Gdzie jedziecie z dziećmi na wakacje?

Zaczęty przez golinda, 27 Kwi 2016, 13:22:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Cytat: dragonfly w 14 Mar 2017, 18:48:12
no ale wiesz, jeden usmiech, ze dostaly te zasrane parowki - to wynagradza wszystko, nie? lol lol lol

no jachaaaaa!!! lol

jo_miekka

U mnie nie ma żadnego jedzenia na życzenie. Wybierać z tego, co jest i sio. Na wakacjach zasady są te same.
Trzeba robić takie śniadania, przy których nie ma dużo roboty.


golinda

u mnie na pół-życzenie

np.: zjecie jajecznicę czy grzanki?

nie że pytanie otwarte :D nie ma mowy!


magdalinska

ale te wasze dzieci wybredne ;) Szym dostaje bułe do łapy, Kubie do bułki/chleba dorzuce masło, raz na jakis czas dostaną parówki. ja sie nie przemeczam, czy to wakacje czy zwykły weekend ;)

jusia

Cytat: dragonfly w 14 Mar 2017, 19:28:56
u nas w niedziele zawsze sa nalesniki lol


U nas też,Michał robi :)
I kawa i kakao do łóżka,Michał robi :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

jusia

Ja chciałabym nie robić nic na wakacjach,ale my zawsze jezdzimy w taka głuszę,że się nie da tak i muszę gotować..
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

salsa

Cytat: golinda w 14 Mar 2017, 18:41:58
to jest zupełnie na marginesie, czy ktoś jest w tym osamotniony czy nie.

dla mnie core'em tematu jest twoja hiperbola. nerwicowe nakręcanie przesady.

ja tak mowię, jak Ty
A. zje a L. się obrazi i nie zje lol
ale coz - ona i tak czerpie energię z kosmosu i nawet jak zrobię co innego, to wcale nie musi tego zjeść, jej w sumie wystarcza banan na śniadanie lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

Cytat: magdalinska w 14 Mar 2017, 20:12:04
ale te wasze dzieci wybredne ;) Szym dostaje bułe do łapy, Kubie do bułki/chleba dorzuce masło, raz na jakis czas dostaną parówki. ja sie nie przemeczam, czy to wakacje czy zwykły weekend ;)
i co do tej bułki? nic?
u mnie A. zje wszystko, choć pieczywa niewiele raczej, zje warzywa, wędliny twarożki, makrele, pastę z tuńczyka, jajka, jajecznice, naleśniki, kiełbaski itp. , co tam mu dam
on jest jak prawdziwy facet :P
L. nie zja prawie nic - glownie np. twarożek i plaster pomidora, albo białko z jajka (bo zołtka już nie) , ewentualnie banana
i kawe inke żłopie bo myśli ze to zwykła (robie jej z mlekiem spienionym z ekspresu :P)

moje dzieci słabo natomiast z chlebem, bułkami. Czasem ale najczęściej odrobinke
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: dragonfly w 14 Mar 2017, 19:28:56u nas w niedziele zawsze sa nalesniki

a kiedy sa jajka po benedyktynsku? ;)

Ja dzisiejszy dzien rozpoczelam omletem z truskawkami. Mniam :)



"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Cytat: jo_miekka w 14 Mar 2017, 19:04:17Trzeba robić takie śniadania, przy których nie ma dużo roboty.

Ale czlowiek chce zjesc czasem, cos innego niz kanapka albo owsianka ;)

I nie chce mi sie stac godzine i smazyc nalesniki. Albo racuchy drozdzowe, kiedy musialabym najpierw wstac o 6 rano, zrobic ciasto, zeby 2 godziny odstalo.
Nieeeee.





"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

ja w sumie bardzo lubię i śniadania hotelowe i tez takie w piżamie na tarasie z fajna ekipą i własną robocizną - kazda opcja może być fajna i kazda  moze dac po tyłku ;)
zdarzyły nam się jjuz niefajne śniadania hotelowe oraz wyjazd z taka para, która nie chciała robic wspólnych śniadanek, robili sobie cos tam swojego i szybko zjadali nie czekając na innych - każdy wiec jadł cos we własnym zakresie i wio z chałupy. Towarzysko był to super wyjazd, bawiliśmy się fajnie, ale poza wspólnym piciem winka wieczorami nie było zadnej wspólnej konsumpcji
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

doda, jak zrobisz jej ta sama inke z mlekiem podgrzanym w rondelku to nie wypije, jeszcze się obrazi :D
chodzi po kuchni i woła "lila Kawa" lol 
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)


mayagaramond

dragonfly lubie te i te.

Jesli z bekonem, to musi byc prawdziwy (czyli wieprzowy), a nie jakies wolowe albo indycze wynalazki ;) Tylko mnie sie nie chce robic sosu holnederskiego. Pozniej musze beze robic, bo zostaja bialka lol lol

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magdalinska

Cytat: salsa w 15 Mar 2017, 09:04:10
i co do tej bułki? nic?
no nic, Kuba to czasami plasterek szynki dorzuci, Szym nic, nawet z masłem nie zje. je na sniadanie albo kaszke z jabłkiem, albo bułke. No czasami parówki im dam dla urozmaicenia jadłospisu ;)

no mowie, ze te wasze dzieci to takie wybredne :D

malutenka


ziuta

#168
Cytat: jo_miekka w 14 Mar 2017, 19:04:17Trzeba robić takie śniadania, przy których nie ma dużo roboty.
takie to ja robię w domu! :D
na wakacjach lubię na wypasie ;) zwłaszcza, jak ktoś może to zrobić za mnie
dla mnie to nieodłączny element wypoczynku

salsa

Cytat: malutenka w 15 Mar 2017, 13:28:37
boska lol lol

ale mało elegancka bo uwielbia wypijać łyżeczką (najpierw wyjada piankę z mleka ) i przez to pije obwiązana pieluchą tetrową, bo zachlapuje sobie tors lol damessa
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

jo_miekka

Cytat: ziuta w 15 Mar 2017, 14:32:39
takie to ja robię w domu! :D
na wakacjach lubię na wypasie ;) zwłaszcza, jak ktoś może to zrobić za mnie
dla mnie to nieodłączny element wypoczynku
Tak sobie myślę... nie uprawiam naleśników na śniadanie, ale żadne inne śniadanie nie kojarzy mi się z wielką robotą. Jajecznica to 5 minut. Kiełbaski czy jakieś parówki tyle co do garnka włożyć.
Zwykle na wyjazdach wykładamy na stół wszystko, co mamy i mamy szwedzki stół, no jak w hotelu ;) Ewentualnie ktoś ma ochotę zrobić coś na ciepło, to zbiera chętnych na te jaja czy kiełbaski. I tyle.
Ale dyskusja faktycznie do kitu lol

mayagaramond

Cytat: jo_miekka w 15 Mar 2017, 16:44:36no jak w hotelu


w hotelu sa jeszcze jajka w koszulkach, po benedyktynsku, omlety, gofry :dreaming:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

Cytat: doda w 15 Mar 2017, 18:13:42
Zupełnie do kitu. To tak jakby sie przekonywać ze kolor niebieski jest ładniejszy od zielonego
Ale nie jest? 😉😂

marax

my jedziemy budżetowo. Mamy kupione bilety do Bulgari tam apartament za 3000. Zamkniemy się z lotem i hotelem w 6000

Kasia

a jedzenie ile was wyniesie?

my kupiliśmy wycieczkę all 4* z Aquaparkiem za niecałe 8000 :) na 10 dni

marax za ile trafiłaś bilety?