Hotel Mazurkas - co myslicie?

Zaczęty przez maroonbug, 10 Gru 2007, 13:55:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maroonbug

ekhm, ekhm... no wiec stalo sie. jam juz zareczona. slub w sierpniu 2008, wesele najprawdopodobniej w hotelu Mazurkas w Ozarowie Mazowieckim. czy ktos zna, slyszal lub widzial (bo ja nie widzialam jeszcze...) i ma opinie na temat wesel w tymze przybytku?

julka

maroonbug - ja poza tematem, bo hotelu nie znam, ale chyba jakieś gartulacje Ci/Wam się należą? Jeśli dobrze pamiętam, to nie miałaś takich planów.... ;-)

Kasia

maroonbug, gratulacje :)

hotel mazurkas super
dobre jedzenie, profesjonalna obsługa, piękne wnetrza :)

nie wiem jakie znaczenia maja dla Ciebie ceny
jeżeli jest to ważne to przyjrzyj sie dokładnie cennikowi
jest korkowe 30zł za KAŻDĄ wniesioną butelkę wódki lub wina
nie są wliczone napoje bezalkoholowe - dodatkowy koszt 39zł

cena w cenniku niby 180-190zł
ale wychodzi duuuuuuuuuuużo dużo więcej

ale jeżeli wysokość ceny talerzyka nie ma znaczenia to
nie ma chyba żadnych innych minusów
:)

[ Dodano: 10-12-2007, 14:04 ]
http://www.mazurkashotel.pl/mazurkas/index.jsp?place=Menu1&news_cat_id=145&layout=1

maroonbug

bardzo dziekuje. powiem Lubemu, tez sie ucieszy. no planow nie mialam i z zaskoczenia, podstepem zostalam zapytana. i zgodzilam sie oczywiscie, mimo, ze nie przewidywalam takiej imprezy na 2008. o rany, ile spraw trzeba zalatwic, to mi sie nie miescilo w glowie nawet!

[ Dodano: 10-12-2007, 14:10 ]
Cytat: "Kasia"ale jeżeli wysokość ceny talerzyka nie ma znaczenia to
nie ma chyba żadnych innych minusów

dzieki Kasia. cena ma znaczenie, ale tak sobie myslimy, ze miejsce i jedzenie to jedne z najwazniejszych skladnikow udanego wesela i chcemy zeby bylo super. jak zobaczylismy zdjecia hotelu to wiedzielismy ze to jest miejsce, ktorego szukamy. fajnie ze masz dobra opinie, dobra opinia gosci warta kazdej ceny   ;-)

talula

O hotelu nic nie powiem, bo nic nie wiem, ale witaj w gronie narzeczonych;D

Kasia

Cytat: "maroonbug"ze miejsce i jedzenie to jedne z najwazniejszych
kiedyś usłyszałam że jak zespól dobrze zagra to ludzie i na klepisku bedą sie dobrze bawić :)
no i aby wódka była zimna  ;-)

IMO Mazurkas to świetny wybór
o ile zapewni sie transport gości do/z hotelu lub zapewni noclegi
Mazurkas jest niby niedaleko Warszawy ale nie wyobrażam sobie wracania stamtąd na własna ręke bez auta (a pewnie część osób zrezygnuje z auta aby móc toastować  ;-) )

maroonbug

Cytat: "Kasia"
o ile zapewni sie transport gości do/z hotelu lub zapewni noclegi
Mazurkas jest niby niedaleko Warszawy ale nie wyobrażam sobie wracania stamtąd na własna ręke bez auta (a pewnie część osób zrezygnuje z auta aby móc toastować  ;-) )

juz to mamy na checkliscie :) a my to nawet nie z Warszawy i slub nie odbedzie sie w Ozarowie, tylko jakies 30km dalej, wiec w ogole dodatkowy problem i podejrzewamy ze wiekszosc gosci skorzysta z transportu. przynajmniej nikt sie nie zgubi po drodze :)

B_ogna

Hotel mazurkas ma przepyszne jedzenie, śliczne sale. dla mnie minusem była bardzo mała przestrzeń do spacerowania w środku jest tylko malutki skwerek czy jakby to tam nazwać ale pozatym super :)