Salony z kolekcją Maggio Ramatti

Zaczęty przez natea81, 09 Gru 2007, 16:31:49

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

natea81

Dziewczyny, czy któraś z was wie, w jakich miastach są salony z sukienkami Maggio Ramatti oprócz salonu Katrin w Warszawie? Będę wdzięczna za pomoc, zachorowałam na sukienkę, którą tam mierzyłam, tylko chciałam inny kolor... W necie niestety nie mogę nic znaleźć, a strona Maggio Ramatti mi się nie otwiera.

mika

suknie te są we wszystkich salonach cymbeline w Warszawie oraz w Katowicach w Wawie: na Jana Pawła, Świętokrzyskiej, Zamoyskiego i moim zdaniem najlepszy na Lesznie, a która suknia Cię tak zachwyciła?? ja też prawie się zdecydowałam na suknie tej firmy ale ostatecznie kupiłam inną szytą wg własnego projektu

natea81

Dzięki za odpowiedź.  8-) Muszę w takim razie poszukać telefonów do tych salonów.
Zachwycił mnie model Camilla, to sukienka z kolekcji 2008 i nawet jej jeszcze nie ma stronach  internetowych MR. Jest to koronkowa sukienka ze srebrną nitką, koloru ecru i to mi średnio odpowiada. Oczywiście można zamówić białą, ale tak w ciemno to nie mam śmiałości, bo w białym mogę zupełnie inaczej wyglądać. W ogóle tak się głupio składa, że wszystkie sukienki, które mi się podobały były ecru, a ja zawsze myślałam o białej  :mrgreen: