Autor Wątek: Gdzie jedziecie z dziećmi na wakacje?  (Przeczytany 8174 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Odp: Gdzie jedziecie z dziećmi na wakacje?
« Odpowiedź #200 dnia: 17 Mar 2017, 08:28:17 »
Marax a mając tę kartę możesz kupić bilety dla całej rodziny czy dla każdego pasażera musi być osobna karta?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #201 dnia: 17 Mar 2017, 09:12:06 »
marax, jak działa karta Wizzair?
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

Kasia

« Odpowiedź #202 dnia: 17 Mar 2017, 09:13:53 »
marax, jak działa karta Wizzair?
jest niższa cena za bilety
jak jesteś zalogowana na wizzair (nawet bez karty) to widzisz dwie ceny, wyższa dla wszystkich, niższa dla posiadaczy karty

marax

« Odpowiedź #203 dnia: 17 Mar 2017, 09:28:21 »
Są dwa rodzaje kart . Pierwsza tańsza Max 2 bilety . Druga rodzinna i chyba Max 10 ale tez droższa . Co do pogody to jeździmy już któryś rok i na prawdę jest świetna. kasia musisz się przygotować ze tam sporo rzeczy będzie zamknięte bo to jeszcze u nich nie sezon .

malutenka

« Odpowiedź #204 dnia: 17 Mar 2017, 09:29:30 »
Nie obrazilabym się jeszcze gdyby raczyli latać z Krakowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dzięki Kasia!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #204 dnia: 17 Mar 2017, 09:29:30 »

Kasia

« Odpowiedź #205 dnia: 17 Mar 2017, 09:34:20 »
kasia musisz się przygotować ze tam sporo rzeczy będzie zamknięte bo to jeszcze u nich nie sezon .
wiem, to mi nie przeszkadza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj morze będzie, plaża będzie. 23 czerwca przyjeżdzaja polscy animatorzy.
Nesebar i inne atrakcie będą dostępne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj sklepiki na promenadach mogą być pozamykane, nie przeszkadza mi to

Kasia

« Odpowiedź #206 dnia: 17 Mar 2017, 09:34:47 »
Są dwa rodzaje kart . Pierwsza tańsza Max 2 bilety . Druga rodzinna i chyba Max 10 ale tez droższa
o super, dobrze wiedzieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj