Perfumy i inne fajne odrobiny luksusu na co dzień :)

Zaczęty przez claridad, 15 Lut 2010, 12:20:45

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 22 Cze 2010, 14:37:57
wielkosc penisa nie swiadczy o ilosci nasienia lol lol ciekawe kto masturbuje te wieloryby, zeby psyknely lol lol

ło jezusieeeeeee, oplułam sie kawa opluty opluty opluty


moje ulubione od wielu lat to cool water davidoff oraz gucci envy me. Envy skonczyło mi sie z miesiac temu, ciągne na resztce davidoffa i bedzie bryndza :crying:

b. lubie tez green tea elizabeth arden i kiedys kiedys w studenckich czasach kupowałam w yves rocher wodę o zapachu konwalii :dreaming: juz jej nie robią  :zly:  :zly:

tesciowa ostatnio kupiła mi dalissime s. dali i probuje sie jej pozbyc, bo totalnie nie w moim guscie  :thumbdown:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

claridad

Cytat: wrobelek0403 w 14 Lip 2010, 12:05:01dalissime s. dali
poszłabym powąchać ale ja w ogóle nie bywam teraz w wielkim świecie galerii :D
Dla mnie chyba największą porażką było "beautiful" estee lauder. No po prostu jak mnie od tego zapachu głowa bolała to szok. 
Na lato chcialabym zapach z tej serii ale i tak mnie nie stać lol http://www.esteelauder.com/product/spp.tmplCATEGORY_ID=CAT625&PRODUCT_ID=3092

effik

czekam kurde na wypłatę. promocje mi się w Yves Rocher skończą zaraz! :zly:

claridad

Cytat: effik w 14 Lip 2010, 11:14:06
czekam kurde na wypłatę. promocje mi się w Yves Rocher skończą zaraz! :zly:

ale ze co na perfumki sa jakieś fajne, tak?

effik

Cytat: claridad w 14 Lip 2010, 11:18:44
ale ze co na perfumki sa jakieś fajne, tak?

perfumki i kosmetyki - wyprzedaż i promocje do 18go :)


effik

clari, to zrób biznesa na wieszakach i klucznikach :D i będzie :D

claridad

Cytat: effik w 29 Lip 2010, 11:04:38
clari, to zrób biznesa na wieszakach i klucznikach :D i będzie :D

:D no póki co to biznes nie idzie :D sezon się skończył ;)

mayagaramond

Czy mozecie mi sprawdzic na strawberry ile kosztuje chanel 5?

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

effik


aja


effik

na Bao wielkie obniżki cen perfum, spory wybór. niestety w chyba tylko do poniedziałku albo wtorku :(

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

effik

Cytat: golinda w 30 Lip 2010, 10:39:16
effik, masz tam konto?

Qui.
Maya, taki serwis internetowy z promocjami markowych rzeczy. Zegarki, bielizna, galanteria, perfumy, nie wiem co jeszcze. Mają takie czasowe promocje.

mayagaramond

Cytat: effik w 30 Lip 2010, 11:37:17
Qui.
Maya, taki serwis internetowy z promocjami markowych rzeczy. Zegarki, bielizna, galanteria, perfumy, nie wiem co jeszcze. Mają takie czasowe promocje.

a link da osoba? ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

kamu2

Jeśli to nie problem to ja również proszę o zaproszenie.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

magoo


claridad

ej no właśnie! ma i chowa dla siebie ;) ja też kcem! bighug

martullek



konwalia

ja też poproszę od którejś wiedzmy, może kiedyś bedzie jakaś kasa do wydania :)

mignon


effik

baby, jak wy się rzucicie, to mi już nic na poniedziałek nie zostanie lol lol

Dodany tekst: 30 Lip 2010, 21:57:38

baby, jak wy się rzucicie, to mi już nic na poniedziałek nie zostanie lol lol