Dlaczego kupujesz kosmetyki w internecie?

Zaczęty przez errata, 20 Kwi 2016, 12:41:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

errata

potrzebuję informacji jak w temacie. Będę polewać oczywiście  :drinki:

rubin04

Ja nie kupuję, ale ja ogólnie mało kosmetyków kupuję.
Jak juz to zaliczam jakiegos Rossmana gdzie mogę dotknąc, zobaczyc.

o, perfumy to jeszcze w necie moge kupic bo taniej trochę ale zawsze mam leki czy oryginalne.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ziuta

#2
1. bo jest większy wybór
2. bo oszczędzam czas (jak kupuję coś ze swojego stałego zestawu, to nie muszę już wąchać/oglądać/testować, wiem dokładnie, co chcę kupić)
3. bo jest taniej

Kasia


errata


zwierzatko_mojej_mamy

ja rzadko kupuję w necie, ale zdarzało mi się na allegrze wyczaić jakiegoś sprzedawcę z dobrymi cenami i jedną opłatą za przesyłkę i kupowałam wtedy dużo więcej niż zamierzałam - tzn wszystko potem zużyłam radośnie, ale w rossmanie idę zadaniowo z listą, często dla całego domu i przy tabletkach do zmywarki, srataśmie i płynie do płukania w koszyku już jakoś tracę wenę na kosmetyczno-kolorowym, po prostu chcę wyjść i odhaczyć, a w necie nie dość, że tanio, to spokojnie przy winie se wybrałam i maseczke z glinki i polerki do paznotow i inne fajne rzeczy, na które w sumie mi czasu brak normalnie
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Ja kupuje, bo mogę sobie poczytać recenzje i znaleźć dokładnie to, czego,potrzebuje bez latania po pierdyliardzie sklepów fizycznych. Cena w porównaniu do sklepów normalnych jest kwestia drugorzędna.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Kasia

Cytat: errata w 20 Kwi 2016, 13:09:14
A jeśli nie to dlaczego?
mało kosmetyków kupuję i nie jestem przywiązana do jakiejś szczególnej marki, produktu.
nie kupuję też drogich kosmetyków więc koszty przesyłki za bardzo zawyżałyby mi koszt zakupy, wyszłoby drożej niż stacjonarnie.
kupuję na bieżąco przy okazji regularnych wizyt w Rossmanie.

Online kupuje głownie droższe perfumy oraz zapas gum stylizacyjnych do włosów dla D + dodakowo sobie kupuję big butlę odzywki lub maski do włosów (produkty fryzjerskie).

malutenka

Kupuję, jeśli nie ma towaru w stacjonarnych sklepach (wszystkie koreańskie kosmetyki i oleje niektóre) oraz jeśli cena czegos+przesyłka jest niższa od sklepowej. W obydwu przypadkach i tak najpierw robię backround skladow/recenzji. Kolorówkę kupuję tylko, jak już taką mialam.

wrobelek0403

kupuję, jesli nie mogę znalezc stacjonarnie lub jesli cena w necie jest korzystna.


z cieniami sie kiedys naciełam, na zdjeciu były liliowo- filoletowe, przyszły beżowo-brązowe :/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 20 Kwi 2016, 15:03:50na zdjeciu były liliowo- filoletowe

chciałaś sobie podbić oko na fioletowo? serio? :D

wrobelek0403

Cytat: golinda w 20 Kwi 2016, 15:36:42
chciałaś sobie podbić oko na fioletowo? serio? :D


dlaczego zaraz podbić? :knuje:

eee, ja lubie odcienie fioletu, pasują mi do typu urody. Nie maluje przeciez całego oka, tylko robie kreske.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Kupuję w necie, bo taniej, szybciej i wygodniej.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Justynna

Kupuję w necie kosmetyki, których nie mam stacjonarnie. I często dlatego, że jest taniej i szybciej :)

magdalinska

w necie kupuję to, co jest tańsze niz stacjonarnie. ale raczej nic z kolorowych kosmetyków, przewaznie baze pod cienie, maske, szampon do włosów

errata

Dzięki wielkie dziewczyny  :drinki:  Jesteście bardzo pomocne :)

niewiemjaka

ja bede musiala kupic tusz inkowy na alegro znowu, bo nie moge dziada znalezc w stacjonarnym :D
poza tym bardzo malo kupuje kosmetykow i jade zazwyczaj podobnym zestawem, ktory wiem gdzie moge kupic stacjonarnie, korzystam tez z promocji w Rossmanie na kolorowke, tej za 50%

konwalia

Kupuję jak jest taniej i robię zapas, np szampony, odżywki i pasty do zębów,  dorzucam coś wtedy co ciekawe i nie ma stacjonarnie.  Kolorowe kupuję w Rossmannie w promocji,  sporadycznie inne też. Kremy zwykle dostaję. Żele, mydła zwykle online lub Rossmann.

salsa

ja b. rzadko kupuje w necie kosmetyki, choć lubie internetowe zakupy
ale kosmetyki wolę stacjonarnie : najczęściej kupuje przy okazji , albo na promocjach
lubię sobie wziąć do reki przeczytać skład, powąchać itp.
także kosmetyki to stacjonarnie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

OlaFasola

Kupuje baaaardzo rzadko. Na kolorowce się kilka razy nacielam, bo kolor był zupełnie inny niż moje wyobrażenie. Jeśli już zamawiam,  to rzeczy które są stacjonarnie niedostępne

zuzia

ja rzadko kupuję kosmetyki w necie, najczęściej dlatego, że koszt przesyłki powoduje, że całość jest małoopłacalna.

salsa

ja w necie kupuje tylko rzeczy do koloryzacji włosów bo jest sporo taniej - kupuje zapas na dłużej i zawsze ten sam kolor, dlatego nie ma potrzeby latach po sklepach fryzjerskich
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)