Meble ogrodowe

Zaczęty przez jusia, 03 Maj 2016, 08:24:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jusia

Meble ogrodowe-jakie macie,jakie polecacie? Oczywiscie za rozsadna cene (max  2 tys.)
Właśnie sposobimy się do zakupu.Stół (raczej nie okrągły) i max.6 krzeseł.Szerokość stołu ok. 90 cm. Na pewno nie plastik. Niestety również nie drewno :( Meble beda stały na otwartej przestrzeni (bez zadaszenia). Pozostaje tylko metal/aluminium.
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

konwalia

Ja mam na balkonie Ikea applaro drewniane i nic im nie jest, mają 5 lat

inkageo

Ja też mam applaro i jestem bardzo zadowolona, można sobie dowolnie zaprojektować zestaw, ja mam coś takiego, ale mniej oparć, bo głównie się tam opalam i żeby cienia na nogi nie rzucało ;)

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S19054696/
Imagine there is no hate

inkageo

U mnie zadaszenie jest minimalne, całą zimę stały bez przykrycia, nic się nie dzieje na razie..
Stół i krzesła wyrzuciłam, bo wcale z tego nie korzystałam. Zastanów się :)
Imagine there is no hate

inkageo

Serio lubicie jeść na dworze? Mnie wkurzają osy, muszki, wiatr, paprochy latające, posiłki wolę i tak jeść w domu, na zewnątrz wychodzę tylko z piwem, kawą, ciastkiem, a do tego wystarczy mały stolik i  wygodne siedzisko. Stołu nawet nie chciało mi się myć (a codziennie był pokryty pyłem), żeby usiąść i zjeść. Po 6 latach wywaliłam stół i krzesła, to była świetna decyzja. Lepiej poleżeć i poczytać ;)
Imagine there is no hate

jusia

Oczywiscie,ze ogladalam ten zestaw,ale ja nie mam w ogole zadaszenia.Po drugie taras jest od polnocy.Po trzecie musi byc stol,bo grill,bo dzieci,bo nocne Polakow rozmowy...
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

inkageo

Różne jyskowe i marketowe meble metalowo-szklane miałam, ale one rdzewiały, w najlepszym wypadku po jednym sezonie metal robił się matowy i w plamy. Kwaśne deszcze czy co?
U nas w ikei ostatnio te krzesła były na przecenie po 99 zł, fajne są:
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10177507/
Imagine there is no hate

damka

Cytat: konwalia w 03 Maj 2016, 08:59:59
Ja mam na balkonie Ikea applaro drewniane i nic im nie jest, mają 5 lat

ja to kupilam w tym roku i super ze są takie trwałe :)

salsa

#8
Cytat: jusia w 03 Maj 2016, 08:24:17
Meble ogrodowe-jakie macie,jakie polecacie? Oczywiscie za rozsadna cene (max  2 tys.)
Właśnie sposobimy się do zakupu.Stół (raczej nie okrągły) i max.6 krzeseł.Szerokość stołu ok. 90 cm. Na pewno nie plastik. Niestety również nie drewno :( Meble beda stały na otwartej przestrzeni (bez zadaszenia). Pozostaje tylko metal/aluminium.
ja mam od 3 lat serię Ikeową http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S39898445/
dokupuje tylko coraz wiecej krzeseł
jestem bardzo zadowolona :)

dwa krzesła przestały mi na powietrzu całą zimę , snieg deszcz itp a caly czas jak nowe ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

my na tarasie mamy coś takiego - z możliwością łączenia elementów, np. w jedną dużą kanapę, w trzy lub 4 mniejsze elementy (fotele i pufę)
stolik szklany z nogami z nierdzewki

http://www.artelia24.pl/epona-s-2271.html

i leżaki z Ikei:

golinda

Cytat: inkageo w 03 Maj 2016, 18:58:03metalowo-szklane miałam, ale one rdzewiały, w najlepszym wypadku po jednym sezonie metal robił się matowy i w plamy

bo to musi być stal nierdzewna i to z lepszego sortu ;)

golinda

planujemy jeszcze stół z ławą i krzesłami, mamy specjalnie wydzielone miejsce na to, ale jakoś się zebrać nie możemy

na dworze uwielbiam jeść, dla mnie to kwintesencja lata :)

wrobelek0403

ja mam jakies taniochy z castoramy, kupione w 2009 r. Drewniane i pomalowane. Dopiero w zeszłym roku zaczeła troche farba się łuszczyc. Ale na zime chowam do piwnicy, w lecie stoją i mokną, nic im sie nie dzieje.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login