WIOSNA/LATO 2016

Zaczęty przez ziuta, 22 Lut 2016, 00:28:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rubin04

mi sie trzecia podoba ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

callja

#552
Też zaczynam rozważać którąś z tych bluz - to są polary, czy raczej dresówki?? Ciepłe?? Jak z rozmiarówką??
Szukam zastępstwa za mój stareńki ciepły polar, który ledwo zipie - zajechany do imentu...
Ta mi się podoba...:
http://netmoda.pl/product-pol-8355-BLUZA-Z-KAPTUREM-I-W-GROCHY-D223-SZARY.html
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

niewiemjaka

Podoba mi sie 2,3,4 :)

marcheewka

Mam pytanie
Niedługo mamy imprezę firmową w stylu california dream.... i za Boga nie wiem, co w tym stylu można ubrac??

No przecież nie pójdę w bikini albo w szortach :)
pomożecie? jakieś stylizacje?

niewiemjaka

No moze cos z lat 60tych jak ta piosenka powsrala, jak masz raka kiecke w trapez,
Okulary, zloty lancuch na szyi :D apaszka na glowe lub na szyi
Albo spodnie dzwony? Moze masz biale? Jakos biale spodnie bym ubrala, pogooglaj w grafice


marcheewka

#557
o matko, to ja już nic nie wiem!!!

Na plakatach informacyjnych mamy sugestię stroju: klapki, zestawy plażowe, kolorowe koszule, szorty itp

to nie wiem, czy toim nie chodzi o jakiś hawajsko - plażowy zestaw???

ludzie w pracy też nie wiedzą o co im chodzi, większoś postanowiła to olać i przyjsć jak uważa.

no ale chciałam jakiś akcent.... chocby dodatki..


Nie cierpię takich imprez firmowych z tematem. Pół biedy jak jest jakis konkretny - mieliśmy np lata 80 albo haloween, a tak?

niewiemjaka

Marchewka aaa lol ti wez ubierz sie jak chcesz i wez gogle pływackie lol
Albo chociaz mow, ze nasmarowalas sie filtrem 30 :D

mayagaramond

Cytat: marcheewka w 20 Sie 2016, 21:38:06no ale chciałam jakiś akcent.... chocby dodatki..


deska surfingowa ;)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


inkageo

Nie wiem jak ja mogłam bez niej żyć! Chyba poprzednią kurtkę dżinsową miałam w liceum.
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo, a ja mam taką  piękną i nienawidzę w niej chodzić, bo jak zginam ręce np do rozmowy przez komórkę, to od wewnętrznej strony tyle tego mateirału się gruchmoni i uwiera, że dostaję szału ;(
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Ja wczoraj przymierzyłam chyba 20 sztuk, ta jest taka mięciutka i wygodna, dzisiaj zdjęłam ją dopiero jak szłam pod prysznic wieczorem :D

Chciałam markową, obleciałam tkmaxx, całe factory, a w końcu wróciłam po nią do H&M :D
Imagine there is no hate

marax

Cytat: inkageo w 22 Sie 2016, 21:48:03
Ja wczoraj przymierzyłam chyba 20 sztuk, ta jest taka mięciutka i wygodna, dzisiaj zdjęłam ją dopiero jak szłam pod prysznic wieczorem :D

Chciałam markową, obleciałam tkmaxx, całe factory, a w końcu wróciłam po nią do H&M :D
daj link bo tez szukam

malutenka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 22 Sie 2016, 21:41:06od wewnętrznej strony tyle tego mateirału się gruchmoni i uwiera, że dostaję szału ;(
mam to samo! Oddałam w dobre ręce bo mnie wkurzała w szafie.

inkageo

W H&M jest teraz chyba 6 modeli i wszystkie podobne, to jest ta wygodna:

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0399061001.html
Imagine there is no hate

mayagaramond

Ja tez wielbie moje dzinsowe kurtki i koszule. Szkoda tylko, ze do pracy nie moge nosic.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

inkageo bardzo fajna!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ziuta

Cytat: inkageo w 22 Sie 2016, 21:26:17Nie wiem jak ja mogłam bez niej żyć! Chyba poprzednią kurtkę dżinsową miałam w liceum.
ooo tak! też już nie mogę żyć bez kurtki dżinsowej, a poprzednią miałam w podstawówce...
Alicji kupiłam taką samą, jak sobie :D
koszule dżinsowe też kocham, u siebie i u dzieci

niewiemjaka

inkageo, super :D
ja tez ostatnio nosilam dzinsowa chyba w podstawowoce albo liceum :knuje:

może też nabyć taką :knuje:

madej-urszula

aaaaaa lato sie konczy dzieczyny, depresja!

golinda

gdzieś widziałam: idzie jesień, a ja jeszcze nie schudłam na lato

coś o mnie lol

ishka82

Cytat: golinda w 29 Sie 2016, 20:17:50
gdzieś widziałam: idzie jesień, a ja jeszcze nie schudłam na lato

coś o mnie lol
dziś na fb to wrzucałam lol

ishka82