WIOSNA/LATO 2016

Zaczęty przez ziuta, 22 Lut 2016, 00:28:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

niewiemjaka

Cytat: mayagaramond w 20 Mar 2016, 15:41:28zielone.
tylko nie zielone :D
kojarzy mi sie z tym obecnie


golinda

nie nie, szare mi najbardziej pasują

wrobelek0403

widziałam wczoraj fajną kiecke na wystawie sklepu Bolero (to jakas polska firma odzieżowa). Niestety to było w Krakowie, a ja byłam w takim stanie , ze wstyd było włazić do sklepu ;) jak na złość w P nie ma ich sklepów, buuu
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

doda, no własnie, mają sklepy w Twojej okolicy i w Krakowie :D chamstwo :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Wiem że wy też kupowaliście na wyprzedaży w zara ciuchy, Nakupiłam dużo i w 6 rzeczach puściły szwy. Mam dziury w 3 swoich koszulach, M kurtka pękła na szwie, 2 bluzki Laury też mają dziury w miejscu aplikacji ...................... Oni mają jakąś inna partię na ta wyprzedaż czy też taka dziadowską jakość ? Pójde to iddać mimo tego że płaciłam za blizki 29 zł ..................... Mam je 5 tyg a nadają się do wyrzucenia. Jak puściło na szwie to powinni przyjąć prawda ?

ddu

Cytat: wrobelek0403 w 23 Mar 2016, 17:43:40
doda, no własnie, mają sklepy w Twojej okolicy i w Krakowie :D chamstwo :D
bo Bolero jest z Torunia
miałam od nich sukienkę na jakieś wesele i płaszcz
zaglądałam, kiedy mieli sklep na SM, teraz już właściwie nie
dla mnie tam rzeczy "zbyt poważne", ale czasem coś mi się podobało

konwalia

Marax przyjmą jak masz tę długą metke,  to dla nich kluczowe by załatwić reklamację od ręki, 

marax

Cytat: konwalia w 28 Mar 2016, 20:30:10
Marax przyjmą jak masz tę długą metke,  to dla nich kluczowe by załatwić reklamację od ręki, 
Oni na prawdę te ciuchy sprzedają w normalnych kolekcjach ? przecież jakoś jakaś tragiczna


zosia2007

Cytat: konwalia w 28 Mar 2016, 20:30:10
Marax przyjmą jak masz tę długą metke,  to dla nich kluczowe by załatwić reklamację od ręki, 
Pierwsza rzecz która robię po zakupach w zarze to obcinam te och długie metki :crazy:

marcheewka

Cytat: marax w 28 Mar 2016, 20:56:21
Oni na prawdę te ciuchy sprzedają w normalnych kolekcjach ? przecież jakoś jakaś tragiczna

ja tam nie kupuje w normalnych cenach, bo jakosć nie idzie w parze z ceną.
Na wyprzedaży na połowę ceny to jeszcze przejdzie...
Rok temu kupilam tam spodnie cygaretki w normalnej cenie i po pierwszym ubraniu puścił szew w kroku na pupie!
No dobrze, że to w domu zobaczyłam, bo w pracy bym sie chyba ze wstydu spaliła!!

golinda

Cytat: marcheewka w 29 Mar 2016, 00:25:56Rok temu kupilam tam spodnie cygaretki w normalnej cenie i po pierwszym ubraniu puścił szew w kroku na pupie!
No dobrze, że to w domu zobaczyłam, bo w pracy bym sie chyba ze wstydu spaliła!!

ja na parkingu pod galerią handlową schylałam się, żeby fotelik do wózka zamocować i pękły mi na tyłku, tak na maxa. pod spodem oczywiście stringi. odwracam się powoli z nadzieją, że nikt nie patrzy, a 5m ode mnie 3 kolesie w bmw mają ostry ubaw
zara value ;)

marax

Eee to mi kiedyś w takich na maxa obcisłych kupionych za 180 zł pękł materiał na kolanie w robicie ( Nysa ) . Cały dzien pracowałam z kolanem na wierzchu ....

ddu

bardzo często narzekacie tu na jakość Zary.... to po co tam kupujecie?

golinda

Cytat: ddu w 29 Mar 2016, 10:11:14
bardzo często narzekacie tu na jakość Zary.... to po co tam kupujecie?

bo Max Mara jest za droga ;)

ddu

ale to jedyny wybór: albo Max Mara albo Zara?

od jakiegoś czas bardzo bardzo rzadko bywam w sklepach z ciuchami, a galeriach, wiec biorę pod uwagę, że nie dostrzegam wyjątkowości Zary, ale bywam tam czasem po coś dla dzieci (najczęściej po rajstopy w kolorze cielistym dla H ;) )i jak czasem wezmę coś kobiecego do ręki, to mam wrażenie, że to po prostu szmata w kwiatki...
biorę pod uwagę, że są tam super ciuchy, że można coś fajnego znaleźć, dobrze odszytego itp, ale pewnie wtedy kosztuje odpowiednio dużo...

fakt, ja nie odczuwam potrzeby nowej sukienki na każdy sezon, więc "nie muszę" tak mocno szukać...

no nie wiem, ja unikam sklepów, fryzjerów, mechaników samochodowych itp, którzy mnie zawiedli, sprzedali coś złej jakości

golinda

ddu, Max Mara tak symbolicznie, prawda?
chodzi o to, że tańsze marki są gorszej jakości
sweterek z zary za 119zł po trzech praniach jest cały skulkowany, sweterek z Solara za 350zł po 4 sezonach nie ma ani jednej kulki
ale mi się rzeczy za szybko nudzą, żebym miała wydawać na nie fortunę i potem nosić przez 10 lat

ddu


wrobelek0403

#93
przeleciałam wczoraj po sklepach i nic z tych kurtek mi sie nie podoba. w Only były tylko beżowe, ale są zbyt grube, chce czegoś innego.

w Re mierzylam te:
http://www.reserved.com/pl/pl/woman/all-1/clothes/outerwear/mm791-02x/leather-zipped-jacket

sztywna strasznie i kolor dziwny. Tzn, podoba mi sie, ale nie wiem do czego to nosić.

Nic se nie kupie, jak zwykle...

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

płaszcz fajny i bluzki tez :) zwłaszcza ta groszkowo-turkusowa :)

spodnice jakoś mi sie nie widzą.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

a w ogóle to bardzo bardzo bym chciała ładnie skrojony, dopasowany zamszowy płaszczyk
jasny, porządny. niedrogi ;)

mayagaramond

#97
Cytat: wrobelek0403 w 30 Mar 2016, 11:37:21sztywna strasznie i kolor dziwny. Tzn, podoba mi sie, ale nie wiem do czego to nosić.


Moim zdaniem jest za krotka.

Pytanie, czy ty chcesz zeby byla to kurtka (okrycie wierzchnie) czy ma tez robic za marynarke. jesli to drugie to musi byc bardzo miekka, jak rekawiczki.

Szukalabmy klasycznego kroju, z klapami, cos takiego:

https://cdnc.lystit.com/photos/5b0b-2015/03/02/balenciaga-nude-runs-small-leather-jacket-beige-product-1-278933246-normal.jpeg

http://images.esellerpro.com/3035/I/168/739/030310130005RHOMZ.jpg

https://www.zalando.de/be-edgy-jalda-lederjacke-ed021l00b-b11.html


A o czego nosic: mozesz i do dzinsow i do wieczorowej sukienki. Ja nosze zamiast marynarki, rowniez do pracy.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Cytat: mayagaramond w 31 Mar 2016, 10:28:47czy ma tez robic za marynarke. jesli to drugie to musi byc bardzo miekka, jak rekawiczki.

własnie cos takiego chce. Tylko wolałabym zeby była oszczedna w zamki, paski itd. własnie jak tak z Re.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: wrobelek0403 w 31 Mar 2016, 10:37:33własnie cos takiego chce. Tylko wolałabym zeby była oszczedna w zamki, paski itd. własnie jak tak z Re.

ok, rozumiem. A Massimo Dutti nic nie ma?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"