Autor Wątek: Gdzie jedziecie z dziećmi na wakacje?  (Przeczytany 8170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Odp: Gdzie jedziecie z dziećmi na wakacje?
« Odpowiedź #50 dnia: 10 Mar 2017, 13:52:12 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
golinda, wstawiłam ci linka do hotelu na minorce w tamtym poście, nie wiem czy widziałaś

dzięki, fajne miejsce, ale nie ma opcji dla 2+3
2+2 all. incl. wychodzi 14500
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #51 dnia: 10 Mar 2017, 13:53:31 »
A ja sobie nie wyobrażam wracać na kolację do hotelu, kiedy jest tyyyyle do zobaczenia/zjedzenia na mieście

jak jesteś w mieście, a nie mieścinie
rok temu byliśmy nad Gardą w miejscowości lichej wielkości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj codziennie prawie jadaliśmy w tej samej knajpie... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #52 dnia: 10 Mar 2017, 13:54:09 »
zwierzatko_mojej_mamy, btw bilety na Kretę po niecałe 600 w obie strony

jo_miekka

« Odpowiedź #53 dnia: 10 Mar 2017, 13:56:29 »
My byliśmy w Chorwacji w mieście z dwoma lokalami. Ale też jeździliśmy coś zobaczyć w okolicy przecież. Wszystko zależy od stylu spędzania czasu na tych wakacjach.

justynaaaa2

« Odpowiedź #54 dnia: 10 Mar 2017, 13:57:13 »
dzięki, fajne miejsce, ale nie ma opcji dla 2+3
2+2 all. incl. wychodzi 14500

A no to lipa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ceny kosmos
moi rodzice w maju płacą niecałe 2tys od osoby ale faktycznie mama mówiła że w sezonie szaleństwo
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 10 Mar 2017, 13:57:13 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #55 dnia: 10 Mar 2017, 13:58:18 »
jak jesteś w mieście, a nie mieścinie
rok temu byliśmy nad Gardą w miejscowości lichej wielkości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj codziennie prawie jadaliśmy w tej samej knajpie... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

my byliśmy we wsi na 50 domów na krzyż Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a jakieś 10 km dalej była boska knajpa - święty mikołaj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

jo_miekka

« Odpowiedź #56 dnia: 10 Mar 2017, 14:00:09 »
zwierzatko_mojej_mamy, ona była najboższa z boskich, nie? Pamiętasz te ryby? Matko jedyna, dla samej tej knajpy bym tam pojechała jeszcze raz!

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #57 dnia: 10 Mar 2017, 14:00:31 »
A all wcale nie oznacza że nie mogę zjeść poza hotelem
mi wrodzona oszczędność (lub jakaś inna zaleta lub przywara) nie pozwałaby na wydanie x więcej na all inclusiv, a potem wydawania kolejnej kasy na jedzenie poza hotelem, jesli czeka na mnie zapłacone Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj oczywiście pomijam jakieś dodatki urlopowe, ale za glównymi daniami to już bym nie chodziła szukać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #58 dnia: 10 Mar 2017, 14:01:07 »
zwierzatko_mojej_mamy, ona była najboższa z boskich, nie? Pamiętasz te ryby? Matko jedyna, dla samej tej knajpy bym tam pojechała jeszcze raz!
ja bym tam pojechała jeszcze raz nawet dla samego trytona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko skład musiałby się pokrywać, inaczej żadne knajpy nie pomogą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #59 dnia: 10 Mar 2017, 14:03:36 »
zwierzatko_mojej_mamy, Kreta?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #60 dnia: 10 Mar 2017, 14:05:07 »
jo_miekka, wszystko jedno, jedźmy gdziekolwiek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj byle kupą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj oesu, samolot.... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #61 dnia: 10 Mar 2017, 14:08:48 »
Ja bym chciała samolotem właśnie. Chociaż wolałabym do Norwegii, ale to się robi skomplikowane.

magdalinska

« Odpowiedź #62 dnia: 10 Mar 2017, 14:16:36 »
zwierzatko_mojej_mamy, btw bilety na Kretę po niecałe 600 w obie strony
z krakowa? gdzie to znalazłas?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #63 dnia: 10 Mar 2017, 14:20:08 »
magdalinska, tez nie znalazłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik

« Odpowiedź #64 dnia: 10 Mar 2017, 14:32:45 »
A w temacie lotów to uprzejmie donoszę, że są loty z Katowic do Splitu w sensownych cenach. Chyba się skusimy na tydzień, może w czerwcu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
« Ostatnia zmiana: 10 Mar 2017, 14:32:59 wysłana przez sputnik »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 10 Mar 2017, 14:32:45 »

jo_miekka

« Odpowiedź #65 dnia: 10 Mar 2017, 14:36:06 »
Skyscanner  gorąco polecam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #66 dnia: 10 Mar 2017, 14:45:42 »
jo_miekka, ujdzie, ale na razie nie znalazłam nic w super cenie w interesującym nas terminie, a jestesmy dosc elastyczni (chcemy zmiescic 3 tygodnie miedzy poczatkiem listopada a swietami.

własnie znalazłam goscia na fly4free, który do Patagonii poleciał za 1600 zł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

jo_miekka

« Odpowiedź #67 dnia: 10 Mar 2017, 14:48:16 »
Ryanair lata na Kretę z Krk

magdalinska

« Odpowiedź #68 dnia: 10 Mar 2017, 14:52:21 »
ja nie wiem jak wy znajdujecie te tanie loty, mi ciagle pokazuje jak nei przesiadki, to 4tys za wszystkich. Przy tym zdrowie mozna stracic

magdalinska

« Odpowiedź #69 dnia: 10 Mar 2017, 14:52:59 »
odechciało mi sie lotów, jade do Chorwacji samochodem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #70 dnia: 10 Mar 2017, 14:57:41 »
my lubimy głownie ciepłe jedzenie. na zimno to mogę zestaw sałat, pomidory jakies sałatki zjeść. Tzn kanapki czy bagiete zjem ale codziennie to było by dla mnie słabe rozwiązanie a samą sałatą się nie najem.
Chodzenie na 3 posiłki do knajp przerabialiśmy nie raz na samodzielnych wyjazdach no i to jednak jest pewna logistyka, ze śniadaniami to już w ogóle. No i koszt też znaczny a i na sniadania wcale takiego super wyboru na ciepło nie ma w knajpach i hotelowe śniadania wcale przy nich słabo nie wypadają.

Ponadto w normalnym hotelu jest wybór posiłków, często jest kilka restauracji do wyboru.

Tez dużo zależy od sposobu spełniania wakacji, jak się dużo zwiedza to all jest zbyteczny bo i tak całe dnie poza hotelem się jest
ale jak się dużo spedza czasu na plazy, która daleko od hotelu nie jest to nieraz bliżej jest do hotelu niż do knajpy. Fajnych knajp też nie jest bez liku wokół plaż a często wokół dzikich fajnych plaż nie ma wcale.

No i jak o kosztach rozmawiamy to jedzenie w fajnych knajpach kosztuje sporo o ile nie zamawiamy zestawu sałat i bagiety Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
My na wyjazdach organizowanych samodzielnie bardzo dużo wydajemy na jedzenie w knajpach a raczej alkoholu nie pijemy więc koszt mniejszy, jedno zwykłe danie śniadaniowe na ciepło, jedno danie obiadowe, jedna kolacja (nieraz sa to dwa posiłki bo powiedzmy ciepłe śniadanie i ciepła obiadokolacja a w ciągu dnia zjemy coś mniejszego typu kukurydza, gogry, gyros etc)
A też latac o szukać tańszych knajp na wakacjach to też nic fajnego, nie lubię turystyki knajpowej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

W tym roku znajomi nas wyciągają do Chorwacji. Fajnie, ok 7-8 tys za 4 osoby (tyle samo wydamy z biura nota bene). No i fajnie, już zaczęłam się nakręcać i właśnie się o te knajki zapytałam jak cenowo itd. No i ze fajnie niedrogo ale ...... oni do knajp to głownie na piwko chodza a obiady to w apartamencie gotują ........
Z innych powodow nie pojedziemy z nimi ale tym gotowaniem to mnie "zabili".

Może pojedziemy z innymi, tez do Chorwacji ale na razie kalkuluje koszty i ni huhu mi taniej nie wychodzi jednak jazda autem 24h pozytywnie nie nastraja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (taniej od oferty za ca 8tys za naszą 4 do Bułgarii lub na Kretę)

Z dziećmi jeszcze jest jeden problem, w knajpie zjedzą ile zjedzą a za pół godziny znowu głodne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w hotelu to wysyłam Michała po talerz makaronu/ryżu z sosem, Maję po surówki i już sa najedzeni. Za daleko szukac nie muszę, to co lubia moje dzieci w hotelu jest zawsze (jaja, makaron, ryż, surówki - im więcej nie trzeba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  )

No ale każdemu wg potrzeb Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #71 dnia: 10 Mar 2017, 15:04:19 »
Śniadanie tylko w domu! Jeszcze czego, żeby do knajpy na śniadanie chodzić. To musi być w piżamie na tarasie.
Zresztą my raczej jadamy jeden posiłek w knajpie - obiad, a na kolację grill na chacie. Ugotować coś od czasu do czasu też nie zawadzi.

magdalinska

« Odpowiedź #72 dnia: 10 Mar 2017, 15:08:59 »
ja dobrze, ze moje dzieci mało jedzą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No Szym, to na razie mało, wiadomo, ale Kube to moge za to na rekach nosic. w ubiegłym roku obiad zamawialismy tylko dla siebie, oni od nas troszke poskubali i kazdy był najedzony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na sniadanie piją kakao i chleb z masłem (szym bez masła), wiec sniadań wypasionych nam tez nie potrzeba

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #73 dnia: 10 Mar 2017, 15:09:55 »
Śniadanie tylko w domu! Jeszcze czego, żeby do knajpy na śniadanie chodzić. To musi być w piżamie na tarasie.
trza by było się fryzować od rana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #74 dnia: 10 Mar 2017, 15:11:12 »
a jest opcja, zeby wziac pobyt z wyzywieniem dla dorosłych, a dla dzieci nie? bo oni to z naszych porcji sie najedza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (pewnie nie ma)