Autor Wątek: Hiszpański dekolt  (Przeczytany 3681 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ewa2991

Odp: Hiszpański dekolt
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Kwi 2016, 12:23:02 »
Przeróbki, czyli właściwie odszycie od gorsetu części koronkowej i przekształcenie tego w formę nakładaną z rękawkami wykona producent sukni. Jak już suknia trafi do salonu to krawcowa na miejscu dokona ewentualnych poprawek. Oby jakoś to wyglądało podobnie do oryginału Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #26 dnia: 13 Kwi 2016, 12:29:54 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Przeróbki, czyli właściwie odszycie od gorsetu części koronkowej i przekształcenie tego w formę nakładaną z rękawkami wykona producent sukni.
ooo, to jeszcze lepiej - zakładam, że tym razem byłaś w innym salonie? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

wrobelek0403

« Odpowiedź #27 dnia: 13 Kwi 2016, 12:33:35 »
no prosze, czyli jednak "dasie" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

ewa2991

« Odpowiedź #28 dnia: 13 Kwi 2016, 12:36:24 »
Haha... tak, tym razem wybrałam salon bliżej mojego miejsca zamieszkania, tak by mama mogła też coś zobaczyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj okazało się jednak, że sukni nie ma na miejscu i zamówiłam w ciemno. Zgodzili się na przeróbki, więc musi być dobrze. Trochę ryzyka nie zaszkodzi, a co Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #29 dnia: 13 Kwi 2016, 12:52:38 »
zamówiłam w ciemno
Łomatko, odważnaś!!
Powodzenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

ewa2991

« Odpowiedź #30 dnia: 13 Kwi 2016, 13:09:26 »
Suknię widziałam już wcześniej w poprzednich "niesprzyjających" mi salonach, kwestia tylko czy ta, którą zamówiłam będzie taka sama, oryginalna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mogłam wybrać z miliona innych dostępnych, ale uparłam się na tą.  Może nie będzie tak źle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #31 dnia: 13 Kwi 2016, 13:18:54 »
Łomatko, odważnaś!!
Powodzenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja tez w sumie zamawiałam w ciemno, bo do przymiarki był tylko jeden model, w złym rozmiarze i na dokładkę czerwony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #32 dnia: 13 Kwi 2016, 14:31:50 »
na dokładkę czerwony
miodzio Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja widziałam wtedy Twoją kiece w salonie, wlasnie w czerwieni, alez on a była piekna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #33 dnia: 13 Kwi 2016, 14:50:10 »
ewa2991, no i super, że się udało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #34 dnia: 13 Kwi 2016, 15:00:04 »
wrobelek0403, jeszcze nie sprzedałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #35 dnia: 13 Kwi 2016, 15:07:57 »
zwierzatko_mojej_mamy, no ale nie masz czerwonej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #36 dnia: 13 Kwi 2016, 15:37:33 »
no nie mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a potrzebujesz? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #37 dnia: 13 Kwi 2016, 16:07:44 »
wrobelek0403, jeszcze nie sprzedałam
Może kiedyś odkupię i przefarbuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Na razie nie mam aż takiej garderoby Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #38 dnia: 13 Kwi 2016, 17:53:32 »
na razie nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj