Autor Wątek: Sukienka do czyszczenia  (Przeczytany 805 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Martyna2016

Sukienka do czyszczenia
« dnia: 12 Maj 2016, 12:15:17 »
Poszukuję pralni chemicznej. Chciałabym oddać moją sukienkę do czyszczenia. Wolałabym, żeby trafiła w dobre ręce, nie chciałabym, aby została zniszczona. Koleżanka polecała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

mayagaramond

Odp: Sukienka do czyszczenia
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Maj 2016, 12:18:13 »
Moge ci polecic moja, jest super.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

« Odpowiedź #2 dnia: 12 Maj 2016, 12:19:47 »
mayagaramond, maya, masz pralnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #3 dnia: 12 Maj 2016, 12:26:55 »
a gdzie mieszkasz?
bo ta OK to ma kiepskie lokalizacje dla przeciętnego Warszawiaka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #4 dnia: 12 Maj 2016, 12:39:54 »
mayagaramond, maya, masz pralnie 

hahaha, moge jej polecic, ta, z ktorej korzystam. Nawet do domu przychodza, odbieraja pranie i je tez przywoza!!!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 12 Maj 2016, 12:39:54 »

doda

« Odpowiedź #5 dnia: 12 Maj 2016, 12:44:09 »
w warszawie?

wrobelek0403

« Odpowiedź #6 dnia: 12 Maj 2016, 12:47:27 »
super!

doda

« Odpowiedź #7 dnia: 12 Maj 2016, 12:53:54 »
ja dziś oddałam sukienkę do pralni, ma zacieki, nie wiem skąd cholera ;/

i togę pierwszy raz po 3,5 roku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
koledze ostatnio żabot rozprasowali Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #8 dnia: 12 Maj 2016, 13:28:39 »
doda, o matko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i co z tym zrobił? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #9 dnia: 12 Maj 2016, 13:33:35 »

koledze ostatnio żabot rozprasowali Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
przepraszam ale Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #10 dnia: 12 Maj 2016, 15:29:11 »
wróbel nie wiem