Wanienki, butelki.... opinie

Zaczęty przez Lwica, 21 Kwi 2008, 15:19:02

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

doris8008

Cytat: aja w 30 Paź 2008, 17:21:39
Cytat: doris8008 w 30 Paź 2008, 09:14:30
a zakupy robiłaś gdzieś w Wawie?

wiesz co jeżdziłam specjalnie pod Otwock! ale opłacało sie bo i ceny konkurencyjne nawet bez rabatu!
oczywiście czym większe zakupy tym llepszy rabat!

jeśli moge komus pomóc z okolic Wawy to służę rabatem 8% w świecie Dziecka - zawsze coś!

aja, a dokładnie gdzie pod Otwockiem? Ja w tych okolicach kojarzę tylko sklep w Falenicy, ale to chyba nie hurtownia. Możesz podać jakieś namiary?..

twinnie77

Cytat: aja w 29 Paź 2008, 17:30:48
kupiłam wanienkę!
pojechałan z nastawieniem że chcę zwykłą dużą wanienkę i nic innego a wyszłam z inną - tak mnie nakręcił sprzedawca że  aż teraz jestem zła! bo normalnie przeszkadzał mi w zakupach - nie mogłam spokojnie się porozglądać po tym sklepie!
i kupiłam z jakimiś profilami  ???  tak ją zachwalał że ach i och - no zobaczymy! http://www.allegro.pl/item463168692_ok_baby_onda_evolution_zobacz_kolory_na_zywo.html

Ja mam też Ondę, ale nie evolution. Jestem bardzo zadowolona. Nie potrzeba termometru, bo jest wbudowany w wanienkę. A mój Hubcio już od miesiąca potrafi sam sobie siedzieć w wanience, bez mojej pomocy. Bardzo łatwia to  kąpanie. A jak jestem sama w domu, to niezastąpiony jest ten korek. Wanienkę stawiam na stole, wodę przynoszę w wiaderku, a po kąpieli otwieram korek i wylewam wodę do wiaderka. Noszenie takiej wanienki z wodą to masakra.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

Cytat: doris8008 w 30 Paź 2008, 20:31:24
a dokładnie gdzie pod Otwockiem? Ja w tych okolicach kojarzę tylko sklep w Falenicy, ale to chyba nie hurtownia. Możesz podać jakieś namiary?..

nawet nie mam paragonu zeby sprawdzić adres - ja jadę od strony wiązownej lub miedzeszyna i to jest bardzo blisko głownego ronda przed samym otwockiem
powinnam tam jeszcze byc więc spisze adres bo jeżdzę na pamięć niestety...

doris8008

aja, byłabym zobowiązana za ten adres  :flowers:. a jak jeździsz na pamięć to też trasa by się przydała - jechałabym od strony Anina - jak rozumiem wzdłuż torów, a nie Wałem Miedzeszyńskim?  :hmm:

dragonfly

lasencje - czy ktoras moze wie jaka jest roznica miedzy pojemnikami Tommee Tippee Sangenic a Angelcare? Oprocz ceny?

foszek

Cytat: dragonfly w 21 Lis 2008, 20:03:01
lasencje - czy ktoras moze wie jaka jest roznica miedzy pojemnikami Tommee Tippee Sangenic a Angelcare? Oprocz ceny?
W Tommee kazda pieluszka jest zawijana osobno, a w Angelcare wszystkie sa wrzucan tak jak do kosza na smieci.
W Tommee zuzywasz wiecej foli, wiec nie zalecana dla ekologow :) Ale te kasetki sa bardzo wydajne, ja zuzylam dopiero ta co byla w pojemniku i zalozylam  druga a to juz ponad 2 miesiace

zuzia

foszek
a gdzie to kupiłaś? może ebay?

foszek

Ja to kupilam tutaj: http://www.baby-online-kaufhaus.de/Baby-s+Pflege+-+Stillen/Wickeln/index.htm
Tylko ze bylam w ich stacjonarnym sklepie. Za jednym zamachem kupilam komplet: pojemnik i kasety: 6 do 6 m-cy i 6 dla starszych

zuzia

foszek
to się do ciebie w odpowiednim czasie uśmiechnę bo ja tam nic nie kumam :)

foszek


giga

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

giga  :beer:
no, wlasnie, ale to samo pisza o tym drugim.... ech, nie bede sobie zawracala glowy - kupie co mi pierwsze wpadnie w rece....

eva_luna

my ze szkoly rodzenia dostalismy rabat na tomee tipee w jednym ze sklepow ale moj M stwierdzil, ze to przesada kupowac kosz na pieluchy.... stwierdzil, ze bedzie ladowal w reklamowki i wystawial na balkon i raz dziennie wynosil.... nie tracilam energii na przekonywanie, mysle, ze Toska jak sie urodzi zrobi to lepiej i moj malz pierwszy pobiegnie do sklepu ;):D

zuzia


zuzia

Cytat: eva_luna w 27 Lis 2008, 08:35:56
my ze szkoly rodzenia dostalismy rabat na tomee tipee w jednym ze sklepow ale moj M stwierdzil, ze to przesada kupowac kosz na pieluchy.... stwierdzil, ze bedzie ladowal w reklamowki i wystawial na balkon i raz dziennie wynosil.... nie tracilam energii na przekonywanie, mysle, ze Toska jak sie urodzi zrobi to lepiej i moj malz pierwszy pobiegnie do sklepu ;):D

ja chyba sie skuszę. jeszcze K. nie mówiłam i chyba mu nie powiem. wygodniś będzie chodził do pracy a to ja będę siedzieć w domu :)

Angie

Cytat: zuzia w 27 Lis 2008, 09:03:49
Cytat: eva_luna w 27 Lis 2008, 08:35:56
my ze szkoly rodzenia dostalismy rabat na tomee tipee w jednym ze sklepow ale moj M stwierdzil, ze to przesada kupowac kosz na pieluchy.... stwierdzil, ze bedzie ladowal w reklamowki i wystawial na balkon i raz dziennie wynosil.... nie tracilam energii na przekonywanie, mysle, ze Toska jak sie urodzi zrobi to lepiej i moj malz pierwszy pobiegnie do sklepu ;):D

ja chyba sie skuszę. jeszcze K. nie mówiłam i chyba mu nie powiem. wygodniś będzie chodził do pracy a to ja będę siedzieć w domu :)

Ja chyba sobie tez cos takiego kupie. Nie takie drogie, a moze być praktyczne :)

eva_luna

Cytat: Angelos w 27 Lis 2008, 10:47:51
Cytat: zuzia w 27 Lis 2008, 09:03:49
Cytat: eva_luna w 27 Lis 2008, 08:35:56
my ze szkoly rodzenia dostalismy rabat na tomee tipee w jednym ze sklepow ale moj M stwierdzil, ze to przesada kupowac kosz na pieluchy.... stwierdzil, ze bedzie ladowal w reklamowki i wystawial na balkon i raz dziennie wynosil.... nie tracilam energii na przekonywanie, mysle, ze Toska jak sie urodzi zrobi to lepiej i moj malz pierwszy pobiegnie do sklepu ;):D

ja chyba sie skuszę. jeszcze K. nie mówiłam i chyba mu nie powiem. wygodniś będzie chodził do pracy a to ja będę siedzieć w domu :)

Ja chyba sobie tez cos takiego kupie. Nie takie drogie, a moze być praktyczne :)

a mi sie kosztownym gadzetem wydaje.... ze znizka 70 zl kosz plus folia do pakowania....

ale moze jednak sie zdecydujemy, zobaczymy.

nionczka

Ja napewno nie kupie. Zajmowalam sie wieloma dziecmi w roznych rodzinach i nikt nigdy tego nie mial. Nie odczuwalo sie tez potrzeby. Wystarczy regularnie wyrzucac smiecie no i nie trzymac kosza w pokoju gdzie spi dziecko.
Nie lubie zbyt duzo gadzetów miec w domu, szczgólnie jesli nie maja wielu roznych funkcji  a te nieekologiczne specjalnie mnie draznia.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Ten pojemnik tak stoi w domu dopóki sie nie zapelni? Ile tam pieluch wchodzi?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

eva_luna

Cytat: nionczka w 27 Lis 2008, 11:57:09
Ten pojemnik tak stoi w domu dopóki sie nie zapelni? Ile tam pieluch wchodzi?

wydaje mi sie, ze ok 30. wazne w nim jest to, ze nie czuc zapachu...

gioseppe

mi sie wydaje, ze to zbedny gadzet

my planujemy wymienic nasz lazienkowy kosz na wiekszy bo w tym to niewiele sie miesci
z kuchni codziennie wyrzucamy smieci wiec i ten przy okazji bedziemy oprozniac raz dziennie
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

nionczka

Cytat: eva_luna w 27 Lis 2008, 12:50:46
Cytat: nionczka w 27 Lis 2008, 11:57:09
Ten pojemnik tak stoi w domu dopóki sie nie zapelni? Ile tam pieluch wchodzi?

wydaje mi sie, ze ok 30. wazne w nim jest to, ze nie czuc zapachu...

Dla mnie chyba gorsza jest swiadomosc, ze mam 30 zuzytych pieluch w domu niz zapach jednej...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

A ja mam i sobie chwale, maluch robil w pieluche przy kazdym karmieniu, czyli srednio tak co 3-4 godz. Raz pielucha powedrowala do normalnego kosza i rano myslalam ze  :bad: jak weszlam do kuchni. Jestem chyba za leniwa aby biegac z kada pieluszka do smietnika, zwlaszcza w zimie.

Pyś

Tutaj jest wersja tańsza a myślę, że też praktyczna co do przechowywania zużytych pieluszek:

http://allegro.pl/item482280340_paklanki_woreczki_na_zuzyte_pieluszki_50szt_od_ss.html

My stosujemy coś takiego. Jedna torebka, jeden dzień. W jednej torebce mieści się tam chyba około 10 pieluszek. Wszystko zależy od ich zawartości  :aaaa:  Mamy takie zamykane plastikowane pojemniki zawieszone na komodzie (polecane tutaj z Ikea):

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70103207

Nie ma problemu z zapachem  ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

nawet nie myślałam nad takim koszem

u mnie śmietnik zapełnia się tak srednio dw razy dziennie więc myślę że wystarczyłoby taką pieluszkę zapakować w reklamówkę, zawinąć i wrzucić do kosza.
przeceż takiej niezapakowanej pieluchy nikt do kosza nie łąduje

a zresztą widząc po moim chrześniku to dzieci tylko na początku kupkają kilka razy dziennie, później częstotliwośc się zmniejsza. Mój prawie roczny chrześniak kupka raz dziennie a zsiusiane pieluszki chyba tak nie śmierdzą