Autor Wątek: Gdzie jedziecie z dziećmi na wakacje?  (Przeczytany 7349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalinska

Odp: Gdzie jedziecie z dziećmi na wakacje?
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Mar 2017, 11:28:08 »
ruda w Bułgarii byłas z biurem czy na własną reke?

my w  tym roku do Chorwacji, na własną reke, autem
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

feeling.good

« Odpowiedź #26 dnia: 10 Mar 2017, 11:33:04 »
My do tej pory lataliśmy z Itaką. I niestety zawsze wychodziło to dużo drożej niż organizacja na własną rękę.
W tym roku lecimy na Majorkę. Loty i apartament wykupiliśmy sami.

fasolka1980

« Odpowiedź #27 dnia: 10 Mar 2017, 11:52:20 »
my mamy wesele za granicą i to nam zorganizowało wakacje w tym roku skutecznie...

golinda

« Odpowiedź #28 dnia: 10 Mar 2017, 12:11:09 »
W tym roku lecimy na Majorkę. Loty i apartament wykupiliśmy sami.

ile was to wyniosło?
i gdzie dokładnie? poproszę link Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #29 dnia: 10 Mar 2017, 12:30:41 »
tak, niestety. jest fajny hotel z apartamentem dwie sypialnie. za 4 os. 12300, za 5 osób w tym samym apartamencie 17.000. za tydzień! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Przy 5 osobach to chyba najlepiej całe mieszkanie na airbnb, no ale odpadają Ci wtedy takie udogodnienia jak opieka nad dziećmi, baseny itp.  Wynajelismy na tydzień w maju mieszkanie w Palmie 4os dorosłe 1400zl. Można było taniej, ale zależało nam na dwóch sypialniach.
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 10 Mar 2017, 12:30:41 »

feeling.good

« Odpowiedź #30 dnia: 10 Mar 2017, 12:49:52 »
ile was to wyniosło?
i gdzie dokładnie? poproszę link Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

loty 1300 zł, apartament 3200 za 12 nocy

Jeszcze tylko auto musimy wynająć.

golinda

« Odpowiedź #31 dnia: 10 Mar 2017, 13:00:26 »
No właśnie mi się nie chce już bawić w to wszystko - osobno hotel, żarcie, samolot, samochód. Mam na co dzień w pracy organizację wszystkiego co tylko można zorganizować, więc niech na wakacjach chociaż ktoś to robi za mnie.

wrobelek0403

« Odpowiedź #32 dnia: 10 Mar 2017, 13:03:54 »
golinda, nie dziwie Ci sie.

ja sie coraz bardziej łamie nad agencją trekingową, wyjazd samemu zaczyna mnie przerastać. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

golinda

« Odpowiedź #33 dnia: 10 Mar 2017, 13:06:58 »
i w ogóle najbardziej bym chciała all incl. - żebym nie musiała się martwić tym, że dzieci głodne, że trzeba im dać jest
wszystko na miejscu - idziesz, bierzesz, pijesz, jesz.

ja jestem naprawdę wykończona całą tą logistyką...

problem jest taki, że lecimy z sąsiadami (bo to przyjaciółka Niny) i oni z kolei nie chcą all. incl. z TUI, bo byli i niby straszny tłok
sami wolą organizować sobie jedzenie.
ja się na to nie godzę. nie będę robiła śniadań na wakacjach. to jest absurd.

Angie

« Odpowiedź #34 dnia: 10 Mar 2017, 13:17:53 »
golinda rozumiem cię. Lena na wakacjach jest ciągle głodna. Dla mnie opcja jedzenia w hotelu,
to jest super sprawa.  Nienawidzę przygotowywać sobie żarcia na wyjazdach.
Dlatego u nas zawsze all inc.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #35 dnia: 10 Mar 2017, 13:18:25 »
A jak ty masz trójkę dzieci, to się nie zastanawiaj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jedziecie w ścisłym sezonie?>

wrobelek0403

« Odpowiedź #36 dnia: 10 Mar 2017, 13:18:50 »
golinda, a nie mozecie do tego samego hotelu jechac na all i na hb np?

feeling.good

« Odpowiedź #37 dnia: 10 Mar 2017, 13:22:48 »
dla nas własnie all inc. nie sprawdza się. Moje dzieci nie jedzą tego, co dają w hotelach. Ja zresztą też nie lubię hotelowego żarcia. Wolimy pochodzić po różnych knajpach i spróbować różnych rzeczy. Na śniadanie to oni najchętniej i tak wypijają kakao i zjadają bułkę. Pory posiłków też są ograniczeniem.
Dzińki są jeszcze male, więc dla Was może i wygodniej z all inc.

jo_miekka

« Odpowiedź #38 dnia: 10 Mar 2017, 13:23:16 »
My tylko na własną rękę. Nic nie cieszy tak, jak śniadanie w piżamie na tarasie przedłużające się do późnych godzin popołudniowych  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mnie hotel jednak jakoś ogranicza. Wolę sama.

justynaaaa2

« Odpowiedź #39 dnia: 10 Mar 2017, 13:29:05 »
golinda, wstawiłam ci linka do hotelu na minorce w tamtym poście, nie wiem czy widziałaś

co do wakacji all i to jeszcze z dziećmi to się zgadzam
Dla mnie gotowanie na wakacjach to jakaś pomyłka, to totalne zaprzeczenie idei wakacji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 10 Mar 2017, 13:29:05 »

feeling.good

« Odpowiedź #40 dnia: 10 Mar 2017, 13:30:43 »
gotowania tez sobie nie wyobrażam. Na co dzień prawie nie gotuję, więc na wakacjach tym bardziej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Za to uwielbiam szukać dobrych miejsc do zjedzenia.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #41 dnia: 10 Mar 2017, 13:34:15 »
Dla mnie gotowanie na wakacjach to jakaś pomyłka, to totalne zaprzeczenie idei wakacji
co komu pasi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dla mnie totalnym zaprzeczeniem wakacji jest jedzenie tego, co mi dają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie jadam na śniadania musli i niczego na słodko, zwykle zostawał mi kawał chleba z fetą i górą oliwek w grecji albo podejrzanie skiśniety ser i wędliny w turcji (ja wiem, że to taki smak, ale dla mnie nieakceptowalny) - no trudno, żeby mnie to cieszyło, oliwki, nawet góry oliwek jeszcze mi wakacji nie zapewnią Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

jo_miekka

« Odpowiedź #42 dnia: 10 Mar 2017, 13:35:21 »
A ja sobie nie wyobrażam wracać na kolację do hotelu, kiedy jest tyyyyle do zobaczenia/zjedzenia na mieście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Gotowania też nie wykluczam.

jo_miekka

« Odpowiedź #43 dnia: 10 Mar 2017, 13:38:25 »
A to nie o to chodzi, że nie jadam czegoś, chodzi o swobodę i wolność jedzenia gdzie i jak się chce.

niewiemjaka

« Odpowiedź #44 dnia: 10 Mar 2017, 13:38:57 »
ja tez nie znosze gotowania, zdecydowanie wole restauracje, kiedys robillismy jeszcze sniadania we wlasnym zakresie, ale nie chce mi sie nawet sniadan robic
o gotowaniu czegos na obiad to w ogole nie wspomne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie nie i jeszcze raz nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wole poprobowac innych nowych rzeczy, nigdy nie tak nie ugotuje jak inni to zrobia za mnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #45 dnia: 10 Mar 2017, 13:40:11 »
jo_miekka, a to też, szlag mnie trafiał na feriach, bo wszystko było podporządkowane godzinom......

A to nie o to chodzi, że nie jadam czegoś
inaczej byś gadała w bananowym hotelu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja jadam wiele rzeczy, czasem i takie, co niekoniecznie chcę, ale na wakacjach chce jadać po wakacyjnemu, czyli CAŁKIEM to, co ja chcę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #46 dnia: 10 Mar 2017, 13:41:14 »
jedziecie w ścisłym sezonie?>

tak, lipiec

jo_miekka

« Odpowiedź #47 dnia: 10 Mar 2017, 13:41:26 »
zwierzatko_mojej_mamy, no jasne.

malutenka

« Odpowiedź #48 dnia: 10 Mar 2017, 13:44:51 »
No właśnie mi się nie chce już bawić w to wszystko - osobno hotel, żarcie, samolot, samochód. Mam na co dzień w pracy organizację wszystkiego co tylko można zorganizować, więc niech na wakacjach chociaż ktoś to robi za mnie.
A to rozumiem, że Ci się nie chce.

justynaaaa2

« Odpowiedź #49 dnia: 10 Mar 2017, 13:51:23 »
zwierzatko_mojej_mamy, dlatego napisałam że dla mnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja wybredna jestem, w domu nie jem niewiadomo czego więc i na wakacjach nie wybrzydzam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A all wcale nie oznacza że nie mogę zjeść poza hotelem
« Ostatnia zmiana: 10 Mar 2017, 13:53:25 wysłana przez justynaaaa2 »