kosmetyczny hit

Zaczęty przez mika, 31 Mar 2008, 08:33:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

goga

#225
inaczej trzymaj chusteczkę, zeby ci ten koniec na usta nie zwisał lol
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

szelma

Albo kup sobie gruszkę do nosa lol
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zwierzatko_mojej_mamy

albo sie naucz tak, jak te stare chlopy na ulicy, przytykasz jedna dziurke palcem, a z drugiej sru na trawnik leci lol lol obejdzie sie bez chusteczki lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

goga

o jezu....... Zwierzu, do umywalki może lol lol lol
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

wrobelek0403

wariatki lol lol 

nie wiem, o co Wam chodzi, od 30 lat dmucham nos tak samo, nie potrafie inaczej :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

To jest tak zwane smarkanie na kolarza :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

elve

i musiałam użyć "lubie to", wydało mi się stosowne :mocking:

mayagaramond

Z rana i z "po obiedzie"
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

goga

Bo nie wycierałaś nosa lol
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Ale zjadlam obiad i wypilam trzy kawy. Nos przed chwila wytarlam i szminke dalej mam na ustach lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

to ja nie umiem wycierac nosa, ot co :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska


elve

może to kwestia odległości miedzy ustami, a nosem?

wrobelek0403

probowalam sobie zrobic zdjecie, ale mi nie wyszło lol

dobra, niewazne. lol

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: wrobelek0403 w 02 Lut 2015, 15:40:06to ja nie umiem wycierac nosa, ot co

kup szminke maca i primer do szminek. I konturowke.
Najpierw nakladam primer do szminek, pozniej konturowke (konturowka zamalowywuje cale usta) i na to szminka. Trzyma sie jak na klej lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

mam konturówke :D kupiłam razem ze szminka :D

kupie jeszcze baze, zobaczymy :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

natomiast musze kupic inną baze pod cienie, kupiłam ostatnio catrice, bo sie naczytałam tyle dobrego i dupa. jest 16, a ja prawie nie mam cieni na oczach ;D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

buahahaha jaka cudna rozmowa :D
usmialam się lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

callja

#246
Cytat: salsa w 02 Lut 2015, 19:40:23
buahahaha jaka cudna rozmowa :D
usmialam się lol
Oj, cudna :D

wróbelek, z baz pod cienie polecam Hean!! już kiedyś o nim pisałam, naprawdę dobry produkt za niewielką kasę. A jeśli chcesz przetestować klasyk, to spróbuj bazy ArtDeco - ale lepiej wersję w tubeczce, bo w słoiczku potrafi zaschnąć...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

dragonfly

Cytat: callja w 03 Lut 2015, 01:34:56ArtDeco - ale lepiej wersję w tubeczce, bo w słoiczku potrafi zaschnąć...
o tak tak tak!
ja codziennie prwawie uzywam cieni, a chyba z 3 sloiczki mi uschly....
musze ten Hean wyprobowac, chyba nie mialam jeszcze

callja

Cytat: dragonfly w 03 Lut 2015, 01:44:09musze ten Hean wyprobowac, chyba nie mialam jeszcze
Mam, i już tu nie raz polecałam, bbbb gorąco zresztą - Hean jest w słoiczku, ale nie zasycha nic a nic, ja osobiście jestem bbb zadowolona. I wolę Hean od ArtDeco ;) Problem jest tylko jeden - Hean ma kiepską dystrybucję, jest dość trudno dostępny :( Z polskich baz niezły jest jeszcze Virtual, wypróbowałam kiedyś i byłam pozytywnie zaskoczona - taniocha, ale zaskakująco fajnej jakości.
Szukam teraz jakiegoś sensownego rozświetlacza bezbrokatowego, bo moja ukochana Mary Lou The Balm jest trudno dostępna...

I zaintrygowałyście mnie tym primerem pod szminkę - może wreszcie zaczęłabym malować usta, bo na razie to mam cyrk z utrzymaniem szminki, znikają mi błyskawicznie. Szminek używam zresztą raz na ruski rok... Ten Nyx dośc ciekawie się zapowiada, plus lubię formę kredki :knuje:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

magdalinska

ja uzywam od kilku lat artdeco i nic mi nie zasycha  :hmm: