Autor Wątek: Gdzie jedziecie z dziećmi na wakacje?  (Przeczytany 7350 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jusia

Odp: Gdzie jedziecie z dziećmi na wakacje?
« Odpowiedź #100 dnia: 12 Mar 2017, 19:50:10 »
Golinda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj myślę,że śmigniecie bez postojów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

martullek

« Odpowiedź #101 dnia: 12 Mar 2017, 23:24:24 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Martullek, sonatina nocujecie gdzies po drodze,czy jedziecie bez przerwy?
jedziemy z noclegiem w Austrii. w zeszłym roku w drodze "do" robiliśmy dwa noclegi - J miała rok, z powrotem daliśmy radę z jednym, choć koniec był już ciężki.

w Breli bylismy dwa razy - raz tu: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w zeszłym roku tu: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj oba dość wysoko, miasteczko jest na wzgórzu w większości. przy plaży ceny zabijają. jakbym miała jechać znowu brałabym w innej dzielnicy - Brela ciągnie się przez kilka km. te dwa są w ścisłym centrum

sonatina

« Odpowiedź #102 dnia: 13 Mar 2017, 10:04:13 »

W zeszłym roku jechaliśmy bez typowego noclegu. Był przystanek, na trzy godz. drzemki dla kierowcy.  W tym roku planujemy tak samo. To dla nas dobre rozwiązanie. Dzieci duże: 7, 9 , 11 - dają bez problemu radę. Ja też oczywiście prowadzę, ale w dzień Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
 Nie wiem jeszcze gdzie pojedziemy. W zeszłym roku było wszystko na mega spontana.  Spakowaliśmy się i pojechaliśmy. Dosłownie.
W tym roku decyzja gdzie wydaje się kłopotliwa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

salsa

« Odpowiedź #103 dnia: 13 Mar 2017, 10:04:23 »
Jusia, my jedziemy całość na raz, ale z Krakowa mamy bliżej, zmienimy się koło Wiednia, jedziemy nocą
w październiku zajęło nam to 12 godzin Z Krakowa do Omisia (miejscowość za Spiltem )
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #104 dnia: 13 Mar 2017, 10:14:45 »
ja mam namiary na polska babeczke, ktora ma apartamenty rozne na wyspie Pag, zapytalam nawet o jakies propozycje na lipiec, podeslala mi kilka ofert, ceny 60-70 euro za dobe (2 sypialnie)
jakby ktos chcial
ceny w czerwcu oczywiscie sa nizsze
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 13 Mar 2017, 10:14:45 »

salsa

« Odpowiedź #105 dnia: 13 Mar 2017, 10:36:07 »
my na druga połowe września czegos szukamy

Kasia

« Odpowiedź #106 dnia: 13 Mar 2017, 10:42:45 »
w październiku zajęło nam to 12 godzin Z Krakowa do Omisia (miejscowość za Spiltem )

zazdroszczę tej odległości, tak to można jechać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
my tak nad Balaton jechaliśmy, z dwoma postojami na karmienie, 12h Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj spokojnie można jechać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

My chyba jednak Bułgarie zaliczymy w czerwcu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
znalazłam pasujaca nam ofertę na 10-11 dni.

Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #107 dnia: 13 Mar 2017, 10:53:09 »
zazdroszczę tej odległości, tak to można jechać
Kasia, od nas to było około 1300 km, głownie autostradami, ruch niewielki, nawet nie trzeba było cisnąć za bardzo, spokojnie takie 140-160 km/h - tak ustawialiśmy Tempomat
po drodze jeden przystanek na zakup winiet i jakieś jedno sikanie, dzieci przespały cała drogę , zatrzymaliśmy się tylko na zakup winiet i jakies jedno siku po drodze
« Ostatnia zmiana: 13 Mar 2017, 10:53:56 wysłana przez salsa »

sonatina

« Odpowiedź #108 dnia: 13 Mar 2017, 10:54:39 »
My jedziemy w drugiej połowie sierpnia. Na wypoczynek.
Pod koniec lipca zaliczamy jeszcze wycieczkę Disneyland plus zwiedzanie Paryża.

salsa

« Odpowiedź #109 dnia: 13 Mar 2017, 10:56:51 »
My w sierpniu tydzień u mojej babci na Lubelszczyźnie - prawdziwa agroturystyka, chcemy przy okazji zobaczyć Zamość i Zwierzyniec

niewiemjaka

« Odpowiedź #110 dnia: 13 Mar 2017, 11:15:39 »
my jak do Chorwacji to bysmy jechali z Gliwic, a powiedzcie mi, czy na trasie do Chorwacji sa jakies przestoje na granicy ? trzeba gdzies dluzej czekac czy cos ?
« Ostatnia zmiana: 14 Mar 2017, 12:05:54 wysłana przez niewiemjaka »

salsa

« Odpowiedź #111 dnia: 13 Mar 2017, 11:30:53 »
my jak na Chorwacje to bysmy jechali z Gliwic, a powiedzcie mi, czy tak na trasie na Chorwacje to sa jakies przestoje na granicy ? trzeba gdzies dluzej czekac czy cos ?

jak jedziesz w sezonie i w środku dnia to trochę się korkuje, jak jedziesz w nocy to nad ranem jest luz
« Ostatnia zmiana: 13 Mar 2017, 11:31:09 wysłana przez salsa »

jusia

« Odpowiedź #112 dnia: 13 Mar 2017, 21:30:37 »
Niewiemjaka ja jestem zainteresowana,podeslij prosze

salsa

« Odpowiedź #113 dnia: 13 Mar 2017, 21:33:52 »
Niewiemjaka ja też poproszę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

martullek

« Odpowiedź #114 dnia: 14 Mar 2017, 07:57:07 »
niewiemjaka w dzień zwykle jest korek na granicy słoweńsko-chorwackiej. Chorwaci sprawdzają paszporty i się w tym miejscu korkuje. czasem potrafi być korek od miejscowości Ptuj - jak wracaliśmy w zeszłym roku to ludzie tak stali. to była sobota, czyli najpopularniejszy dzień na przyjazd

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 14 Mar 2017, 07:57:07 »

magdalinska

« Odpowiedź #115 dnia: 14 Mar 2017, 08:24:29 »
do Chorwacji na paszportach? czy z dowodem?

sonatina

« Odpowiedź #116 dnia: 14 Mar 2017, 08:46:24 »
Na dowodach.

golinda

« Odpowiedź #117 dnia: 14 Mar 2017, 10:43:31 »
no właśnie - że się tak czepnę - jeździmy do Chorwacji, a nie na Chorwację
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #118 dnia: 14 Mar 2017, 10:52:35 »
Już Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #119 dnia: 14 Mar 2017, 11:22:32 »
Na dowodach.
no, bo zbladłam, nikt z nas nie ma paszportu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cumberland

« Odpowiedź #120 dnia: 14 Mar 2017, 12:10:41 »
a my od ubiegłego roku pokochaliśmy znów polskie morze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
imo dzieciaki bawiły się rok temu w Pogorzelicy znacznie lepiej niż w Turcji rok wcześniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
w tym roku też polskie morze w czerwcu

ziuta

« Odpowiedź #121 dnia: 14 Mar 2017, 12:59:54 »
mayagaramond,  ale dobrych sniadan w hotelu all tego typu jak na wakacje z dziecmi, nie uswiadczysz.
oczywiście, że uświadczysz! tylko musi być dobry hotel
uwielbiam śniadania hotelowe...  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
myśl o planowaniu, zakupach, przygotowywaniu, sprzątaniu przyprawia mnie o dreszcze, ten chce to, a ten tamto, a ten jeszcze coś innego, a w hotelu tyle pysznych dań do wyboru, dla każdego wg potrzeb, na ciepło, na słodko, co kto lubi
plus te wszystkie świeże owoce...
i na koniec słodkości do porannej kawy, ach!
mogłabym tak długo, zawsze nas wyganiają jako ostatnich z hotelowych restauracji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda, chciałam podrzucić nasz hotel z Majorki z ubiegłego roku, ale widzę, że już kupione, więc nie mącę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #122 dnia: 14 Mar 2017, 13:05:23 »
właśnie też nie wiem skąd przekonanie że na all nie ma dobrych śniadań
moim zdaniem są dobre i jest taki wybór, że nie wiem co jeszcze można by dostać do jedzenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może to kwestia hotelu, ale my na ogół dobrze trafiamy.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #123 dnia: 14 Mar 2017, 13:16:39 »
golinda, chciałam podrzucić nasz hotel z Majorki z ubiegłego roku, ale widzę, że już kupione, więc nie mącę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dzięki, kupiona Minorka i im więcej o niej czytam, tym bardziej się cieszę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

na Majorce już zresztą byliśmy. To nie Sosnowiec, żeby tam jeździć co tydzień Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #124 dnia: 14 Mar 2017, 13:41:44 »
golinda, z ciekawości ile was to wyszło?