Autor Wątek: damskie buty do biegania  (Przeczytany 1695 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

damskie buty do biegania
« dnia: 11 Kwi 2016, 08:19:31 »
biegaczki - jakie macie? co polecacie?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

Odp: damskie buty do biegania
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Kwi 2016, 08:28:11 »
Drugą parę Mizuno Wave Endeavor. Pierwszą zadeptałam prawie na śmierć, czasem jeszcze na fitnesy zabieram. Alw buty do biegania trzeba mierzyć i wyczuć. Ja nie lubię z dużą amortyzacją, asicsy sprzedałam po dwóch pobieganiach. Mizuno na nic nie zamienię, chociaż kuszą mnie takie minimalistyczne z tej firmy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

szelma

« Odpowiedź #2 dnia: 11 Kwi 2016, 08:40:33 »
Ja posiadam:
Skora Form
Merrell Bare Access 2
Vivobarefoot Evo
Nike Free 4.0
Moje poglądy i porady już zresztą znasz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

« Odpowiedź #3 dnia: 11 Kwi 2016, 09:01:01 »
ja mam saucony, wczesniej miałam new balance. Tez jestem z frakcji, ze buty trzeba mierzyc. Saucony kupiłam rozmiar wieksze niz miałam NB.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #4 dnia: 11 Kwi 2016, 09:02:48 »
Znam, ale Twojej stajni nie znałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 11 Kwi 2016, 09:02:48 »

mobka

« Odpowiedź #5 dnia: 11 Kwi 2016, 10:13:05 »
Kupiłam adidasy Energy boost ostatnio. Zadowolona jestem. A Factory za 200zl.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #6 dnia: 11 Kwi 2016, 10:34:57 »
Wszystkie boosty są bardzo miękkie - nie wszystkim to może pasować. Mój tata ma i nie mógł w nich biegać - mówił, że miał wrażenie, że z każdym krokiem się zapada w nich. Uzywa do chodzenia tylko.

mobka

« Odpowiedź #7 dnia: 11 Kwi 2016, 13:03:45 »
To prawda, mają dużą amortyzację, ale ja takich szukałam.

suegro

« Odpowiedź #8 dnia: 11 Kwi 2016, 13:05:39 »
Tylko mierzenie.
Zwierz, przejdź się do sklepu biegacza na Opolskiej.
Mnie dobrali tam Nike Lungarlide.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #9 dnia: 11 Kwi 2016, 16:59:46 »
już byłam, pomierzyłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj szybka jestem, no ale cóż, nie ma czasu do stracenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i jak się okazuje po powrocie do kompa, takie jak su Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ciekawe, czy kolor też taki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nike lunarglide 7, wymierzyłam pół factory, te były najlepsze, drugie w kolejce były asicsy do triatlonu

mobka

« Odpowiedź #10 dnia: 11 Kwi 2016, 20:03:52 »
To kiedy zaczynasz biegać?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #11 dnia: 11 Kwi 2016, 20:09:14 »
mobka, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dobre pytanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj polewam za factory Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nigdy tam nie byłam, jak wspomniałaś to postanowiłam pojechać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #12 dnia: 11 Kwi 2016, 20:59:58 »
i jak się okazuje po powrocie do kompa, takie jak su   ciekawe, czy kolor też taki  nike lunarglide 7

Ja kupowałam 2 lata temu i mam Lungarlide 5. I kolor brzydszy, taki oczojebny. Ale biega się w nich bosko, właśnie wróciłam. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #13 dnia: 16 Kwi 2016, 13:50:29 »
Zwierzątko jak buty się spisują? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #14 dnia: 20 Kwi 2016, 09:50:00 »
mobka, z małym wstydem stwierdzam, że jeszcze nie wiem, albo pizgało, albo padało, albo byłam wyjechana, albo padałam na ryj, jeszcze nie odpalałam butów, a wstyd mały, bo odpaliłam rower Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 20 Kwi 2016, 09:50:00 »

suegro

« Odpowiedź #15 dnia: 20 Kwi 2016, 16:16:39 »
albo pizgało, albo padało

Trudno uwierzyć, że mieszkamy przy tej samej ulicy.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #16 dnia: 20 Kwi 2016, 17:11:05 »
Trudno uwierzyć, że mieszkamy przy tej samej ulicy.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

oj, kamon, na Twojej nie padało ostatnio? :> temperatura była jaka?

ostatnio zapytałaś chyba jo, cytuję "jaka to jest nieprzyjemna pogoda?" też ze zdziwieniem (przynajmniej ja tak odebrałam) -  no jak ktoś mówi, że nieprzyjemna była dla niego, to nieprzyjemna, end of story, każdemu może byc nieprzyjemnie w innej chyba, nie? :> poza tym z Toba akurat gadałam na temat biegania i zdaje się, że do tego wszystkiego ostatnio miałam inną przeszkodę, więc na boga, bez szyderstw, no

suegro

« Odpowiedź #17 dnia: 20 Kwi 2016, 19:24:45 »
ostatnio zapytałaś chyba jo, cytuję "jaka to jest nieprzyjemna pogoda?" też ze zdziwieniem (przynajmniej ja tak odebrałam) -  no jak ktoś mówi, że nieprzyjemna była dla niego, to nieprzyjemna, end of story, każdemu może byc nieprzyjemnie w innej chyba, nie? :>

Nie ze zdziwieniem tylko zaciekawieniem właśnie.
Na strefie mamy fanki i niefanki deszczu, śniegu vel cośtam białego, upału, nieupału i wielu wielu innych.  A że jo zawsze mi się jawiła jako osoba, dla której nieprzyjemnie to upał a nie deszcze/błota itp to się chciałam upewnić co to dla niej nieprzyjmne na spacerze. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Chyba nie sądzisz, że chciałam jej mówić, że ma jej być przyjemnie jak jej nieprzyjemnie. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj