiscie kazde posiedzenie jest zakonczone brawami, pochwalami i calusami.
piknie :)
ale....
Hugo od lutego do maja chyba tez robil kupe i siku na nocnik, ladnie siedizal.... i ksiazeczki czyta;lll :D
a potem mu przeszlo.... ;D
teraz za chiny nie siadzie na nocnik... ;D

zuzia

M. jeszcze czasem pojeczy "dodo, dodo" ale jakoś to opanowywuje.
teraz czas na butle!

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: feeling.good w 23 Cze 2011, 11:04:28po wyjeździe stwierdzam, że HITEM jest organizer do wózka sunshine kids buggy mate.
fajne maja te rzeczy ;) juz przeszukalam allegro ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

maxi-cosi cabriofix bez mierzenia do auta-kit
uznałam za tak standardowy fotelik, że do głowy mi nie przyszło, że pasy będą za krótkie  :crazy:
efekt-dokupienie bazy za jedyne 539zł(do niej starczy krótszy pas)

zwierzatko_mojej_mamy

serio??? u mnie w bzyku jest na styk i zeby zalozyc pas na ten haczyk z tylu trzeba podniesc tenze tyl do gory skracajac promien, bo jak sie juz zalozy to wtedy jest na styk ;) ale jakbym chciala przeciagac pas bez przechylania fotelika to nie dalabym rady za nic ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

serio, aż koleś ze sklepu jak wczoraj P. kupował bazę sprawdzał, czy źle nie zapinamy fotelika, brakuje jakieś 10cm, jakbym wiedziała wcześniej, to wzięłabym inny fotelik

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 23 Cze 2011, 14:06:46
co to za auto nietypowe ? :D
bo cię pacnę ;) moje hamerykańskie cudo :D

zwierzatko_mojej_mamy

no to musisz miec hamerykanski fotelik ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

ja cabrio fixa w wielu autach nie mogłaqm zamontować na srodku tylnej kanapy, w wielu na srodkowym siedzeniu jest krótszy pas :(

ale to chyba wada pasów w samochodzie (oszczedność producentów) niz defekt fotelika :knuje:

kotabma

my tez mielismy za krotki pas. a fotelik jakis maxi cosi ale nie wiem jaki dokladnie bo byl pozyczony ;)
ja spbie tlumaczylam ze mamy po prostu za stare auto na nowoczesne foteliki a jak widac to standard ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

OlaFasola

U mnie w peugocie pas na przednim fotelu jest na styk, trzeba fotel na maxa do tyłu przesunąć, żeby dało się zapiać.

nionczka

Ja wozilam chyba w 5 roznych samochodach cabriofix, od malych po duze, od normalnych po wypasione i NIGDY problemu z pasami nie mialam.  W szoku jestem
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

w naszym oplu fotelik zapinał się bez problemu, ale np. w maździe szwagra już ledwo dostawał ;D

nionczka

Cytat: ishka82 w 24 Cze 2011, 21:44:30ale np. w maździe szwagra już ledwo dostawał

jakiej? My mamy nowa 2 i bez problemu
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

#844
w oplu astrze na srodkowym siedzeniu pasy za krotkie były, na bocznych siedzeniach juz ok

w seacie leonie jest jeszcze zapas pasów :d


sputnik i co zrobiłaś, woziliście przodem?

mobka

U mnie i w lupo i w golfie tez zapina sie bez wiekszego problemu, czy to na przednim, czy na tylnim fotelu. W golfie z tylu jest tak na styk w zasadzie. Ale bez problemu mozna poprawnie zapiac.

ishka82

Cytat: nionczka w 24 Cze 2011, 20:56:48
jakiej? My mamy nowa 2 i bez problemu
mazda premacy, nie wiem ile ma lat, bo to nie nówka, ale stara tez nie jest ;)
no i my nie mieliśmy maxi cosi, tylko ten fotelik od Jumpera, ale one chyba podobnej długości pasów wymagają...w naszej astrze zapinał się bez problemu na tylnej kanapie :)
ten większy fotelik teraz chcieliśmy zamontować na środku z tyłu, ale niestety jakoś nie był stabilny i Niuśka została na swoim starym miejscu, czyli za kierowcą ;)

Kasia

no na srodkowym siedzeniu z tyłu pasy sa wyjatkowo krótkie :(

zuzia

czy któraś z was miała do czynienia z tym?
TOMMEE TIPPEE EXPLORA ACTIVE SIPPER BIDON ŁYCZEK

to "kapek" czy "niekapek"?

yoy

ja nie wiem czy to kapek czy niekapek ale nazwę ma kur...a zarąbistą :rotfl: :rotfl: :rotfl: ACTIVE SIPPER BIDON ŁYCZEK :jupi: