EM 2012

Zaczęty przez cherry, 03 Cze 2012, 20:29:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

suegro

Fabregasa też lubię. :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

nionczka

Cytat: justynaaaa2 w 27 Cze 2012, 16:16:31
ja dziś za hiszpanią, jutro za włochami :)
Jak ja.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Boze... Hiszpania znów w finale...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

jestynka

Cytat: golinda w 27 Cze 2012, 23:15:28ale żałosne jest to naigrywanie się z ronaldo.

dla mnie dziwne jest podniecanie sie nim, jak słucham naszych komentatorów to normalnie jak by  sikali na jego widok :stupid:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Ronaldo robi bardzo aroganckie wrazenie, nigdy nie ogladalam ani nie czytalam zadnego wywiadu z nim, wiec nie wiem, co ma do powiedzenia, ale sam jego sposob chodzenia czy ustawiania sie do rzutow wolnych to pokazuje.

Ale jakby nie bylo bardzo bardzo szkoda, ze Portugalia przegrala.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

Cytat: mayagaramond w 28 Cze 2012, 09:16:04Ronaldo robi bardzo aroganckie wrazenie, nigdy nie ogladalam ani nie czytalam zadnego wywiadu z nim, wiec nie wiem, co ma do powiedzenia, ale sam jego sposob chodzenia czy ustawiania sie do rzutow wolnych to pokazuje.
ale to się wszystko łączy. bo wszyscy robią z niego bożyszcze to i on sie dostosowywuje. bo wątpię, żeby było (na początku) odwrotnie.
był wywiad z babką,która tłumaczyła jego biografię i ona go bardzo chwaliła.

inkageo

Mnie nadal zastanawia dlaczego gra w koszulkach z długim rękawem :D
Imagine there is no hate

wrobelek0403

dragonfly, inkageo :beer: tez tak zrozumiałam :D


poza tym, no smieszy mnie zmienianie fryzury w przerwie meczu, ;) chyba moze nie??
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

A mnie nadal, po 29 stronach, wkurza temat tego wątku :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

#710
yoy  :highfive: :highfive:

Dodany tekst: 28 Cze 2012, 08:49:11

szelma dlaczego?? tak szczerze pytam :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

No bo po polsku skrótem jest ME - Mistrzostwa Europy, nie?
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

Cytat: szelma w 28 Cze 2012, 08:50:15
No bo po polsku skrótem jest ME - Mistrzostwa Europy, nie?

aaaaa, o to chodzi :D a to racja :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tiliam

Tak jak napisała golinda, nie ma co skreślac człowieka i się z niego śmiać bo ma włosy na żel
Jak dla mnie Ronaldo jest zajebistym piłkarzem i niech sobie odlicza te kroki ile chce i zmienia fryzurę w czasie meczu ile chce :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

Cytat: tiliam w 28 Cze 2012, 10:18:06Jak dla mnie Ronaldo jest zajebistym piłkarzem

zaskoczył Ci czymś podczas tych mistrzostw?
dla mnie jakoś niczym sie nie wyróżniał w tych meczach co oglądałam
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

margareta

Ja tam się nie znam na piłce. Przed euro nie odróżniałam Ronaldo od Ronaldino, nie wiedziałam z jakiego kraju pochodzi i tak dalej. Parę dni temu obejrzałam jakiś film o cudownych predyspozycjach tego piłkarza, zewsząd słyszałam jaki to on wspaniały jest i nastawiałam się, że wszystko to zobaczę we wczorajszym meczu. I bardzo się zawiodłam.Te jego strzały ponad bramkę... no nie tego się spodziewałam.

jestynka

Cytat: margareta w 28 Cze 2012, 10:37:23że wszystko to zobaczę we wczorajszym meczu. I bardzo się zawiodłam.Te jego strzały ponad bramkę... no nie tego się spodziewałam.

to też
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


mayagaramond

Cytat: margareta w 28 Cze 2012, 10:37:23Te jego strzały ponad bramkę... no nie tego się spodziewałam.

jasne ze w pilce ostatecznie licza sie gole, ale chodzi tez o to, jak pilkarz zachwuje sie na boisku, czy wygrywa pojedynki, ile biega i czy walczy o pilke, czy potrafi grac zespolowo.

Problemem Ronaldo bylo kiedys to, ze nie chcial oddac pilki lepiej stojacemu koledze, bo chcial sam strzelic bramke.

I teraz sie zmienil, jest czescia druzyny i przede wszystki walczy, flaki sobie tam wczoraj wypruwal. Mimo wszystko uwazam, ze nie robi sympatycznego wrazenia ;)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tiliam

Może w tym wczorajszym meczu Ronaldo jakoś mnie nie zaskoczył czymkolwiek
i mimo, że nie strzelił gola to zajebiście podawał i dobrze grał - to zauważyłam!
nie można tez oczekiwać, żeby na każdym każdym meczu strzelał niewiadomo ile bramek
to też tylko człowiek i zdarza mu się mieć gorszy mecz
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

#720
na tych mistrzostwach na mnie zrobił wrażenie Szewczenko :)
ale mam wrażenie,że przez to,że jest z Ukrainy nigdy nie będzie tak zauważony

Dodany tekst: 28 Cze 2012, 11:35:15

Cytat: mayagaramond w 28 Cze 2012, 11:33:15Problemem Ronaldo bylo kiedys to, ze nie chcial oddac pilki lepiej stojacemu koledze,

w reprezentacji Polski kiedyś każdy tak grał :D
mielismy 12 bohaterów :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Justynna

Cytat: jestynka w 28 Cze 2012, 11:33:54

Dodany tekst: 28 Cze 2012, 10:35:15

w reprezentacji Polski kiedyś każdy tak grał :D
mielismy 12 bohaterów :D
Tak też niestety grają Holendrzy.

twinnie77

Cytat: golinda w 27 Cze 2012, 22:15:28
ale żałosne jest to naigrywanie się z ronaldo.

żeby to był jeszcze jakiś patafian i łamaga...
Cytat: golinda w 27 Cze 2012, 23:26:46a on poza wyglądem mocno dba o swój rozwój, jest ambitny i bardzo pracowity
a ludzie go oceniają, bo ma włosy na żel...

:highfive:

Mam takie same odczucia. A szczególnie wkurza mnie Kuźniar codziennie rano w TVN24, moim zdaniem dziennikarz powinien jednak trzymać się w ryzach.
A czy zachowuje się pretensjonalnie? To przygotowywanie się do rzutu wolnego to przecież czysto techniczna rzecz, sportowcy mają swoje rytuały, np. skoczkowie wzwyż też sobie kroki odliczają. A jego zachowanie poza boiskiem znamy pewnie przede wszystkim z przekazów mediów, a te w przypadku Ronaldo nie są obiektywne.

Uważam, że jest świetnym piłkarzem, wczoraj razem z całą drużyną Portugalii walczyli jak lwy. Ale to jest sport, nie można zaprogramować człowieka, żeby non stop grał tak samo dobrze, czy non stop wygrywał. Wczoraj mu się nie udało strzelić gola, ale to nie oznacza, że jest kiepski.
A Hiszpania absolutnie niezasłużenie znalazła się w finale, no ale tak też czasami bywa.

Dzisiaj kibicuję Niemcom, mam nadzieję, że odeślą makaroniarzy do domu, a potem rozprawią się w finale z La Furia Rocha :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: twinnie77 w 28 Cze 2012, 16:04:13Dzisiaj kibicuję Niemcom, mam nadzieję, że odeślą makaroniarzy do domu, a potem rozprawią się w finale z La Furia Rocha

twinnie :beer: :beer:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: twinnie77 w 28 Cze 2012, 16:04:13Dzisiaj kibicuję Niemcom, mam nadzieję, że odeślą makaroniarzy do domu, a potem rozprawią się w finale z La Furia Rocha


:beer: :beer: :beer:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"